Питання-відповідь

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.

Якщо у позичальника немає можливості погасити позику вчасно, то компанія «ОнКредит» дає можливість продовжити час користування кредитними коштами ще на 10 днів. Для того, щоб скористатися послугою пролонгації, потрібно тільки оплатити відсотки за фактичну кількість днів користування позикою. Процентна ставка становить - 1,9% в день.

Щоб послуга пролонгації була підключена, потрібно оплатити відсотки, які «набігли» за допомогою:

  • Інтернет-банкінгу в своєму банку, в якому Ви обслуговуючого;
  • Особистого кабінету на сайті компанії «ОнКредит»;
  • У касі будь-якого банку, перевівши гроші на реквізити компанії «ОнКредит»;
  • Платіжного термінала.

Кредит в будь-який час можна погасити достроково. Залишок суми, яку необхідно погасити, Ви можете подивитися в Особистому кабінеті компанії «ОнКредит». У разі, якщо Ви погашаєте позику частково, то відсотки будуть нараховуватися на залишок суми, яка ще не погашена.

Якщо позичальник не може сплатити кредит вчасно, і починається процес прострочення позики, то в компанії «ОнКредит» передбачені штрафні санкції. Це пеня в розмірі 2,9% в день від суми заборгованості за договором (за кожен день прострочення). При поверненні боргу або пролонгації кредитних коштів, переконайтеся, що переказ буде здійснений до закінчення терміну повернення за договором.

У разі, якщо позичальник навмисно ухиляється від виплати позики компанії «ОнКредит», то компанія починає судовий процес по стягненню заборгованості, враховуючи всі відсотки по користуванню кредиту, а також відсоток за простроченням платежу. Також таким чином, вся інформація про зловмисне ухилу від оплати боргу компанії, потрапляє в Українське Бюро кредитних історій, що в подальшому негативно вплине на те, щоб позичальник міг отримати кредит у будь-якій фінансовій і банківській установі України. 

Верифікація банківської карти потрібна для того, щоб підтвердити той факт, що картка Visa або Master Card належить її власнику, який подає заявку, що нею не заволоділи зловмисники з метою протиправних і корисливий дій.

Процес верифікації займає всього кілька хвилин, але він дуже важливий. З рахунку буде знята 1 гривня, яка потім буде повернена, після успішного процесу верифікації.


Отримати гроші