Кредит безробітним

кредит безробітним - oncredit

Як отримати кредит безробітним в ОнКредит?

На сьогоднішній день процедура кредитування досить трудомісткий процес. Якщо позичальник бажає взяти кредит через банк, то це вимагає чимало зусиль і часових ресурсів для його отримання. Кредит безробітним фактично нереально отримати. Тому що одним з обов'язкових умов є довідка про доходи, також нерідко потрібні поручителі та/або застава.

Взяти кредит безробітному дуже складний процес. Крім банків кошти видають ломбарди, але щоб там отримати грошові кошти, потрібно надати заставу. За статистикою станом на 1 квітня 2018 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 366,9 тис безробітних. Це тільки офіційні дані, а що говорити про тих людей, які не перебувають на обліку по безробіттю в службах зайнятості по всій території України.

Тому отримати кредит в Україні безробітному в банку практично неможливо, відносити в ломбарди особисті речі - теж не вихід із ситуації. Взяти кредит безробітному стало можливим з розвитком на ринку фінансових послуг мікрофінансових оргнаізацій. Адже, ні для кого не секрет, що безробітними у нас вважаються і пенсіонери, і студенти, і ті, хто працюють без офіційного працевлаштування. Взяти кредит без довідки про доходи - можливо!

Згідно статистики кожен третій українець є працюючим неофіційно. Питання: де взяти ці довідки про доходи? Як підсумок: отримати кредит безробітному - нереально в банку.

У мікрофінансовії організації ОнКредит взяти невеликі кредити для безробітних стало можливим. При оформленні позики в нашій компанії, позичальникові не потрібні довідки про доходи, не потрібні поручителі, а також застава. Більш того, ОнКредит лояльно ставиться до кредитного минулого позичальника. Якщо в минулому у нього була погана кредитна історія, то за допомогою мікрокредитів наш клієнт може тільки її поліпшити за допомогою своєчасного погашення.

Тим фактором, що кредитна історія впливає на отримання позики - є основоположним фактором крім довідки про доходи - це факт. Кредитна історія є у кожного повнолітнього громадянина України, який хоча б раз в житті оформляв кредит. Інформація ця зберігається в Українському бюро кредитних історій.

Оформлення кредитів для безробітний тепер можливе завдяки мікрофінансової організації ОнКредит. Наша компанія надає мікрокредити особам від 18 до 70 років, які є громадянами України.

Для того, щоб оформити кредит для безробітного в Україні досить вільного доступу до мережі Інтернет. Ви можете знаходиться в будь-якій точці України: Києві, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Кропивницькому, Тернополі, Львові. Також немає ніяких обмежень по отриманню позики, якщо Ви перебуваєте не у великому місті, а в маленькому населеному пункті. Тому що процедура оформлення позики повністю проходить онлайн.

Кожен може отримати на свою банківську карту суму від 500 грн. до 15 000 грн. Якщо позичальник звертається вперше в ОнКредит, то він може розраховувати на отримання грошових коштів в розмірі від 500 грн. до 15 000 грн. Термін користування кредитними коштами від 1 дня до 29 днів. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами - 1,9% в день від суми грошей взятої в позику.

Для того, щоб оформити кредит безробітному досить вказати в онлайн заявці наступні дані:

  • паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий, місце реєстрації);
  • номер ідентифікаційного коду;
  • вказати реквізити карти Visa / MasterCard.

Також позичальникові необхідно верифікувати банківську карта. По-перше, вона повинна бути оформлена в банку України. По-друге, процес верифікації необхідний для того, щоб підтвердити той факт, що кредитна картка належить саме Вам, а не третім особам, які могли заволодіти нею з метою шахрайських цілей. Процес верифікації займає лише декілька хвилин Вашого часу.

Після заповнення онлайн заявки на сайті OnCredit, її розглядає менеджер компанії, який приймає рішення про видачу потрібної Вам суми грошей. Отримати кредит онлайн - просто. При позитивному рішенні, гроші зараховуються Вам на картку протягом декількох хвилин. Вся процедура від заповнення заявки до отримання грошей на карту займає в середньому 15 хвилин.

Як погасити кредит для безробітних?

Процес погашення позики займає також трохи часу, як і його оформлення. Єдина відмінність є в тому, що погасити кредит можна чотирма способами:

  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;
  • через платіжні термінали;
  • через Інтернет банкінг;
  • через банківські відділення будь-якого банку України.

Сума для погашення становить - основна сума кредиту та відсотки, які були нараховані за кожен день користування кредиту.

Як продовжити користування кредитом для безробітних в OnCredit?

Якщо на день погашення у позичальника не вистачає потрібної суми для оплати кредиту, то в нашій компанії є послуга, яка дозволяє продовжити користування кредитними коштами. Ця послуга називається - пролонгація. Нею можна скористатися при оплаті тільки відсотків, які були нараховані за час користування коштами. Пролонгація дійсна - 10 днів. Кількість можливих пролонгацій - необмежена кількість.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано и буде відображено після модерації.

Ви вже залишали відгук цього тижня! Спробуйте пізніше.


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Андрій з Запоріжжя подав заявку на 11 200 грн в OnCredit
girl
Микола з Харкова подав заявку на 2 500 грн в OnCredit
girl
Ніна з Хмельницького оплатила кредит на 7 700 грн в OnCredit
girl
Вадим з Чернігова оплатив кредит на 12 800 грн в OnCredit
girl
Олена з Ужгорода оплатила кредит на 14 100 грн в OnCredit
girl
Олег з Херсона отримав кредит на 10 800 грн в OnCredit
girl
Микола з Харкова отримав кредит на 7 800 грн в OnCredit
girl
Світлана з Ужгорода подала заявку на 2 900 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Житомира оплатила кредит на 6 800 грн в OnCredit
girl
Гліб з Луцька отримав кредит на 13 500 грн в OnCredit
girl
Катерина з Черкас отримала кредит на 1 300 грн в OnCredit
girl
Марія з Тернополя отримала кредит на 8 500 грн в OnCredit
girl
Олег з Одеси отримав кредит на 11 400 грн в OnCredit
girl
Поліна з Тернополя отримала кредит на 14 400 грн в OnCredit
girl
Ніна з Києва подала заявку на 9 700 грн в OnCredit
girl
Алла з Рівного отримала кредит на 14 800 грн в OnCredit
girl
Павло з Хмельницького отримав кредит на 11 900 грн в OnCredit
girl
Алла з Одеси подала заявку на 7 000 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Івано-Франківська оплатила кредит на 4 600 грн в OnCredit
girl
Руслан з Харкова оплатив кредит на 2 100 грн в OnCredit