Експрес кредитЩо таке експрес кредити?

Швидкі експрес кредити - це такий вид кредитування в Україні, який дозволяє отримати грошові кошти лише за 15 хвилин за допомогою онлайн сервісу експрес кредитів ОнКредіт.

Миттєва видача грошей відбувається на стільки швидко, тому що всі процеси щодо заповнення заявки, її обробки, а також видача необхідної клієнту суми грошей відбувається в режимі онлайн. Все, що Вам необхідно для отримання експрес кредиту - це хороший доступ до мережі Інтернет.

Гроші видаються на будь-які споживчі потреби. Особливу популярність набрали мікро кредити серед фізичних осіб, а також представників малого бізнесу. Менеджери компанії ніколи не запитують, на які потреби Ви берете кошти. Також при обробці заявки, менеджери не приймають особливої уваги на кредитною історію. Вчасно погашаючи позики, користувач може тільки її поліпшити.

Експрес кредит від OnCredit може отримати кожен повнолітній громадянин України: громадяни інших країн, а також особи, які молодші за 18 років або старше 70 років не можуть отримати кредитні кошти.

Як отримати експрес кредит?

Що ще потрібно для того, щоб потрібна сума грошей була у Вас на карті в той же день подачі заявки? Як оформити заявку експрес кредит:

1. Зайти на сайт компанії ОнКредіт для заповнення он-лайн анкети;
2. Вказати в ній свої ПІБ, паспортні дані, номер ІПН;
3. Надати номер банківської карти, а також верифікувати її.

Навіщо верифікувати банківську карту, а також що це таке?

Процес верифікації займає всього кілька хвилин і потрібен він для того, щоб підтвердити той факт, що зазначена банківська карта дійсно належить. Верифікація - означає підтвердження. Компанія ОнКредіт піклується про свою безпеку, а також про безпеку своїх клієнтів, тому всі надані дані, залишаються під захистом. Ваші персональні дані ніколи не будуть передані третім особам.

Видача експрес кредиту відбувається після того, як Ви заповнили заявку онлайн, вона проходить автоматичну перевірку за допомогою спеціальних алгоритмів, розроблені для мікрокредітних організацій (МФО), які називаються кредитний скоринг. Скоринг також використовується мобільними операторами і страховими компаніями.

Як погасити експрес кредит?

OnCredit надає мікро кредит максимум на 29 днів. Після закінчення терміну користування грошовими коштами, які були надані OnCredit їх необхідно погасити. Для комфорту наших клієнтів, є кілька варіантів, щоб це зробити:

  • через платіжні термінали:
  • через Інтернет-банкінг, де оформлена банківська картка клієнта;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;
50015000
Відгуки
Загальний рейтинг
4
05.01.2021
Швидко розглянули млн звернення
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj

Питання-відповідь

Якщо у позичальника немає можливості погасити позику вчасно, то компанія «ОнКредит» дає можливість продовжити час користування кредитними коштами:

1. Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

2. Автопролонгація – продовження строку дії договору автоматично з підвищеною процентною ставкою, якщо Позичальник не повернув кредит та не сплатив або частково сплатив проценти за користування кредитом до закінчення строку користування кредитом та строку дії Договору - 2,9 % в день, 1058,5 % річних.

Підпункт 9.4.1. договору: У випадку неможливості виконання зобов'язань за Договором у повному обсязі та у встановлений строк, Позичальник має право ініціювати продовження строку користування Кредитом та зміну дати повернення Кредиту шляхом здійснення платежу на користь Кредитодавця у розмірі не менше суми нарахованих та несплачених на дату платежу процентів не пізніше останнього дня строку користування кредитом. Після отримання Кредитодавцем коштів у розмірі нарахованих та несплачених процентів, заява Позичальника про продовження строку користування Кредитом вважається поданою, а дія Договору автоматично продовжується (лонгується) на тих самих умовах на наступні 10 календарних днів.

За умови своєчасної сплати Позичальником всіх нарахованих процентів за користування Кредитом, можливе продовження строку користування кредитом та продовження дії Договору автоматично (автопролонгація) на тих самих умовах на наступні 10 календарних днів без підписання сторонами додаткових угод, починаючи з дня, наступного за днем запланованої дати повернення кредиту.

