Короткостроковий кредит

короткостроковий кредит - oncredit

Як взяти короткостроковий кредит?

Оформити короткостроковий кредит стало як ніколи просто! Для того, щоб це зробити тепер не потрібно відвідувати банківські установи або відділення мікрофінансової організації, які є далеко не в кожному населеному пункті України. Щоб подати заявку для оформлення короткострокові кредити і позики досить мати вільний доступ до Інтернету.

Отримати кредит може будь-який громадянин України, який досяг 18-річного віку. Максимальний поріг за віком - 70 років. Нерезиденти України не можуть оформити короткостроковий кредит в компанії ОнКердит.

Короткострокові кредити і позики можна оформити з будь-якої точки України, надавши наступні дані при заповненні заявки онлайн на сайті компанії Онкредит. Від позичальника знадобитися наступна інформація:

  • паспортні данні;
  • ідентифікаційний код;
  • кредитна картка, оформлена в будь-якому банку України.

Короткостроковий кредит зручний тим, що він вимагає для оформлення мінімальний пакет документів, а не такий, який ми звикли зустрічати в банківських та інших фінансових установ.

Після заповнення необхідних даних для отримання короткострокової позики, клієнт вибирає необхідну суму від 500 грн. до 15 000 грн. Якщо позичальник оформляє позику вперше, то сума надається в розмірі від 500 грн. до 3000 грн. Відсоткова ставка за користування короткостроковим кредитом становить - 1,9% в день. Максимальний термін користування позикою - 29 днів. Чим раніше клієнт погашає позику, тим меншою буде сума погашення в результаті.

На що може знадобитися короткострокову позику?

Менеджери компанії ОнКредит ніколи не питають, на які цілі Ви берете позику. Ви можете оплатити за допомогою мікрокредиту будь який товар або послугу. Це можуть бути витрати, пов'язані з ремонтом автомобіля, квартири, дачі, побутової техніки. Також Вам можуть знадобитися гроші на оплату комунальних платежів, придбання нових гаджетів. За вікном - літо, так чому б не поїхати у відпустку? Бракує грошей на поїздку? Візьміть мікро займ в компанії OnCredit.

Погасіть короткостроковий кредит легко і просто!

Щоб віддати грошові кошти, які були надані компанією OnCredit є кілька способів, на відміну від оформлення мікропозики. Ви можете це зробити в мережі Інтернет:

  • через Інтернет-банкінг, в якому Ви обслуговуєтесь;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit.

Також погасити позику можна в будь-якому відділенні банківської установи України, і через платіжні термінали, які досить поширені у великих і не дуже містах нашої країни. Оплатити необхідно після закінчення терміну основну суму кредиту і відсотки, які нараховані за кожен день користування коштами. Наприклад, якщо Ви брали 1000 грн., то через 10 днів Вам потрібно буде оплатити 1190 грн., Тобто відсотки становлять 190 грн.

Що робити, якщо клієнтові не вистачає оплатити в повному обсязі короткострокову позику?

Бувають складаються ситуації, при яких позичальникові не вистачає всієї суми для погашення всієї суми кредиту. Для таких форс-мажорних ситуаціях передбачена така послуга, як пролонгація. Оформляється вона також, як і отримання короткострокового кредиту онлайн в Особистому кабінеті компанії.

Для отримання пролонгації достатньо сплатити лише суму, яка передбачена за користування кредитом, тобто відсотки, що набігли.

Пролонгація може бути оформлена ще на 10 днів. Кількість пролонгацій може бути необмежена кількість. Для отримання наступних пролонгацій потрібно оплатити тільки відсотки. Коли клієнт готовий розрахуватися повністю, він оплачує основну суму кредиту і відсотки, які передбачені за кожен день використання «тіла» кредиту.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Алла з Черкас подала заявку на 4 200 грн в OnCredit
girl
Ірина з Рівного оплатила кредит на 10 100 грн в OnCredit
girl
Сергій з Львова оплатив кредит на 8 100 грн в OnCredit
girl
Федір з Миколаєва оплатив кредит на 9 400 грн в OnCredit
girl
Микола з Черкас оплатив кредит на 8 900 грн в OnCredit
girl
Іван з Хмельницького оплатив кредит на 600 грн в OnCredit
girl
Катерина з Вінниці подала заявку на 700 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Чернівців отримав кредит на 4 200 грн в OnCredit
girl
Інеса з Львова подала заявку на 9 400 грн в OnCredit
girl
Олександр з Херсона оплатив кредит на 12 400 грн в OnCredit
girl
Вадим з Одеси отримав кредит на 1 800 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Житомира отримала кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Леонід з Хмельницького отримав кредит на 7 500 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Херсона оплатила кредит на 5 100 грн в OnCredit
girl
Михайло з Харкова отримав кредит на 4 400 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Одеси оплатив кредит на 1 500 грн в OnCredit
girl
Вадим з Харкова отримав кредит на 5 500 грн в OnCredit
girl
Гліб з Херсона подав заявку на 15 000 грн в OnCredit
girl
Андрій з Чернівців отримав кредит на 1 400 грн в OnCredit
girl
Денис з Кіровограда подав заявку на 12 600 грн в OnCredit