Гроші в борг на карту

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.
Гроші в борг на карту - oncredit

Що зробити, щоб взяти гроші в борг на картку?

При різних життєвих обставин трапляється так, що потрібні терміново гроші в борг. Перші думки, які нас відвідують при такій необхідності - це швидко-швидко телефонувати друзям, родичам, друзям друзів, колегам, сусідам. Але чи завжди у них є потрібна сума грошей для того, щоб її відправити нам у саме цю хвилину? Адже у кожного своє життя, свій рівень доходу, розпланований бюджет і, як наслідок, розподіл витрат.

Щоб уникнути турбот нашого оточення є альтернатива, як цього уникнути.

Можна взяти гроші в борг у Інтернеті всього за 15 хвилин, при тому абсолютно конфіденційно. Більше не потрібно відвідувати банківські відділення або мікрофінансові організації для оформлення кредиту для отримання потрібної суми грошових коштів.

З розвитком сучасних технологій, багато з нас відмовилися від стандартного походу по магазинах, і всі абсолютно товари закуповуються через Інтернет магазини, починаючи з товарів першої необхідності, закінчуючи побутовою технікою, мобільниими телефонами, одягу і взуття. Так само, як ми користуємося сервісами, які надають Інтернет магазини, тепер можна оформити кредит в мережі Інтернет. Зробити це можна без прив'язки до місця знаходження. Сервіс онлайн кредитування ОнКредит доступний по всій території України. Це значно заощаджує Ваш час, адже час - найцінніший ресурс при такому швидкому темпі життя. Особливо це стосується мега полісів і інших великих міст.

Онлайн гроші в борг - сучасний, швидкий і доступний спосіб кредитування, який набирає популярність день за днем.

Щоб взяти гроші в борг за допомогою сервісу онлайн кредитування ОнКредит, позичальник повинен бути громадянином України. Вік надання позики становить від 18 до 70 років. Мінімальний пакет документів, який потрібно вказати при оформленні онлайн заявки на сайті ОнКредит складається з:

  • паспортних даних
  • ідентифікаційного коду
  • Visa / MasterCard карта, видана в будь-якій банківській установі.

Заповнення заявки у позичальника займає всього кілька хвилин. Потім вона проходить обробку за допомогою спеціальних алгоритмів, які називаються кредитний скоринг. Саме дякуючи кредитному скорингу, мікрокредитування отримує таку популярність, тому що надані Вами дані обробляється всього за кілька хвилин.

Коли заявка пройшла обробку, вона переходить на розгляд менеджеру компанії OnCredit, який приймає рішення щодо видачі потрібної суми грошових коштів. При позитивному рішенні менеджера, гроші зараховуються на Вашу банківську картку, яка була вказана при заповненні онлайн заявки на сайті OnCredit.

Можлива сума позики становить - 500 грн. - 15 000 грн. Максимальний термін користування кредитними грошима - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми. На сайті OnCredit є зручний калькулятор, який дозволяє миттєво вибрати потрібну Вам грошову суму, а також кількість днів, які Вам необхідні для користування кредитними коштами. Онлайн калькулятор швидко розраховує остаточну суму для погашення взятої позики.

Як погасити?

Для погашення мікропозики є 4 способи. Ви можете скористатися тим, який максимально комфортний для Вас:

  • через платіжний термінал;
  • через Інтернет банкінг;
  • через особистий кабінет на сайті компанії;
  • через банківське відділення будь-якого банку України.

Як продовжити?

Якщо на день погашення у позичальника не вистачає всієї суми для погашення мікрокредиту, то компанія йде на зустріч своїм клієнтам, дозволяючи їм користуватися грошовими коштами, які були видані, ще на 10 днів. Ця послуга називається пролонгація кредитного договору. Пролонгацію можна оформити при повному погашенні відсотків, які були нараховані за кожен день користування мікрокредитом. Коли у позичальника є вся сума - він погашає кредит повністю, з того моменту договір вважається закритим.

Онлайн кредит на картку – швидко, эфективно, без турбот!


Отримати гроші