Терміновий кредит
Онлайн

Оберіть суму та термін

грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3000 грн
днів
Сума:
Дата повернення:
Отримати гроші на карту
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Умови кредитування

Мінімальний термін користування послугою - 65 днів. Максимальний - до виконання Позичальником зобов'язань за договором. Скористатися послугами компанії можна тільки на підставі договору. Термін дії договору закінчується після виконання Сторонами взятих зобов'язань.

Фінансова відповідальність за невиконання зобов'язань за договором:

  • Нарахування пені за прострочений платіж в розмірі 1% від тіла простроченого кредиту за кожен день прострочення, починаючи з першого дня прострочення до моменту погашення позики та плати за його користування.
  • Можливо відкриття процесу щодо примусового стягнення боргу в рамках судового порядку.
  • Передбачена передача права вимоги боргу до третіх осіб.

Вимоги для продовження договору позики:

Позикою можна користуватися необмежений термін в рамках договору, за умови, що здійснюється оплата відсотків за користування кожні 10 днів.

Останні новини

Кредит на товар від OnCredit

Хто з нас не мріє про власний бізнес?
Детальніше
Лого

На що витрачають гроші українці

У світовому рейтингу Україна займає 112-е місце серед 119 країн за рівнем життя.
Детальніше
Лого

Кредит онлайн на картку

Терміново отримати кредит онлайн на картку - легко і просто завдяки онлайн сервісу кредитування ОнКредит.

ОнКредит - мікрофінансова організація, яка надає позики онлайн з будь-якої точки України. Швидкість отримання потрібної суми грошових коштів, а також мінімальний пакет документів зробив цей вид кредитування популярним серед всіх верст населення.

Терміново взяти кредит онлайн на картку в Україні можна з будь-якого міста: Києва, Одеси, Харкова, Кривого Рогу, Запоріжжя, Тернополя, Львова та інших. Завдяки оптимізації обробки онлайн заявок, Вам більше не потрібно відвідувати відділення мікрфінансових організацій. Це означає, що Ви економите власний час. Ви можете отримати кредит онлайн вдома, на роботі, не залишаючи робоче місце, прогулюючись в парку, заправляючи автомобіль на заправці, в кафе, коли обідаєте, в школі, коли забираєте дітей після уроків.

Кредити онлайн на банківську картку - сучасний спосіб отримання необхідної суми грошей в будь-який час дня і ночі. Сервіс онлайн кредитування працює для Вас 24/7. Завдяки ефективній роботі наших менеджерів, які індивідуально підходять до роботи з кожним клієнтом, на нашому сайті є онлайн чат, за допомогою якого Ви можете задати будь-які питання, що цікавлять Вас, наші співробітники завжди нададуть Вам компетентні відповіді.

Кредити онлайн на банківську картку може отримати кожен повнолітній громадянин України. Нерезидентам, а також особам, які не досягли 18 років або старше 70 років, кредитні кошти не видаються компанією ОнКредит.

Компанія ОнКредит видає кредити на картку онлайн без застав і поручителів, а також без довідки про доходи.

Також керівництво ставиться лояльно до кредитного минулого своїх позичальників, не звертаючи особливої ​​уваги на кредитне минуле своїх клієнтів. В Українському бюро кредитних історій зберігаються дані кожного повнолітнього громадянина України, який хоча б раз в житті брав позики. Ця інформація збирається з усіх фінансових установ нашої країни. У Бюро відображається інформація за взятими кредитами, а також про терміни їх погашення.

Оформити швидкий онлайн кредити на карту займає у позичальника всього 15 хвилин. Чому процедура оформлення позики займає так мало часу? Тому що мікрофінансова організація OnCredit використовує сучасні технології для оптимізації часу обробки заявок клієнтів. Цей процес обробки онлайн анкет, які були заповнені на сайті OnCredit називаєтся кредитний скоринг. Скорингом користуються не тільки фінансові установи, але також страхові компанії і мобільні оператори.

