Кредит без довідок і поручителів

кредит без довідок і поручителів - oncredit

Отримати швидкий кредит без довідок і поручителів

На сьогоднішній день умовами для отримання кредиту в українських банках вимагають збір значного пакету документів, а також поручителів. Щоб отримати кредит у банку, однією з обов'язкових умов є довідка про доходи. Але що робити в тому випадку, якщо Ви вже не перший рік працюєте на підприємстві неофіційно, і Ви не можете надати довідку з місця роботи, де вказано Ваш дохід?

Що стосується поручителів, то це теж досить трудомістке питання. На сьогоднішній день, не кожен захоче за когось поручатися при досить нестабільній економічній ситуації в Україні. Сьогодні може бути все добре, а ось завтра - нікому не відомо. Завтра буде завтра!

З розвитком фінансових інструментів на ринку фінансових послуг не так давно з'явився такий спосіб отримання швидко потрібної суми грошей, як мікрокредитування. Завдяки цьому сервісу кожен споживач може отримати необхідні кошти без довідок про доходи і без поручителів.

Заявка на кредит без довідок і поручителів

Для оформлення онлайн заявки на отримання кредиту без довідок і поручителів від Вас необхідний мінімальний пакет документів, який складається всього лише з паспорту та ідентифікаційного коду.

Заявка на кредит без довідок і поручителів оформлюється в режимі онлайн, тому, щоб її подати Вам просто потрібен вільний доступ до мережі Інтернет. Також, щоб отримати кредит без документів і поручителів Вам необхідна банківська картка будь-якого банку України.

Позики без довідок і поручителів дозволяють Вам отримати суму від 500 грн. до 15 000 грн. всього за 15 хвилин. Для цього необхідно заповнити онлайн форму на сайті ОнКредит. Потім Ваша заявка миттєво обробляється за допомогою спеціальних алгоритмів, які називаються кредитний скоринг. Після обробки, анкета потрапляє до менеджера компанії, який приймає рішення про видачу кредитних коштів. При позитивному рішенні, гроші надходять Вам на банківську карту, яку Ви вказали в заявці протягом дня.

Заявки розглядаються з 9: 00-21: 00, але подати заявку на отримання позики Ви можете 24/7. Також у ОнКредит відмінно розвинена сервісна клієнтська підтримка. На сайті є онлайн чат, який дозволяє задати Вам будь-яке Ваше запитання цілодобово, 7 днів на тиждень. Фахівці ОнКредит завжди нададуть Вам компетентну відповідь на кожне Ваше запитання.

Як погасити?

Для погашення позики Вам необхідно сплатити основну суму кредиту, а також відсотки, які були нараховані за користування грошовими коштами. Процентна ставка становить 1,9% в день.

Є 4 варіанти погашення взятого позики в OnCredit:

  • платіжні термінали,
  • банківські відділення,
  • Інтернет-банкінг того банку, в якому Ви обслуговуєтесь,
  • в Особистому кабінеті OnCredit.

Погасити також просто, як і його взяти. Але не завжди виходить вчасно зібрати потрібну суму грошей для погашення мікрокредиту. Позика надається максимум на 29 днів.

Як продовжити термін виплати?

При недостачі всієї суми для погашення взятої позики, Ви можете скористатися послугою пролонгації. Вона полягає в тому, що Ви оплачуєте тільки суму грошей за процентною ставкою, які були нараховані за весь період користування грошовими коштами. Потім у Вас є можливість продовжити кредитний договір ще на 10 днів. Кількість пролонгацій - необмежено. При кожній новій пролонгації Вам знову потрібно погасити відсотки, що набігли. Коли Ви зібрали всю суму грошей, тоді можете спокійно погасити повністю займ - основне «тіло» кредиту і його відсотки за користування.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Світлана з Херсона оплатила кредит на 9 400 грн в OnCredit
girl
Наталя з Запоріжжя отримала кредит на 600 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Львова отримала кредит на 3 500 грн в OnCredit
girl
Жанна з Чернігова отримала кредит на 3 600 грн в OnCredit
girl
Юлія з Чернівців подала заявку на 13 900 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Кіровограда подала заявку на 5 300 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Кіровограда отримала кредит на 4 200 грн в OnCredit
girl
Світлана з Чернівців подала заявку на 12 000 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Запоріжжя подала заявку на 2 600 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Івано-Франківська отримала кредит на 2 000 грн в OnCredit
girl
Олексій з Івано-Франківська подав заявку на 12 800 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Чернігова оплатила кредит на 2 000 грн в OnCredit
girl
Ольга з Сум подала заявку на 8 200 грн в OnCredit
girl
Тарас з Кіровограда отримав кредит на 5 400 грн в OnCredit
girl
Михайло з Одеси подав заявку на 1 500 грн в OnCredit
girl
Ірина з Львова отримала кредит на 12 400 грн в OnCredit
girl
Максим з Полтави отримав кредит на 13 400 грн в OnCredit
girl
Андрій з Запоріжжя отримав кредит на 2 400 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Луцька подала заявку на 11 200 грн в OnCredit
girl
Вадим з Вінниці подав заявку на 10 600 грн в OnCredit