Кредит онлайн на карту

Умови кредитування

Клієнти нашої компанії можуть отримати кредит на суму від 500 до 15000 гривень. Процентна ставка - 1,9% на добу. Термін кредитування в компанії «ОнКредит» - від 1 до 29 днів.

Наприклад, якщо позичальник оформив онлайн кредит на суму 1000 гривень на 10 днів, то нараховані відсотки складають 190 гривень. Коли позичальник оплачує 190 гривень за допомогою платіжного терміналу, в Особистому кабінеті, через банк або Інтернет банкінг, він користується кредитними грошима без нарахування штрафів і пені. Кількість пролонгацій - необмежено.

Фінансова відповідальність за несвоєчасну оплату позики:

  • Одноразово у розмірі 50% процентів від суми кредиту, якщо загальний розмір кредиту перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати (штраф - 5000,00 грн. із розрахунку суми кредиту в розмірі 10000,00 грн.)

    • або одноразово у розмірі 200% процентів від суми кредиту, якщо загальний розмір кредиту не перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати (штраф - 10000,00 грн. із розрахунку суми кредиту в розмірі 5000,00 грн.).
  • Відкриття процесу щодо примусового стягнення боргу в рамках судового порядку.
  • Передбачено передача права вимоги боргу до третіх осіб.
Останні новини

Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.
Детальніше
Лого

CREDITON став ONCREDIT

Компанія Кредитон провела ребрендинг і змінила назву для власного бренду. З настанням весни компанія CreditOn стала OnCredit
Детальніше
Лого
Кредит онлайн на картку

Терміново отримати кредит онлайн на картку - легко і просто завдяки онлайн сервісу кредитування ОнКредит.

ОнКредит - мікрофінансова організація, яка надає позики онлайн з будь-якої точки України. Швидкість отримання потрібної суми грошових коштів, а також мінімальний пакет документів зробив цей вид кредитування популярним серед всіх верст населення.

Терміново взяти кредит онлайн на картку в Україні можна з будь-якого міста: Києва, Одеси, Харкова, Кривого Рогу, Запоріжжя, Тернополя, Львова та інших. Завдяки оптимізації обробки онлайн заявок, Вам більше не потрібно відвідувати відділення мікрфінансових організацій. Це означає, що Ви економите власний час. Ви можете отримати кредит онлайн вдома, на роботі, не залишаючи робоче місце, прогулюючись в парку, заправляючи автомобіль на заправці, в кафе, коли обідаєте, в школі, коли забираєте дітей після уроків.

Кредити онлайн на банківську картку - сучасний спосіб отримання необхідної суми грошей в будь-який час дня і ночі. Сервіс онлайн кредитування працює для Вас 24/7. Завдяки ефективній роботі наших менеджерів, які індивідуально підходять до роботи з кожним клієнтом, на нашому сайті є онлайн чат, за допомогою якого Ви можете задати будь-які питання, що цікавлять Вас, наші співробітники завжди нададуть Вам компетентні відповіді.

Кредити онлайн на банківську картку може отримати кожен повнолітній громадянин України. Нерезидентам, а також особам, які не досягли 18 років або старше 70 років, кредитні кошти не видаються компанією ОнКредит.

Компанія ОнКредит видає кредити на картку онлайн без застав і поручителів, а також без довідки про доходи.

Також керівництво ставиться лояльно до кредитного минулого своїх позичальників, не звертаючи особливої ​​уваги на кредитне минуле своїх клієнтів. В Українському бюро кредитних історій зберігаються дані кожного повнолітнього громадянина України, який хоча б раз в житті брав позики. Ця інформація збирається з усіх фінансових установ нашої країни. У Бюро відображається інформація за взятими кредитами, а також про терміни їх погашення.

Оформити швидкий онлайн кредити на карту займає у позичальника всього 15 хвилин. Чому процедура оформлення позики займає так мало часу? Тому що мікрофінансова організація OnCredit використовує сучасні технології для оптимізації часу обробки заявок клієнтів. Цей процес обробки онлайн анкет, які були заповнені на сайті OnCredit називаєтся кредитний скоринг. Скорингом користуються не тільки фінансові установи, але також страхові компанії і мобільні оператори.

Взяти гроші в кредит онлайн в OnCredit зручно тим, що Ви не турбуєте своїх рідних і близьких з проханнями дати грошей в борг. Вся інформація, яку Ви надаєте залишається абсолютно конфіденційною. OnCredit дбає про власну безпеку, а також про безпеку своїх клієнтів. Наша служба безпеки ретельно стежить за збереження Ваших персональних даних, щоб вони не були взяті або распространені третіми особами.

Переваги онлайн позики грошей на карту набагато зручніше, ніж отримати гроші готівкою в відділеннях мікрофінансових організаціях, тому що ці відділення є далеко не у всіх населених пунктах України, а по-друге, Вам не потрібно підлаштовуватися під графік роботи МФО. Ви самі розпоряджатися своїм часом і самі вирішуєте, в який час Вам зручніше оформити позику онлайн на банківську картку.

