Експрес кредит

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.


Що таке експрес кредити?

Швидкі експрес кредити - це такий вид кредитування в Україні, який дозволяє отримати грошові кошти лише за 15 хвилин за допомогою онлайн сервісу експрес кредитів ОнКредіт.

Миттєва видача грошей відбувається на стільки швидко, тому що всі процеси щодо заповнення заявки, її обробки, а також видача необхідної клієнту суми грошей відбувається в режимі онлайн. Все, що Вам необхідно для отримання експрес кредиту - це хороший доступ до мережі Інтернет.

Гроші видаються на будь-які споживчі потреби. Особливу популярність набрали мікро кредити серед фізичних осіб, а також представників малого бізнесу. Менеджери компанії ніколи не запитують, на які потреби Ви берете кошти. Також при обробці заявки, менеджери не приймають особливої уваги на кредитною історію. Вчасно погашаючи позики, користувач може тільки її поліпшити.

Експрес кредит від OnCredit може отримати кожен повнолітній громадянин України: громадяни інших країн, а також особи, які молодші за 18 років або старше 70 років не можуть отримати кредитні кошти.

Як отримати експрес кредит?

Що ще потрібно для того, щоб потрібна сума грошей була у Вас на карті в той же день подачі заявки? Як оформити заявку експрес кредит:

1. Зайти на сайт компанії ОнКредіт для заповнення он-лайн анкети;
2. Вказати в ній свої ПІБ, паспортні дані, номер ІПН;
3. Надати номер банківської карти, а також верифікувати її.

Навіщо верифікувати банківську карту, а також що це таке?

Процес верифікації займає всього кілька хвилин і потрібен він для того, щоб підтвердити той факт, що зазначена банківська карта дійсно належить. Верифікація - означає підтвердження. Компанія ОнКредіт піклується про свою безпеку, а також про безпеку своїх клієнтів, тому всі надані дані, залишаються під захистом. Ваші персональні дані ніколи не будуть передані третім особам.

Видача експрес кредиту відбувається після того, як Ви заповнили заявку онлайн, вона проходить автоматичну перевірку за допомогою спеціальних алгоритмів, розроблені для мікрокредітних організацій (МФО), які називаються кредитний скоринг. Скоринг також використовується мобільними операторами і страховими компаніями.

Як погасити експрес кредит?

OnCredit надає мікро кредит максимум на 29 днів. Після закінчення терміну користування грошовими коштами, які були надані OnCredit їх необхідно погасити. Для комфорту наших клієнтів, є кілька варіантів, щоб це зробити:

  • через платіжні термінали:
  • через Інтернет-банкінг, де оформлена банківська картка клієнта;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;

Отримати гроші