Cashberry (Кешбери)

Cashberry (Кешбери)


Зміст статті:

  1. Cashberry - сервіс онлайн кредитування
  2. Що потрібно для отримання кредиту?
  3. Умови онлайн кредитування.
  4. Як погасити кредит?
  5. Що кажуть клієнти?
  6. Контакти

Про компанію Cashberry

Cashberry - зручний сервіс онлайн кредитування, який допомагає українцям отримати гроші в найскрутніший момент. Це найкращий майданчик, що надає послуги мікрокредитування в стислі терміни. На фінансовому ринку фірма працює з 2016 року, встигла зарекомендувати себе як надійного фінансового партнера.

Що потрібно для отримання кредиту?

Для того, щоб взяти кредити онлайн, досить мати при собі в процесі заповнення заявки паспорт та ідентифікаційний код.

Процес оформлення позики виглядає таким чином:

  1. Слід вказати термін і суму кредиту за допомогою зручного калькулятора на головній сторінці сайту.
  2. Потім натиснути кнопку «Отримати кеш».
  3. Далі заповнюється заявка, де потрібно вписати свої особисті дані, включаючи дані паспорта, номер карти, ІПН та іншу інформацію. Щоб підвищити шанси на позитивну відповідь, достатньо заповнити всі обов'язкові і необов'язкові поля анкети. При виникненні будь-яких запитань, перейдіть в розділ «Питання / Відповідь» на сайті.
  4. Пройти перевірку карти для переказу кредиту онлайн. Це додаткові заходи безпеки, щоб на ваше ім'я ніхто не зміг отримати гроші. Потрібно мати на рахунку від 1 гривні. Така сума буде автоматично заблокована на 30 хвилин, щоб МФО змогло перевірити власника пластику. Якщо банк просить вказати додаткове підтвердження активності по карті, то доведеться ввести код, який прийде в СМС.
  5. Дочекатися відповіді по кредиту. Рішення ви знайдете в особистому кабінеті, можливо, прийде повідомлення на телефон або електронну пошту.
  6. Підписати договір. Він повинен прийти на пошту разом з офертою. Якщо умови влаштовують, то його легко підписати за допомогою СМС.
  7. Отримати гроші на карту, які прийдуть відразу ж після підписання кредитного договору. На саму процедуру узгодження кредиту відводиться в середньому 15 хвилин, разом із заповненням анкети клієнти мікрофінансової компанії Cashberry витрачають не більше 30 хвилин.

Умови онлайн кредитування

Отримати кредит онлайн на карту можна на наступних умовах:

  • Новим клієнтам видають від 500 до 5000 гривень, постійним - до 15 000 гривень.
  • Термін позики - 7, 14, 21, 30 днів для всіх категорій позичальників.
  • Фіксований відсоток - 0,01 (для нових позичальників) - від 1,14% до 2,71% в день.
  • Реальна річна процентна ставка складає від 3,66% до 783,24%.
  • Отримати кредитування онлайн на максимально вигідних умовах під 0,01% можна за умови використання на сайті МФО промокодом.

Як погасити кредит?

В "Кешберрі" кредит на карту можна закрити без штрафних санкцій ще протягом 3 робочих днів з дати повного погашення. Це своєрідний грейс-період, дуже зручний, якщо на пару днів на роботі затримали зарплату.

Повернути гроші можна різними способами:

1. В особистому кабінеті

Для цього слід зайти на сайт, пройти швидку авторизацію в особистому кабінеті. Там потрібно вказати суму і натиснути кнопку «Погасити картою». Далі подаємо реквізити вашої платіжної карти і підтверджуємо транзакцію. В цьому випадку гроші виявляться моментально на рахунку. Обов'язково перевірте при погашенні ліміти за операціями в інтернеті, якщо вони менше потрібної суми до оплати за кредитом, просто на час виправте налаштування.

2. На сайті МФО без проходження авторизації

Внести гроші за позикою можна без входу в особистий кабінет, для цього є опція «Погашення кредиту без авторизації». Просто натисніть в правому верхньому куті сайту кнопку «Оплата», виберіть будь-який варіант перевірки даних - номер телефону, ІПН або номер кредитного договору. Після вказується номер карти для оплати заборгованості. Засоби відразу виявляться на рахунку.

