Кредит без відмови

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.
кредит без відмови - oncredit

Взяти кредит без відмови

Нерідко, звертаючись до банківських установ, ми отримуємо відмову в отриманні кредиту. Чому так відбувається?

Усі дані по оформленню і по погашенню кредитів зберігаються в Україні в одній організації - Українське бюро кредитних історій. Бюро займається збором інформації з усіх банків України, а також з мікрофінансових організацій, кредитних спілок, лізингових компаній та інших фінансових установ. У Бюро є вся інформація, яка пов'язана з видачею позик і своєчасного або несвоєчасного їх погашення.

Коли позичальник не вчасно погашає взятий кредит, це негативно відображається на його кредитнії історії. Один раз на рік, кожен з нас має право ознайомитися безкоштовно зі своєю кредитною історією в Українському бюро кредитних історій. Кредитна історія відображає наскільки позичальник надійний і платоспроможний.

Крім незадовільної кредитної історії, Вам можуть відмовити у видачі кредиту, і з інших причин. Наприклад, у позичальника немає постійного і легального джерела доходу. Також можуть дати відмову в наданні кредитних коштів через те, що у Вас не виходить знайти поручителів, які могли б поручитися за Вас.

Взяти кредит без відмови можна простіше, ніж, коли це було раніше. З розвитком сучасних технологій, взяти кредит без відмови, навіть не виходячи з дому, або не залишаючи своє робоче місце. Оформити кредит онлайн можна через заявку на отримання кредиту.

Як взяти онлайн кредит без відмови?

У компанії ОнКредит онлайн кредит без відмови можна отримати в день подачі заявки, яка оформляється на сайті ОнКредит. Онлайн кредит без відмови оформлюється всього за кілька хвилин. Надані Вами дані ретельно охороняються службою безпеки, тому Ваші персональні дані ніколи не попадуть у чужі руки.

Позики онлайн без відмов оформляються лише за 15 хвилин Вашого часу. Для цього необхідно оформити онлайн заявку, яку швидко і легко можна оформити на сайті ОнКредит. При подачі заявки на отримання позики онлайн без відмови потрібно вказати наступні дані клієнта:

  • ПІБ;
  • паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий);
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер банківської карти, яка була оформлена на території України, в будь-якій банківській установі країни.

Мікропозики без відмови надаються всім громадянам України, які перебувають у віковому діапазоні з 18 до 70 років. Особи, які не є громадянами України, а також, які не підпадають під вказану вікову категорію, отримати мікропозики без відмови не можуть в нашій компанії.

Позики онлайн без відмов оформлюються в мережі Інтернет, тому економія Вашого часу - очевидна. Більше не потрібно підлаштовуватися під графік роботи відділень мікрофінансових організацій, сидіти і чекати своєї черги. Відтепер Ви самі вибираєте, коли оформити заявку онлайн на отримання мікрокредиту.

Крім того, позики онлайн без відмов мають досить гарну сервісну підтримку на сайті OnCredit, онлайн чат працює для наших клієнтів 24/7. Якщо у Вас виникають будь-які питання, наші менеджери завжди нададуть Вам компетентні відповіді на них.

Позики онлайн без відмов отримують в компанії OnCredit, не дивлячись на Ваш офіційний або неофіційний дохід. Варто відзначити, що позики без відмов отримують саме тому, що менеджери компанії не звертають увагу на Вашу кредитну історію.

При тому, якщо Вам необхідно поліпшити свою кредитну історію, то виправити її можна саме за допомогою сервісу мікрокредитування OnCredit. Так як, наші клієнти отримують мікрокредити, не дивлячись на кредитне минуле, то кожен раз, коли вони своєчасно їх погашають, то відповідно Ваша кредитна історія поліпшується.

Як погасити мікропозики без відмови?

Погасити мікрокредит так само просто, як і отримати його. Але способів погашення мікрокредитів набагато більше. Якщо отримати мікропозики можна тільки, заповнивши заявку онлайн на нашому сайті, то погасити мікропозики можна не тільки на нашому сайті, увійшовши через Особистий кабінет.

Є ще 3 варіанти погашення мікрокредиту:

  • через платіжні термінали;
  • через банківські відділення будь-якого банку України;
  • через Інтернет банкінг.

Максимальний термін користування коштами становить 29 днів, але потім його можна збільшити ще на 10 днів.

Як продовжити позику без відмови?

Після отримання кредиту, Вам необхідно максимум через 29 днів погасити всю суму по кредитуванню. Буває ж, що у клієнта не завжди є вся сума для погашення позики. Що робити в такому випадку?

Продовжити користування кредитними коштами можливо, якщо клієнт оплачує відсотки, які набігли за весь час користування грошовими коштами. Після погашення відсотків, які складають 1.9% на день, у Вас є право продовжити кредитний договір ще на 10 днів.

Кількість пролонгацій може бути - необмежена кількість разів. Але за будь-якої пролонгації варто погашати відсотки, що набігли. Тому, чим раніше Ви погашаєте, взятий мікрокредит, тим меншу суму Ви погашаєте, а також покращуєте свою кредитну історію.

Взяти мікрокредит без відмов – легко і просто!


Отримати гроші
girl
Микола з Одеси подав заявку на 6 100 грн в OnCredit
girl
Вадим з Дніпропетровська отримав кредит на 4 600 грн в OnCredit
girl
Максим з Чернігова отримав кредит на 11 100 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Чернігова отримала кредит на 1 300 грн в OnCredit
girl
Юлія з Полтави оплатила кредит на 3 700 грн в OnCredit
girl
Анна з Чернігова отримала кредит на 1 800 грн в OnCredit
girl
Михайло з Львова подав заявку на 13 000 грн в OnCredit
girl
Олена з Києва оплатила кредит на 600 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Запоріжжя оплатив кредит на 2 600 грн в OnCredit
girl
Павло з Житомира подав заявку на 6 400 грн в OnCredit
girl
Федір з Житомира отримав кредит на 10 100 грн в OnCredit
girl
Софія з Житомира оплатила кредит на 1 600 грн в OnCredit
girl
Оксана з Херсона подала заявку на 9 200 грн в OnCredit
girl
Жанна з Ужгорода подала заявку на 5 300 грн в OnCredit
girl
Сергій з Херсона отримав кредит на 6 100 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Чернігова подала заявку на 3 300 грн в OnCredit
girl
Алла з Тернополя оплатила кредит на 13 700 грн в OnCredit
girl
Олександр з Ужгорода отримав кредит на 2 100 грн в OnCredit
girl
Ніна з Запоріжжя отримала кредит на 11 100 грн в OnCredit
girl
Тарас з Запоріжжя оплатив кредит на 4 500 грн в OnCredit