БистроЗайм

БистроЗайм


Зміст статті:

  1. БистроЗайм - сервіс онлайн кредитування
  2. Що потрібно для отримання кредиту?
  3. Умови онлайн кредитування.
  4. Як погасити кредит?
  5. Що кажуть клієнти?
  6. Контакти

Про компанію БистроЗайм

Сервіс онлайн кредитування «БистроЗайм» надає громадянам України швидкі кредити з 2011 року, вони були першими в сфері мікрокредитування, хто почав видавати гроші через сайт на карту.

Якщо у вас вистачає грошей на заплановані і незаплановані витрати, значить ви витрачаєте дуже мало або у вас великий дохід. Але навіть в такому випадку може виникнути ситуація, коли не вистачить зовсім невеликої суми для ремонту смартфона або пральної машинки, а в гаманці будуть гроші тільки на продукти. У подібних ситуаціях не хочеться звертатися до родичів за грошима, простіше оформити кредит онлайн в мікрофінансовій компанії.

Що потрібно для отримання кредиту?

Мікрофінансова організація «Бистрозайм» пропонує клієнтам швидкий і якісний сервіс з надання онлайн-позик або кредитів готівкою у відділеннях. Взяти кредити онлайн можна громадянам України віком від 18 років, обов'язково потрібно адресу електронної пошти і номер мобільного телефону при реєстрації на сайті. Компанія оптимізувала процес заповнення заявки, тому клієнти витрачають мінімум часу на заповнення анкети (не більше 10 хвилин).

Щоб оформити кредит онлайн, слід вказати тільки найважливіші дані:

  • Особисті дані.
  • Формат зайнятості.
  • Адреса проживання.
  • Соціальну інформацію.

У заявці не потрібно вказувати контактні дані співробітників і рідних, приватне фото, фото з паспортом, сканкопії документів, надавати довідки про доходи або місце проживання. Для зручності позичальників компанія відкрила понад 70 відділень по всій Україні, де досвідчені менеджери допоможуть швидко заповнити анкети і видати гроші.

Умови онлайн кредитування

Перший кредит у МФО можна отримати без обмежень по сумі за ставкою 0,01% в день на термін до 16 днів. Це говорить про те, що 15000 гривень можна взяти майже на 2 тижні, закрити вчасно і взагалі не платити відсотки.

Решта умов отримання кредиту: ·Стандартний відсоток - 2% в день. ·Сума - від 500 до 15000 гривень. ·Є можливість докредитувати на максимально доступний ліміт. ·Термін погашення заборгованості - від 7 до 30 днів. ·Кількість пролонгацій кредиту - необмежена. Опція докредітованія онлайн - послуга від МФО, яка допомагає добрати потрібну суму грошей до вже існуючого кредиту. У цьому випадку відсоток теж буде вважатися на залишок суми позики з дати підписання нового договору. Для зручності нова сума підсумовується до загальної суми заборгованості. Таке кредитування онлайн доступно для клієнтів з хорошою кредитною історією в «Бистрозайме» і протягом терміну чинного позики, але тільки за 3 дні до повного погашення кредиту. Активувати цю функцію можна в особистому кабінеті.

Як погасити кредит?

Сучасні МФО приділяють багато уваги комфортної оплати заборгованості позичальниками, так як конкуренція на ринку дуже велика. «Бистрозайм» пропонує погасити кредит онлайн на карту таким чином:

1. Через офіційний сайт

Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, вказати номер банківської картки та суму до погашення.

2. Через термінал самообслуговування

Зручний спосіб, так як термінали є в усіх супермаркетах та магазинах міста, ТРЦ, тому знайти такі автомати нескладно.

3. За допомогою спеціальних платіжних сервісів

До них можна віднести Easypay або Regulpay. Для цього потрібно зайти на сайт цих компаній і вказати номер своєї банківської картки.

4. Готівкою у відділенні «Нова Пошта»

Обов'язково повідомте менеджеру номер кредитного договору, своє ПІБ і суму до оплати.

5. Через офіс МФО в вашому місті

Знадобиться номер договору, ІПН і ПІБ. У компанії багато філій по всій країні, так що можна знайти їх по карті, а після підійти в робочий час і розрахуватися з боргом.

6. У касі будь-якого банку

Для цього потрібно використовувати реквізити мікрофінансової компанії. Вибирайте банк для погашення кредиту поруч з будинком або роботою.

