Кредит без застави

кредит без застави - oncredit

Взяти кредит без застави

Отримати кредит без застави рухомого і нерухомого майна, а також без застави побутової техніки або ювелірних виробів стало можливим за допомогою сервісу онлайн кредитування ОнКредит.

Найчастіше зустрічаються кредити під заставу майна в банках. Тобто крім збору документів і пошуку поручителів, Вам може знадобитися будь-який вид майна, який знаходиться у Вас на праві власності. Але чи готові ми закладати машини, кватири, дачі, гаражі, будинки заради отримання потрібної суми грошей?

Ще один спосіб отримати грошей під заставу, це ломбарди. Ці фінансові установи зазвичай під заставу приймають побутову техніку (телевізори, телефони, планшети, ноутбуки, комп'ютери), і ювелірні вироби (золото, срібло, платину). Але навіщо відносити свої особисті речі в ломбард, якщо можна отримати швидку позику грошей без застави?

Оформити позику без застави. Як?

У зв’язку з необхідністю отримання швидких кредитів на фінансовому ринку України з'явилися мікрофінансові організації, які дозволяють отримати мікрокредит без застави, без довідок про доходи, без поручителів всього за 15 хвилин Вашого часу.

Оформити кредит на карту онлайн може кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років, верхній віковий поріг по отриманню позики становить 70 років. Нерезиденти України, а також особи, які не досягли 18 років або старше 70 років не можуть оформити мікрокредит в компанії ОнКредит.

Для оформлення мікрокредиту в ОнКредит Вам необхідно вказати в онлайн заявці на сайті ОнКредит наступні дані:

  • паспортні дані, а також номер ідентифікаційного коду;
  • кредитну або дебетову карту, оформлену в будь-якому банку України.

Умови отримання мікрокредиту - прості і прозорі, без прихованих комісій та платежів. При виборі потрібної Вам суми грошей, Ви також обираєте кількість днів, на які Вам потрібна та чи інша сума грошових кошти. На цю суму нараховуватиметься простий відсоток - процентна ставка, яка становить 1,9% в день. Більше нічого доплачувати не потрібно.

Компанія ретельно дбає про безпеку своїх клієнтів, вся інформація - конфіденційна. При тому, вона ніколи не потрапить до третіх осіб, тому Вам не варто турбуватися, що Ваші персональні дані будуть де-небудь розголошені або передані.

Після оформлення онлайн заявки на сайті OnCredit, вона миттєво обробляється за допомогою кредитного скорингу. Потім вона переходить до менеджера, який в кінцевому підсумку приймає рішення про видачу кредитних коштів. У 90% поданих заявок, менеджери компанії OnCredit приймають позитивне рішення щодо видачі позики своїм клієнтам.

Як погасити?

Після закінчення терміну кредитного договору, або ж раніше, Вам потрібно повернути кредитні кошти, які Вам були надані. Загальна сума повернення складає основну суму кредиту, а також відсотки, які були нараховані за кожен день користування грошима, надані нашою компанією.

Для погашення мікрокредиту Ви можете скористатися наступними варіантами:

  • Інтернет-банкінг вашого банку;
  • платіжний термінал;
  • Особистий кабінет OnCredit;
  • відділення будь-якого банку України.

Максимальний термін надання послуги мікрокредитування становить 29 днів.

Які є способи продовження?

Щоб продовжити термін використання взятої позики, коли у Вас не вистачає всієї суми по закінченню терміну договору кредитування, можна оформити договір пролонгації. Він може бути оформлений тільки за однієї умови, коли вся сума за відсотками була оплачена. Термін дії пролонгації становить 10 днів.

По закінченню продовження договору кредитування, Ви можете знову його продовжити, сплативши відсотки по кредиту. Або якщо у Вас є повна сума для погашення - Ви просто погашаєте повністю займ, який був Вам наданий.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Сергій з Чернівців оплатив кредит на 7 100 грн в OnCredit
girl
Юлія з Миколаєва отримала кредит на 900 грн в OnCredit
girl
Ольга з Тернополя подала заявку на 5 000 грн в OnCredit
girl
Марія з Одеси подала заявку на 800 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Чернігова отримала кредит на 1 200 грн в OnCredit
girl
Денис з Полтави оплатив кредит на 3 400 грн в OnCredit
girl
Михайло з Сум оплатив кредит на 12 400 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Хмельницького подала заявку на 12 500 грн в OnCredit
girl
Денис з Ужгорода отримав кредит на 5 400 грн в OnCredit
girl
Оксана з Львова подала заявку на 11 000 грн в OnCredit
girl
Іван з Луцька оплатив кредит на 900 грн в OnCredit
girl
Семен з Харкова оплатив кредит на 6 200 грн в OnCredit
girl
Павло з Полтави оплатив кредит на 5 300 грн в OnCredit
girl
Михайло з Чернівців оплатив кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Житомира отримала кредит на 13 700 грн в OnCredit
girl
Максим з Чернігова отримав кредит на 8 500 грн в OnCredit
girl
Алла з Львова отримала кредит на 7 700 грн в OnCredit
girl
Людмила з Дніпропетровська подала заявку на 5 500 грн в OnCredit
girl
Євген з Черкас оплатив кредит на 3 100 грн в OnCredit
girl
Інеса з Івано-Франківська отримала кредит на 2 800 грн в OnCredit