Терміновий кредит
Онлайн

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.
Умови кредитування

Клієнти нашої компанії можуть отримати кредит на суму від 500 до 15000 гривень. Процентна ставка - 1,9% на добу. Термін кредитування  від 1 до 29 днів. Мінімальний термін погашення кредиту в компанії «ОнКредит» - 90 днів, максимальний до виконання зобов'язань з боку позичальника.

Кожен позичальник може продовжити термін використання кредитних коштів на 10 днів. Для цього потрібно підключити послугу пролонгації в Особистому кабінеті. Подовжити період кредитного договору можна, сплативши відсотки за користування кредитом. Наприклад, якщо позичальник оформив онлайн кредит на суму 1000 гривень на 10 днів, то нараховані відсотки складають 190 гривень. Коли позичальник оплачує 190 гривень за допомогою платіжного терміналу, в Особистому кабінеті, через банк або Інтернет банкінг, він користується кредитними грошима без нарахування штрафів і пені. Кількість пролонгацій - необмежено.

Фінансова відповідальність за несвоєчасну оплату позики:

  • Нарахування пені за прострочений платіж в розмірі 2,9% від суми заборгованості за договором за кожен день прострочення, починаючи з першого дня прострочення до моменту погашення позики та плати за його користування.
  • Відкриття процесу щодо примусового стягнення боргу в рамках судового порядку.
  • Передбачено передача права вимоги боргу до третіх осіб.
Останні новини

CREDITON став ONCREDIT

Компанія Кредитон провела ребрендинг і змінила назву для власного бренду. З настанням весни компанія CreditOn стала OnCredit
Детальніше
Лого

Crediton - умови кредитування, відгуки

Опис послуг кредитування компанії Кредітон
Детальніше
Лого

Кредит онлайн на картку

Терміново отримати кредит онлайн на картку - легко і просто завдяки онлайн сервісу кредитування ОнКредит.

ОнКредит - мікрофінансова організація, яка надає позики онлайн з будь-якої точки України. Швидкість отримання потрібної суми грошових коштів, а також мінімальний пакет документів зробив цей вид кредитування популярним серед всіх верст населення.

Терміново взяти кредит онлайн на картку в Україні можна з будь-якого міста: Києва, Одеси, Харкова, Кривого Рогу, Запоріжжя, Тернополя, Львова та інших. Завдяки оптимізації обробки онлайн заявок, Вам більше не потрібно відвідувати відділення мікрфінансових організацій. Це означає, що Ви економите власний час. Ви можете отримати кредит онлайн вдома, на роботі, не залишаючи робоче місце, прогулюючись в парку, заправляючи автомобіль на заправці, в кафе, коли обідаєте, в школі, коли забираєте дітей після уроків.

Кредити онлайн на банківську картку - сучасний спосіб отримання необхідної суми грошей в будь-який час дня і ночі. Сервіс онлайн кредитування працює для Вас 24/7. Завдяки ефективній роботі наших менеджерів, які індивідуально підходять до роботи з кожним клієнтом, на нашому сайті є онлайн чат, за допомогою якого Ви можете задати будь-які питання, що цікавлять Вас, наші співробітники завжди нададуть Вам компетентні відповіді.

Кредити онлайн на банківську картку може отримати кожен повнолітній громадянин України. Нерезидентам, а також особам, які не досягли 18 років або старше 70 років, кредитні кошти не видаються компанією ОнКредит.

Компанія ОнКредит видає кредити на картку онлайн без застав і поручителів, а також без довідки про доходи.

Також керівництво ставиться лояльно до кредитного минулого своїх позичальників, не звертаючи особливої ​​уваги на кредитне минуле своїх клієнтів. В Українському бюро кредитних історій зберігаються дані кожного повнолітнього громадянина України, який хоча б раз в житті брав позики. Ця інформація збирається з усіх фінансових установ нашої країни. У Бюро відображається інформація за взятими кредитами, а також про терміни їх погашення.

Оформити швидкий онлайн кредити на карту займає у позичальника всього 15 хвилин. Чому процедура оформлення позики займає так мало часу? Тому що мікрофінансова організація OnCredit використовує сучасні технології для оптимізації часу обробки заявок клієнтів. Цей процес обробки онлайн анкет, які були заповнені на сайті OnCredit називаєтся кредитний скоринг. Скорингом користуються не тільки фінансові установи, але також страхові компанії і мобільні оператори.

Взяти гроші в кредит онлайн в OnCredit зручно тим, що Ви не турбуєте своїх рідних і близьких з проханнями дати грошей в борг. Вся інформація, яку Ви надаєте залишається абсолютно конфіденційною. OnCredit дбає про власну безпеку, а також про безпеку своїх клієнтів. Наша служба безпеки ретельно стежить за збереження Ваших персональних даних, щоб вони не були взяті або распространені третіми особами.

