Кредит з поганою історією

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.
кредит з поганою історією - oncredit

Як отримати кредит з поганою історією?

Взяти кредит з поганою кредитною історією стало можливо з розвитком на ринку серед фінансових послуг таких організацій, як МФО.

Мікрофінансові організації України - установи, які видають терміново кредити на будь-які потреби.

Терміново кредити онлайн з поганою кредитною історією - тепер не міф, а реальність.

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це збір інформації по всім взятим і покритим (непокритим) кредитам, яку збирає спеціальна організація - Українське бюро кредитних історій. Бюро збирає цю інформацію з усіх фінансових установ нашої країни, включаючи банки, лізингові компанії, кредитні спілки, а також від мікрофінансових організацій. Щоб ознайомитися зі своєю кредитною історією досить звернутися в Українське бюро кредитних історій, при цьому Ви можете отримати інформацію про свою кредитну історію абсолютно безкоштовно.

Отримати терміново кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією можливо тільки в мікрофінансових організаціях, які при розгляді Вашої заявки не особливо звертають увагу на Ваше кредитне минуле.

Банки суворіше ставляться до даних, які вони у вільному режимі отримують про Вашу кредитну історію. Погана кредитна історія - це значить, що позичальник є або ненадійним, або зовсім неплатоспроможним. Крім інформації, яка надається Бюро, від Вас можуть знадобитися довідка про доходи, поручителі або застава.

Щоб взяти позику з поганою кредитною історією, потрібно заповнити онлайн заявку на сайті компанії ОнКредит, де потрібно вказати:

  • паспортні данні;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер банківської карти.

Кредитна картка може бути отримана в будь-якому банку України. Також для отримання позики з поганою кредитною історією, потрібно верифікувати банківську карту. Процес верифікації - це підтвердження того факту, що банківська картка належить саме Вам, і не може бути використана третіми особами з метою незаконної наживи. Процедура верифікації займає всього кілька хвилин.

Оформити мікропозику з поганою кредитною історією можна з будь-якого міста, містечка чи селища України, де є хороший доступ до Інтернету. Більше не потрібно відвідувати відділення мікрофінансових організацій для отримання потрібної суми грошей.

Взяти позику з поганою кредитною історією може кожен повнолітній громадянин України. Віковий діапазон - 18-70 років. Особам, які не є громадянами України, не можуть бути видані грошові кошти в борг компанією ОнКредит.

Процес отримання кредиту складається з 3 етапів:

  • заповнення онлайн заявки на сайті ОнКредит;
  • перевірка даних менеджером компанії;
  • зарахування потрібної Вам суми грошей на банківську картку, яку Ви вказали при заповненні онлайн заявки.

Взяти позику з поганою кредитною історією можна від 500 грн. до 15 000 грн. Якщо позичальник звертається в OnCredit вперше, то максимальна сума може скласти до 3000 грн.

Максимальний термін користування кредитними коштами - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми в борг.

Як погасити позику з поганою історією в OnCredit?

Якщо, щоб взяти позику з поганою історією є тільки 1 спосіб - це оформлення заявки онлайн на сайті OnCredit, то погасити позику можна за допомогою наступних способів:

  • через платіжні термінали;
  • через Інтернет банкінг;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;
  • через банківське відділення будь-якого банку.

Вчасно погашаючи мікрокредити - Ви покращуєте свою кредитну історію!

Як продовжити позику?

Коли не вистачає грошей на погашення позики потрібної суми, наша компанія йде на зустріч нашим клієнтам, надаючи їм послугу пролонгації кредитного договору. Ця послуга полягає в тому, що позичальник має право продовжити користування кредитними коштами ще на 10 днів. Для оформлення пролонгації необхідно оплатити тільки відсотки, нараховані за кожен день користування грошима, видані нашою компанією. Кількість можливих пролонгацій - необмежено.

Кредит на картку з поганою історією - простий спосіб отримати гроші 24/7!


Отримати гроші