3. У касі банку

У відділення слід підійти разом з номером і датою кредитного договору. Дані можна знайти в особистому кабінеті або в кредитному договорі, який отримали на електронну пошту при укладанні угоди з МФО. Якщо не можете знайти таку інформацію, то відразу набирайте службу підтримки. Пам'ятайте, що при таких операціях кошти йтимуть на рахунок Cashberry протягом 3 робочих днів. Але відсотки нараховуються за кожен день користування кредитом. Якщо оплата буде з затримкою, то потрібно оплатити відсотків трохи більше, ніж вказано в системі або вибрати інший спосіб погашення, інакше вийдете на прострочення. Не завадить відправити фото квитанції в службу підтримки, описавши ситуацію.

4. У терміналах самообслуговування

Оплата можлива в терміналах мереж iBox, EasyPay, City24. На дисплеї слід вибрати категорію «Банки», а після знайти компанію Cashberry. Далі потрібно вказати номер договору, суму і внести гроші в купюроприймач. Кошти надійдуть на рахунок компанії протягом дня. Якщо не погасите борг вчасно, то буде штраф, який дорівнює 50% від суми виданого кредиту. Але на період дії карантину Кабмін України заборонив нараховувати неустойку за прострочення всім позичальникам. І хоча штрафів не буде, все одно будь-які прострочені оплати вплинуть на якість кредитної історії. При бажанні можна підписати пролонгацію по кредиту, яка доступна новим та існуючим клієнтам. Їх кількість необмежена.

Що кажуть клієнти

Уважно вивчивши відгуки на сайтах, стало зрозуміло, що більша частина людей залишає позитивні відгуки про роботу Cashberry . Компанія чітко виконує умови договору, пропонує різні варіанти погашення заборгованості, дорожить своєю репутацією.

Клієнтам подобається програма лояльності, коли можна оформити кредит онлайн під знижений відсоток - від 1,71% до 1,14%. Почитати відгуки клієнтів, які раніше брали позику в "Кешберрі", можна на таких майданчиках: liga.net; finance.ua; turbozaim.com.ua; ikredit.in.ua; deltafinance.com.ua; minfin.com.ua; banki.ua; sravnibank.com.ua; maanimo.com.

Якщо і зустрічаються негативні відгуки від реальних клієнтів, то всі вони пов'язаний з тим, що люди просто не погашають свої борги вчасно. Якщо все робити вчасно або підписувати пролонгацію, то проблем з мікрофінансової компанією не виникне. У будь-якому випадку потрібно закрити борг якомога швидше, так як прострочена сума буде весь час зростати і пізніше повернути кредит буде складно. В іншому у фірми прозорі умови співпраці і проста система пролонгації.

Контакти

З усіх питань можна набрати співробітників служби підтримки - 0 800 600 770, +38 044 280 28 17 - київський номер або +38 098 415 18 18 (Київстар). Працює контора цілодобово. Є прямий номер відділу по роботі із заборгованістю, але там графік роботи з 8.00 до 20.00, вони доступні за телефоном 0 800 600 770.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Федір з Чернівців подав заявку на 13 200 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Чернігова отримала кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Ірина з Черкас отримала кредит на 6 400 грн в OnCredit
girl
Михайло з Черкас отримав кредит на 12 800 грн в OnCredit
girl
Андрій з Луцька оплатив кредит на 7 800 грн в OnCredit
girl
Юлія з Дніпропетровська отримала кредит на 9 300 грн в OnCredit
girl
Семен з Житомира отримав кредит на 14 000 грн в OnCredit
girl
Ніна з Житомира отримала кредит на 5 100 грн в OnCredit
girl
Леонід з Луцька отримав кредит на 3 600 грн в OnCredit
girl
Богдан з Херсона отримав кредит на 14 400 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Миколаєва отримала кредит на 2 400 грн в OnCredit
girl
Катерина з Дніпропетровська подала заявку на 10 600 грн в OnCredit
girl
Софія з Кіровограда отримала кредит на 13 800 грн в OnCredit
girl
Іван з Запоріжжя оплатив кредит на 10 500 грн в OnCredit
girl
Руслан з Полтави отримав кредит на 1 400 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Черкас подала заявку на 3 200 грн в OnCredit
girl
Юлія з Івано-Франківська подала заявку на 1 500 грн в OnCredit
girl
Марія з Тернополя подала заявку на 3 100 грн в OnCredit
girl
Богдан з Івано-Франківська отримав кредит на 10 800 грн в OnCredit
girl
Андрій з Кіровограда подав заявку на 1 800 грн в OnCredit