Кредит для пенсіонерів

кредит для пенсіонерів - oncredit

Отримати кредит для пенсіонерів в Україні

Взяти кредит для пенсіонерів не завжди просте заняття, якщо ми говоримо про те кредитування, до якого ми звикли, стикаючись з дня у день, з року в рік в банках України. Пенсіонери дуже часто отримують відмови в банках, тому що вони вважаються ненадійними і рідко платоспроможними, навіть незважаючи на позитивну кредитну історію.

Кредитна історія впливає при прийнятті щодо видачі кредитних коштів абсолютно на кожного громадянина України. Всі дані, які збираються з видачі та по погашенню кредитів зберігаються в Українському бюро кредитних історій. Один раз на рік кожен може перевірити свою кредитну історію в Бюро безкоштовно.

Взяти кредит пенсіонерам можна взяти тепер простіше, адже віковий поріг при його отриманні в компанії ОнКредіт становить 70 років. Особам, яким більше 70 років, кредитні кошти вже не видаються.

Щоб оформити кредит пенсіонерам потрібен мінімальний пакет документів, а також не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати споживчий кредит пенсіонерам.

Відвідувати банки і мікрофінансові установи досить складно для пенсіонерів. Люди більш молодого віку не люблять ходити по фінансовим організаціям, підлаштовуватися під їх графік роботи, а також чекати в черзі, поки звільниться менеджер відділення.

Споживчий кредит пенсіонерам можна тепер онлайн. Для оформлення заявки, досить зайти на сайт компанії ОнКредит, де потрібно просто вказати свої паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської карти. На сьогоднішній день, більшість пенсіонерів отримують пенсії на кредитні картки, тому можна вказати і цю картку, якщо у позичальника немає іншого.

Оформити онлайн кредит на картку дуже просто. І це займає всього 15 хвилин Вашого часу. Сайт компанії ОнКредит комфортно оптимізований, тому труднощів із заповненням заявки не виникне навіть у пенсіонера.

Після заповнення онлайн заявки на отримання споживчого кредиту для пенсіонерів, з клієнтом зв'язується менеджер компанії ОнКредит, який повідомляє про рішення видачі кредиту. При позитивному рішенні гроші на банківську картку будуть перераховані буквально через 15 хвилин.

Пенсійний кредит - ефективний і простий спосіб кредитування по всій території України. В незалежності від того, в якому місті чи населеному пункті, Ви перебуваєте, Ви можете оформити кредит для пенсіонерів.

Оформлення кредиту пенсіонерам не складе ніяких труднощів. Також цей вид кредитування не вимагає довідки про доходи, застав або поручителів.

Як погасити пенсійний кредит?

Мікрокредит погашається також просто, як і оформляється. Після закінчення терміну користування грошовими коштами, які надала компанія OnCredit, його необхідно погасити. Зробити це можна найкращим для Вас способом:

  • платіжний термінал;
  • Інтернет банкінг;
  • Особистий кабінет на сайті OnCredit;
  • через відділення будь-якого банку України.

Кожен із способів є ефективним і зручним для пенсіонерів.

Сума для погашення кредиту складається з двох сум: перша - це та сума, яка була взята, а друга - це відсотки, які були нараховані за кожен день користування коштами. Процентна ставка становить 1,9% в день від взятої суми.

Як продовжити пенсійний кредит OnCredit?

Якщо на день погашення кредиту, у клієнта не вистачає всієї суми для погашення кредиту, то можна скористатися послугою пролонгації кредитного договору. Умовою для пролонгації дуже проста, Вам необхідно погасити тільки відсотки, які були нараховані за час користування кредитними коштами. Потім продовжити час користування грошовими коштами ще на 10 днів. Кількість пролонгацій - необмежена кількість. І єдиною умовою є погашення відсотків.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!