Позики онлайн особливо популярні серед фізичних осіб, які не можуть підтвердити свій рівень доходу офіційно - це матусі в декреті, пенсіонери, студенти, а також люди, які працюють без офіційного працевлаштування. А за статистикою кожен третій українець працює неофійно. Також позики онлайн популярні серед представників малого бізнесу.

Взяти позику - легко і просто! Щоб оформити онлайн заявку на кредит в OnCredit Вам достатньо надати наступні дані:

  • паспортні данні;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • дані карти Visa / MasterCard, яка була оформлена в будь-якій банківській установі України.

Щоб оформити заявку на отримання кредитних коштів, Вам також необхідно вказати суму, яка Вам необхідна. На сайті компанії є зручний онлайн калькулятор, який дозволяє Вам миттєво порахувати, яку суму Вам потрібно буде погасить після закінчення дії кредитного договору. Відсоткова ставка за 1 день користування грошима -1,9% від обсягу взятої суми.

Оформити заявку на отримання кредиту можна з планшета, комп'ютера, мобільного телефону, ноутбука, для цього потрібен тільки вільний доступ до мережі Інтернет.

Після заповнення заявки, і обробки її за допомогою кредитного скорингу, вона потрапляє до менеджера, який приймає рішення про видачу коштів. При позитивному результаті, потрібна сума зараховується на Вашу банківську карту, яка була вказана при оформлення онлайн заявки.

Отримати гроші можна від 500 грн. до 15 000 грн. При першому зверненні в нашу компанію, сума позики може скласти від 500 грн. до 3000 грн.

Як погасити мікрокредит?

Позику можна погасити за допомогою платіжних терміналів, Інтернет банкінгу, в якому обслуговується позичальник, за допомогою особистого кабінету на нашому сайті, через банківське відділення будь-якого банку України.

Сума погашення становить: тіло кредіту + відсотки.

Як продовжити займ?

Компанія завжди йде на зустріч своїм клієнтам, тому, якщо у позичальника немає всієї суми грошей для погашення мікрокредиту, він може скористатися послугою пролонгації. Умови продовження договору позики:

1. Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

2. Автопролонгація – продовження строку дії договору автоматично з підвищеною процентною ставкою, якщо Позичальник не повернув кредит та не сплатив або частково сплатив проценти за користування кредитом до закінчення строку користування кредитом та строку дії Договору - 2,9 % в день, 1058,5 % річних. Детально – в розділі «Питання».

Зразок нарахування загальної вартості кредиту:

Наприклад, позика становить 1000 грн. Це «тіло». Послуга коштує 19 грн / день. Це дорівнює стандартній ставці - 1,9% в день. Термін користування - 29 днів. Отже, 1000 грн множимо на 1,9% і результат множимо на 29 днів, дорівнює 1551,00 грн. Реальна річна процентна ставка становить 693,5%.

Наші реквізити:

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Код ЄДРПОУ 41602157

IBAN-рахунок № UA333052990000026508036700039
в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 305299

Розкриття інформації

Україна, 04073, м. Київ,
пр. Степана Бандери, 8, корпус 6

Телефон: 0 800 21 21 33

Email: info@oncredit.ua

Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний

З питань простроченої заборгованості: 0 800 213 160

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

girl
Денис з Рівного отримав кредит на 10 500 грн в OnCredit
girl
Олена з Тернополя подала заявку на 14 800 грн в OnCredit
girl
Федір з Чернівців оплатив кредит на 3 900 грн в OnCredit
girl
Світлана з Тернополя отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Ніна з Сум подала заявку на 10 000 грн в OnCredit
girl
Людмила з Запоріжжя отримала кредит на 3 800 грн в OnCredit
girl
Катерина з Хмельницького отримала кредит на 5 300 грн в OnCredit
girl
Павло з Кіровограда отримав кредит на 5 100 грн в OnCredit
girl
Анна з Луцька оплатила кредит на 900 грн в OnCredit
girl
Вадим з Хмельницького подав заявку на 11 800 грн в OnCredit
girl
Георгій з Дніпропетровська подав заявку на 10 600 грн в OnCredit
girl
Жанна з Сум отримала кредит на 7 400 грн в OnCredit
girl
Вадим з Рівного подав заявку на 8 700 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Чернігова отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Ірина з Хмельницького отримала кредит на 3 900 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Харкова подала заявку на 11 100 грн в OnCredit
girl
Катерина з Рівного отримала кредит на 10 300 грн в OnCredit
girl
Інеса з Івано-Франківська оплатила кредит на 5 300 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Одеси отримав кредит на 13 500 грн в OnCredit
girl
Ніна з Дніпропетровська отримала кредит на 4 900 грн в OnCredit