Переваги онлайн позики грошей на карту набагато зручніше, ніж отримати гроші готівкою в відділеннях мікрофінансових організаціях, тому що ці відділення є далеко не у всіх населених пунктах України, а по-друге, Вам не потрібно підлаштовуватися під графік роботи МФО. Ви самі розпоряджатися своїм часом і самі вирішуєте, в який час Вам зручніше оформити позику онлайн на банківську картку.

Позики онлайн особливо популярні серед фізичних осіб, які не можуть підтвердити свій рівень доходу офіційно - це матусі в декреті, пенсіонери, студенти, а також люди, які працюють без офіційного працевлаштування. А за статистикою кожен третій українець працює неофійно. Також позики онлайн популярні серед представників малого бізнесу.

Взяти позику - легко і просто! Щоб оформити онлайн заявку на кредит в OnCredit Вам достатньо надати наступні дані:

  • паспортні данні;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • дані карти Visa / MasterCard, яка була оформлена в будь-якій банківській установі України.

Щоб оформити заявку на отримання кредитних коштів, Вам також необхідно вказати суму, яка Вам необхідна. На сайті компанії є зручний онлайн калькулятор, який дозволяє Вам миттєво порахувати, яку суму Вам потрібно буде погасить після закінчення дії кредитного договору. Відсоткова ставка за 1 день користування грошима -1,9% від обсягу взятої суми.

Оформити заявку на отримання кредиту можна з планшета, комп'ютера, мобільного телефону, ноутбука, для цього потрібен тільки вільний доступ до мережі Інтернет.

Після заповнення заявки, і обробки її за допомогою кредитного скорингу, вона потрапляє до менеджера, який приймає рішення про видачу коштів. При позитивному результаті, потрібна сума зараховується на Вашу банківську карту, яка була вказана при оформлення онлайн заявки.

Отримати гроші можна від 500 грн. до 15 000 грн. При першому зверненні в нашу компанію, сума позики може скласти від 500 грн. до 3000 грн.

Як погасити мікрокредит?

Позику можна погасити за допомогою платіжних терміналів, Інтернет банкінгу, в якому обслуговується позичальник, за допомогою особистого кабінету на нашому сайті, через банківське відділення будь-якого банку України.

Сума погашення становить: тіло кредіту + відсотки.

Як продовжити займ?

Компанія завжди йде на зустріч своїм клієнтам, тому, якщо у позичальника немає всієї суми грошей для погашення мікрокредиту, він може скористатися послугою пролонгації. Продовжити користування грошовими коштами можна ще на 10 днів. Для оформлення пролонгації необхідно оплатити тільки відсотки, які були нараховані за дні користування кредитом.

Кількість можливих пролонгацій - необмежена кількість. Коли позичальник погашає повністю суму кредиту і відсотки по ньому, кредитний договір вважається закритим, так як обидві сторони виконали зобов'язання один перед одним.

Зразок нарахування загальної вартості кредиту:

Наприклад, позика становить 1000 грн. Це «тіло». Послуга коштує 19 грн / день. Це дорівнює стандартній ставці - 1,9% в день. Термін користування - 29 днів. Отже, 1000 грн множимо на 1,9% і результат множимо на 29 днів, дорівнює 1551,00 грн. Реальна річна процентна ставка становить 693,5%.

Наші реквізити:

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Код ЄДРПОУ 41602157

IBAN-рахунок № UA333052990000026508036700039
в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 305299

Додаткова юридична інформація

Україна, 04073, м. Київ,
пр. Степана Бандери, 8, корпус 6

Телефон: 0 800 21 21 33

Email: info@oncredit.ua

Щодня з 9:00-18:00

З питань простроченої заборгованості: 0 800 213 160

girl
Олександр з Ужгорода отримав кредит на 13 300 грн в OnCredit
girl
Павло з Сум оплатив кредит на 10 100 грн в OnCredit
girl
Микола з Полтави оплатив кредит на 12 500 грн в OnCredit
girl
Георгій з Хмельницького подав заявку на 7 800 грн в OnCredit
girl
Семен з Полтави оплатив кредит на 1 000 грн в OnCredit
girl
Людмила з Кіровограда отримала кредит на 4 500 грн в OnCredit
girl
Віталій з Ужгорода оплатив кредит на 8 600 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Дніпропетровська отримала кредит на 8 200 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Житомира отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Людмила з Запоріжжя подала заявку на 12 000 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Запоріжжя оплатив кредит на 14 900 грн в OnCredit
girl
Павло з Чернівців подав заявку на 14 200 грн в OnCredit
girl
Антон з Києва подав заявку на 3 200 грн в OnCredit
girl
Поліна з Чернігова подала заявку на 9 500 грн в OnCredit
girl
Вадим з Івано-Франківська подав заявку на 10 300 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Миколаєва оплатила кредит на 14 900 грн в OnCredit
girl
Іван з Львова подав заявку на 10 700 грн в OnCredit
girl
Жанна з Львова оплатила кредит на 8 600 грн в OnCredit
girl
Олена з Вінниці подала заявку на 10 700 грн в OnCredit
girl
Іван з Харкова подав заявку на 9 300 грн в OnCredit