В даному випадку продовження строку користування кредитом та автоматичне продовження (пролонгація) дії Договору може застосовуватися неодноразово, необмежену кількість разів. 

Підпункт 9.4.2. договору: Автоматичне продовження строку користування кредитом та автоматичне продовження дії Договору (автопролонгація) без підписання сторонами додаткових угод застосовується також після настання дати погашення Кредиту в разі неповернення суми кредиту та несплати або часткової сплати Позичальником нарахованих процентів за користування Кредитом до закінчення строку дії Договору.  

У разі несплати Позичальником заборгованості до закінчення строку користування кредитом та закінчення строку дії Договору, Сторонами застосовується автопролонгація з наступного дня після запланованої дати повернення кредиту. Позичальник, який підписує даний Договір, дає згоду Кредитодавцю на його автопролонгацію – продовження строку користування кредитом та строку дії Договору на наступні 10 календарних днів без підписання сторонами додаткових угод, починаючи з дня, наступного за днем запланованої дати повернення кредиту.

Підпункт 9.4.3. договору: Сторони погодили, що у випадку несплати Позичальником заборгованості за кредитом до запланованої дати повернення кредиту, цей Договір вважатиметься автоматично продовженим (автопролонгованим), а строк користування кредитом – подовженим на наступних умовах:

9.4.3.1. Строк автопролонгації Договору та подовження строку користування кредитом складає період часу з дати (дня), наступної за запланованою датою повернення кредиту і до спливу 10 (десяти) календарних днів включно;

9.4.3.2. В період автопролонгації діє підвищена процентна ставка, у розмірі 2,9 % від суми Кредиту в день, що становить 1058,5 % річних від суми наданого Кредиту. В даному випадку продовження строку користування кредитом та автоматичне продовження (пролонгація) дії Договору може застосовуватися неодноразово, але не більш ніж на 70 календарних днів в сукупності такої пролонгації.

Щоб послуга пролонгації була підключена, потрібно оплатити відсотки, які «набігли» за допомогою:

  • Інтернет-банкінгу в своєму банку, в якому Ви обслуговуючого;
  • Особистого кабінету на сайті компанії «ОнКредит»;
  • У касі будь-якого банку, перевівши гроші на реквізити компанії «ОнКредит»;
  • Платіжного термінала.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Дмитро з Чернігова отримав кредит на 14 000 грн в OnCredit
girl
Інеса з Чернігова подала заявку на 4 200 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Черкас отримала кредит на 12 000 грн в OnCredit
girl
Петро з Дніпропетровська подав заявку на 7 700 грн в OnCredit
girl
Оксана з Києва оплатила кредит на 500 грн в OnCredit
girl
Петро з Чернівців оплатив кредит на 7 500 грн в OnCredit
girl
Петро з Ужгорода подав заявку на 3 100 грн в OnCredit
girl
Богдан з Хмельницького подав заявку на 5 800 грн в OnCredit
girl
Олег з Рівного отримав кредит на 12 800 грн в OnCredit
girl
Людмила з Херсона отримала кредит на 9 300 грн в OnCredit
girl
Жанна з Києва отримала кредит на 10 600 грн в OnCredit
girl
Людмила з Херсона отримала кредит на 9 900 грн в OnCredit
girl
Георгій з Івано-Франківська оплатив кредит на 8 500 грн в OnCredit
girl
Семен з Івано-Франківська подав заявку на 10 600 грн в OnCredit
girl
Анна з Луцька подала заявку на 14 300 грн в OnCredit
girl
Віталій з Ужгорода оплатив кредит на 6 200 грн в OnCredit
girl
Віталій з Кіровограда отримав кредит на 700 грн в OnCredit
girl
Петро з Черкас подав заявку на 2 000 грн в OnCredit
girl
Гліб з Черкас подав заявку на 10 200 грн в OnCredit
girl
Павло з Кіровограда подав заявку на 11 400 грн в OnCredit