Якщо не вийде вчасно закрити борг, то компанія має право почати процедуру стягнення кредиту або передати особиста справа неплатника до суду або третім особам, наприклад, колекторам. Все це негативно вплине на кредитну історію, стане причиною відмови в позику в МФО в майбутньому.

Кращий вихід з такої ситуації - підписати продовження кредитного договору. Для цього можна скористатися функціоналом в особистому кабінеті або набрати співробітників інформаційного центру.

Прострочили кредит - що робити

Якщо не встигли закрити кредит на карту вчасно, то на це МФО дає ще 5 днів. Краще заздалегідь набрати співробітників компанії, озвучити причину прострочення. Менеджери обов'язково підуть назустріч, запропонують різні варіанти виходу з ситуації. Найоптимальніший спосіб - підписати пролонгацію. В іншому випадку буде штраф в розмірі 2,64% від тіла кредиту в день.

Що кажуть клієнти

Діяльність мікрофінансової компанії оцінюється відгуками клієнтів. Якщо говорити про «Бистрозайм» відгуки, то ця компанія не перший рік на ринку України, тому вона вже встигла зарекомендувати себе з кращого боку. Це надійний, професійний і стабільний фінансовий партнер, який завжди виручить у важку хвилину.

Компанія надає швидкі кредити майже всім бажаючим, відсоток узгодження заявок становить 98,9%. Це підходить соціально незахищеним верствам населення, яким не видають гроші банки через низький доходу, відсутність офіційного заробітку та інших моментів. Також організація завжди йде назустріч, якщо не вийшло вчасно закрити борг, допомагає з пролонгацією кредиту, щоб клієнти менше переплатили відсотків.

Про все відгуки про роботу мікрофінансової компанії можна почитати на сайтах: minfin.com.ua; otzovik.com; otzyvua.net; deltafinance.com.ua; finance.ua та на ін. майданчиках. До недавнього часу робота МФО контролювалася Нацкомфінпослуг, що негативно позначалося на відгуках організації. Були прогалини в процедурах, невизначеності з точки зору законодавства. В кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала новий закон про процедуру «спліта», тому зараз усі мікрофінансові компанії знаходяться під керівництвом НБУ, який контролює роботу кредиторів відповідно до міжнародних стандартів роботи.

Контакти

Знаходиться головний офіс компанії у м. Запоріжжя по вул. Незалежної України, б. 39А, офіс 25. Написати співробітникам можна на електронну пошту bistrozaim@bistrozaim.ua , є багатоканальний номер 0 800 507 570, куди можна дзвонити цілодобово.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано и буде відображено після модерації.

Ви вже залишали відгук цього тижня! Спробуйте пізніше.


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Поліна з Запоріжжя подала заявку на 3 600 грн в OnCredit
girl
Олександр з Житомира подав заявку на 6 400 грн в OnCredit
girl
Ніна з Луцька оплатила кредит на 2 700 грн в OnCredit
girl
Оксана з Луцька отримала кредит на 5 500 грн в OnCredit
girl
Катерина з Львова подала заявку на 3 100 грн в OnCredit
girl
Богдан з Івано-Франківська оплатив кредит на 11 500 грн в OnCredit
girl
Марія з Сум подала заявку на 13 300 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Хмельницького отримала кредит на 14 400 грн в OnCredit
girl
Оксана з Рівного оплатила кредит на 3 800 грн в OnCredit
girl
Віталій з Полтави отримав кредит на 600 грн в OnCredit
girl
Михайло з Хмельницького отримав кредит на 2 000 грн в OnCredit
girl
Жанна з Херсона оплатила кредит на 600 грн в OnCredit
girl
Інеса з Дніпропетровська оплатила кредит на 7 500 грн в OnCredit
girl
Світлана з Полтави оплатила кредит на 7 300 грн в OnCredit
girl
Іван з Чернігова оплатив кредит на 1 300 грн в OnCredit
girl
Віталій з Івано-Франківська отримав кредит на 11 600 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Запоріжжя подав заявку на 1 600 грн в OnCredit
girl
Максим з Львова отримав кредит на 1 600 грн в OnCredit
girl
Микола з Одеси оплатив кредит на 14 600 грн в OnCredit
girl
Георгій з Одеси оплатив кредит на 6 900 грн в OnCredit