Кредит на весілля

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.
кредит на весілля - oncredit

Оформити кредит на весілля

Взяти кредит на весілля - досить актуальне питання на сьогоднішній день. Підготовка до весільної церемонії займає багато часу, а також вимагає чималих грошовий ресурсів.

Чого тільки варта сама організація: орендувати ресторан, замовити машину, запросити тамаду, купити весільне плаття, костюм нареченого, обручки? Це все коштує непристойну суму грошей. І не завжди виходить вписатися в той бюджет, який був спланований спочатку.

З швидким розвитком сучасних технологій, тепер взяти кредит на весілля в Україні можна в будь-який для Вас час.

А що якщо Ви йдете на весілля? Вас раптово запросили, а грошей на подарунок молодятам не вистачає? Тоді питання про отримання кредиту на весілля також стає актуальним. Отримати кредит готівкою на весілля можна, але набагато швидше оформити мікрокредит в ОнКредит. Наша компанія надає онлайн кредити на весілля на Вашу банківську карту.

Як оформити кредити на весілля?

Сума потрібної Вам грошей може бути оформлена миттєво на сайті компанії ОнКредит. Отримати кредит на весілля може кожен громадянин України, якому від 18 до 70 років. Сума позики - від 500 грн. до 15 000 грн. Максимальний термін користування коштами складає 29 днів.

Для оформлення кредиту Вам необхідний мінімальний пакет документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • кредитна\дебетова картка, видана в будь-якому банку України.

Після оформлення заявки онлайн для отримання позики, менеджер ОнКредит аналізує її і приймає рішення з приводу видачі кредитних коштів. При позитивному рішенні гроші будуть зараховані позичальнику на банківську картку, яка була вказана при оформленні заявки.

Як погасити кредит на весілля?

Погасити мікрокредит, який був наданий OnCredit за допомогою таких дій:

  • через особистий кабінет OnCredit;
  • через платіжні термінали;
  • через відділення банку;
  • через Інтернет банкінг, в якому Ви обслуговуючого.

Суму, яку потрібно погасити після закінчення терміну кредитування - це основна сума кредиту, а також нараховані відсотки за кожен день користування кредитними коштами.

Процентна ставка становить - 1,9% в день від взятої суми в позику.

Як продовжити мікрокредит на весілля?

OnCredit надає можливість продовжити взяту позику ще на 10 днів. Ця послуга називається пролонгація. Скористатися цією послугою можна, якщо Ви погасите відсотки, які були нараховані за кожен день користування кредитом. Кількість пролонгацій може бути необмежена кількість. Коли у позичальника є повна сума для погашення кредиту, він може зробити це в будь-який момент.


Отримати гроші