Гроші в борг на карту

Гроші в борг на карту - oncredit

Що зробити, щоб взяти гроші в борг на картку?

При різних життєвих обставин трапляється так, що потрібні терміново гроші в борг. Перші думки, які нас відвідують при такій необхідності - це швидко-швидко телефонувати друзям, родичам, друзям друзів, колегам, сусідам. Але чи завжди у них є потрібна сума грошей для того, щоб її відправити нам у саме цю хвилину? Адже у кожного своє життя, свій рівень доходу, розпланований бюджет і, як наслідок, розподіл витрат.

Щоб уникнути турбот нашого оточення є альтернатива, як цього уникнути.

Можна взяти гроші в борг у Інтернеті всього за 15 хвилин, при тому абсолютно конфіденційно. Більше не потрібно відвідувати банківські відділення або мікрофінансові організації для оформлення кредиту для отримання потрібної суми грошових коштів.

З розвитком сучасних технологій, багато з нас відмовилися від стандартного походу по магазинах, і всі абсолютно товари закуповуються через Інтернет магазини, починаючи з товарів першої необхідності, закінчуючи побутовою технікою, мобільниими телефонами, одягу і взуття. Так само, як ми користуємося сервісами, які надають Інтернет магазини, тепер можна оформити кредит в мережі Інтернет. Зробити це можна без прив'язки до місця знаходження. Сервіс онлайн кредитування ОнКредит доступний по всій території України. Це значно заощаджує Ваш час, адже час - найцінніший ресурс при такому швидкому темпі життя. Особливо це стосується мега полісів і інших великих міст.

Онлайн гроші в борг - сучасний, швидкий і доступний спосіб кредитування, який набирає популярність день за днем.

Щоб взяти гроші в борг за допомогою сервісу онлайн кредитування ОнКредит, позичальник повинен бути громадянином України. Вік надання позики становить від 18 до 70 років. Мінімальний пакет документів, який потрібно вказати при оформленні онлайн заявки на сайті ОнКредит складається з:

 • паспортних даних
 • ідентифікаційного коду
 • Visa / MasterCard карта, видана в будь-якій банківській установі.

Заповнення заявки у позичальника займає всього кілька хвилин. Потім вона проходить обробку за допомогою спеціальних алгоритмів, які називаються кредитний скоринг. Саме дякуючи кредитному скорингу, мікрокредитування отримує таку популярність, тому що надані Вами дані обробляється всього за кілька хвилин.

Коли заявка пройшла обробку, вона переходить на розгляд менеджеру компанії OnCredit, який приймає рішення щодо видачі потрібної суми грошових коштів. При позитивному рішенні менеджера, гроші зараховуються на Вашу банківську картку, яка була вказана при заповненні онлайн заявки на сайті OnCredit.

Можлива сума позики становить - 500 грн. - 15 000 грн. Максимальний термін користування кредитними грошима - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми. На сайті OnCredit є зручний калькулятор, який дозволяє миттєво вибрати потрібну Вам грошову суму, а також кількість днів, які Вам необхідні для користування кредитними коштами. Онлайн калькулятор швидко розраховує остаточну суму для погашення взятої позики.

Як погасити?

Для погашення мікропозики є 4 способи. Ви можете скористатися тим, який максимально комфортний для Вас:

 • через платіжний термінал;
 • через Інтернет банкінг;
 • через особистий кабінет на сайті компанії;
 • через банківське відділення будь-якого банку України.

Як продовжити?

Якщо на день погашення у позичальника не вистачає всієї суми для погашення мікрокредиту, то компанія йде на зустріч своїм клієнтам, дозволяючи їм користуватися грошовими коштами, які були видані, ще на 10 днів. Ця послуга називається пролонгація кредитного договору. Пролонгацію можна оформити при повному погашенні відсотків, які були нараховані за кожен день користування мікрокредитом. Коли у позичальника є вся сума - він погашає кредит повністю, з того моменту договір вважається закритим.

Онлайн кредит на картку – швидко, эфективно, без турбот!

50015000
Відгуки
Загальний рейтинг
5
20.03.2021
На ремонт авто
18.03.2021
подал заявку, через 20 минут деньги на карте, все ок
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj

Питання-відповідь

Якщо у позичальника немає можливості погасити позику вчасно, то компанія «ОнКредит» дає можливість продовжити час користування кредитними коштами:

1. Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

2. Автопролонгація – продовження строку дії договору автоматично з підвищеною процентною ставкою, якщо Позичальник не повернув кредит та не сплатив або частково сплатив проценти за користування кредитом до закінчення строку користування кредитом та строку дії Договору - 2,9 % в день, 1058,5 % річних.

Підпункт 9.4.1. договору: У випадку неможливості виконання зобов'язань за Договором у повному обсязі та у встановлений строк, Позичальник має право ініціювати продовження строку користування Кредитом та зміну дати повернення Кредиту шляхом здійснення платежу на користь Кредитодавця у розмірі не менше суми нарахованих та несплачених на дату платежу процентів не пізніше останнього дня строку користування кредитом. Після отримання Кредитодавцем коштів у розмірі нарахованих та несплачених процентів, заява Позичальника про продовження строку користування Кредитом вважається поданою, а дія Договору автоматично продовжується (лонгується) на тих самих умовах на наступні 10 календарних днів.