Взяти гроші в кредит онлайн в OnCredit зручно тим, що Ви не турбуєте своїх рідних і близьких з проханнями дати грошей в борг. Вся інформація, яку Ви надаєте залишається абсолютно конфіденційною. OnCredit дбає про власну безпеку, а також про безпеку своїх клієнтів. Наша служба безпеки ретельно стежить за збереження Ваших персональних даних, щоб вони не були взяті або распространені третіми особами.

Переваги онлайн позики грошей на карту набагато зручніше, ніж отримати гроші готівкою в відділеннях мікрофінансових організаціях, тому що ці відділення є далеко не у всіх населених пунктах України, а по-друге, Вам не потрібно підлаштовуватися під графік роботи МФО. Ви самі розпоряджатися своїм часом і самі вирішуєте, в який час Вам зручніше оформити позику онлайн на банківську картку.

Позики онлайн особливо популярні серед фізичних осіб, які не можуть підтвердити свій рівень доходу офіційно - це матусі в декреті, пенсіонери, студенти, а також люди, які працюють без офіційного працевлаштування. А за статистикою кожен третій українець працює неофійно. Також позики онлайн популярні серед представників малого бізнесу.

Взяти позику - легко і просто! Щоб оформити онлайн заявку на кредит в OnCredit Вам достатньо надати наступні дані:

  • паспортні данні;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • дані карти Visa / MasterCard, яка була оформлена в будь-якій банківській установі України.

Щоб оформити заявку на отримання кредитних коштів, Вам також необхідно вказати суму, яка Вам необхідна. На сайті компанії є зручний онлайн калькулятор, який дозволяє Вам миттєво порахувати, яку суму Вам потрібно буде погасить після закінчення дії кредитного договору. Максимальний термін користування коштами становить 29 днів. Відсоткова ставка за 1 день користування грошима -1,9% від обсягу взятої суми.

Оформити заявку на отримання кредиту можна з планшета, комп'ютера, мобільного телефону, ноутбука, для цього потрібен тільки вільний доступ до мережі Інтернет.

Після заповнення заявки, і обробки її за допомогою кредитного скорингу, вона потрапляє до менеджера, який приймає рішення про видачу коштів. При позитивному результаті, потрібна сума зараховується на Вашу банківську карту, яка була вказана при оформлення онлайн заявки.

Отримати гроші можна від 500 грн. до 15 000 грн. При першому зверненні в нашу компанію, сума позики може скласти від 500 грн. до 3000 грн.

Як погасити мікрокредит?

Позику можна погасити за допомогою платіжних терміналів, Інтернет банкінгу, в якому обслуговується позичальник, за допомогою особистого кабінету на нашому сайті, через банківське відділення будь-якого банку України.

Сума погашення становить: тіло кредіту + відсотки.

Як продовжити займ?

Компанія завжди йде на зустріч своїм клієнтам, тому, якщо у позичальника немає всієї суми грошей для погашення мікрокредиту, він може скористатися послугою пролонгації. Продовжити користування грошовими коштами можна ще на 10 днів. Для оформлення пролонгації необхідно оплатити тільки відсотки, які були нараховані за дні користування кредитом.

Кількість можливих пролонгацій - необмежена кількість. Коли позичальник погашає повністю суму кредиту і відсотки по ньому, кредитний договір вважається закритим, так як обидві сторони виконали зобов'язання один перед одним.

Зразок нарахування загальної вартості кредиту:

Наприклад, позика становить 1000 грн. Це «тіло». Послуга коштує 19 грн / день. Це дорівнює стандартній ставці - 1,9% в день. Термін користування - 90 днів. Отже, 1000 грн множимо на 1,9% і результат множимо на 90 днів. Отримуємо 2710 грн. Річна відсоткова ставка (APR) становить від 66% до 693,5%.

Наші реквізити:

ТОВ «ДЖЕНЕСІС ФІНАНС»

Код ЄДРПОУ 40125944

Р/р 26004056118941 в
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 380775

Додаткова юридична інформація

Україна, 04073, м. Київ,
пр. Степана Бандери, 8, корпус 6

Телефон: 0 800 21 21 33

Email: info@oncredit.ua