За умови своєчасної сплати Позичальником всіх нарахованих процентів за користування Кредитом, можливе продовження строку користування кредитом та продовження дії Договору автоматично (автопролонгація) на тих самих умовах на наступні 10 календарних днів без підписання сторонами додаткових угод, починаючи з дня, наступного за днем запланованої дати повернення кредиту.

В даному випадку продовження строку користування кредитом та автоматичне продовження (пролонгація) дії Договору може застосовуватися неодноразово, необмежену кількість разів. 

Підпункт 9.4.2. договору: Автоматичне продовження строку користування кредитом та автоматичне продовження дії Договору (автопролонгація) без підписання сторонами додаткових угод застосовується також після настання дати погашення Кредиту в разі неповернення суми кредиту та несплати або часткової сплати Позичальником нарахованих процентів за користування Кредитом до закінчення строку дії Договору.  

У разі несплати Позичальником заборгованості до закінчення строку користування кредитом та закінчення строку дії Договору, Сторонами застосовується автопролонгація з наступного дня після запланованої дати повернення кредиту. Позичальник, який підписує даний Договір, дає згоду Кредитодавцю на його автопролонгацію – продовження строку користування кредитом та строку дії Договору на наступні 10 календарних днів без підписання сторонами додаткових угод, починаючи з дня, наступного за днем запланованої дати повернення кредиту.

Підпункт 9.4.3. договору: Сторони погодили, що у випадку несплати Позичальником заборгованості за кредитом до запланованої дати повернення кредиту, цей Договір вважатиметься автоматично продовженим (автопролонгованим), а строк користування кредитом – подовженим на наступних умовах:

9.4.3.1. Строк автопролонгації Договору та подовження строку користування кредитом складає період часу з дати (дня), наступної за запланованою датою повернення кредиту і до спливу 10 (десяти) календарних днів включно;

9.4.3.2. В період автопролонгації діє підвищена процентна ставка, у розмірі 2,9 % від суми Кредиту в день, що становить 1058,5 % річних від суми наданого Кредиту. В даному випадку продовження строку користування кредитом та автоматичне продовження (пролонгація) дії Договору може застосовуватися неодноразово, але не більш ніж на 70 календарних днів в сукупності такої пролонгації.

Щоб послуга пролонгації була підключена, потрібно оплатити відсотки, які «набігли» за допомогою:

 • Інтернет-банкінгу в своєму банку, в якому Ви обслуговуючого;
 • Особистого кабінету на сайті компанії «ОнКредит»;
 • У касі будь-якого банку, перевівши гроші на реквізити компанії «ОнКредит»;
 • Платіжного термінала.

Кредит в будь-який час можна погасити достроково. Залишок суми, яку необхідно погасити, Ви можете подивитися в Особистому кабінеті компанії «ОнКредит». У разі, якщо Ви погашаєте позику частково, то відсотки будуть нараховуватися на залишок суми, яка ще не погашена.

Пункт 6.2. договору: У разі порушення Позичальником зобов'язання у вигляді несвоєчасного повернення або неповернення суми Кредиту та сплати процентів за користування кредитом, за Договором, загальний розмір Кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, Позичальник зобов'язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 50 % відсотків від суми Кредиту, отриманого за цим Договором. Кредитодавець має право нарахувати штраф, визначений Договором, починаючи з першого календарного дня, що слідує за останнім днем Строку користування Кредитом.

Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення зобов’язань Позичальником на підставі Кредитного договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким договором, якщо загальний розмір кредиту перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на день укладення кредитного договору.

Пункт 6.3. договору: У разі порушення Позичальником зобов'язання у вигляді несвоєчасного повернення або неповернення суми Кредиту та несплати процентів за користування кредитом, за Договором, загальний розмір Кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, Позичальник зобов'язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 200 % відсотків від суми одержаного Кредиту Позичальником за цим Договором. Кредитодавець має право нарахувати штраф, визначений Договором, починаючи з першого календарного дня, що слідує за останнім днем Строку користування Кредитом.

Сукупна сума неустойки (штраф, пеня) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Кредитного договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за таким договором.


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Олена з Полтави оплатила кредит на 3 100 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Ужгорода оплатила кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Богдан з Сум оплатив кредит на 7 200 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Полтави оплатив кредит на 14 900 грн в OnCredit
girl
Микола з Кіровограда отримав кредит на 3 500 грн в OnCredit
girl
Марія з Чернівців подала заявку на 9 400 грн в OnCredit
girl
Жанна з Вінниці оплатила кредит на 1 000 грн в OnCredit
girl
Марія з Ужгорода подала заявку на 11 300 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Сум отримала кредит на 10 700 грн в OnCredit
girl
Павло з Рівного оплатив кредит на 12 800 грн в OnCredit
girl
Ніна з Херсона подала заявку на 3 100 грн в OnCredit
girl
Ольга з Сум оплатила кредит на 9 000 грн в OnCredit
girl
Олег з Вінниці подав заявку на 6 900 грн в OnCredit
girl
Жанна з Сум отримала кредит на 3 700 грн в OnCredit
girl
Катерина з Хмельницького подала заявку на 12 500 грн в OnCredit
girl
Михайло з Рівного оплатив кредит на 9 700 грн в OnCredit
girl
Алла з Києва подала заявку на 1 800 грн в OnCredit
girl
Ірина з Харкова подала заявку на 10 700 грн в OnCredit
girl
Інеса з Житомира подала заявку на 10 600 грн в OnCredit
girl
Георгій з Чернігова отримав кредит на 7 800 грн в OnCredit