Cashpoint (КешПоінт)

Cashpoint (КешПоінт)


Зміст статті:

 1. Cashpoint - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію Cashpoint

Сервіс онлайн кредитування Cashpoint - це миттєва фінансова допомога в отриманні короткострокової позики на невеликий термін . Компанія вважається лідером в секторі українського мікрокредитування, відкрила понад 370 відділень по всій країні . Клієнти можуть отримати кредит онлайн на карту до 20 000 гривень на термін до 15 днів.

Головна перевага фірми перед конкурентами - швидка відповідь по заявкам. Більше не потрібно вистоювати черги, як це було раніше в банках, заповнювати детальні анкети на отримання кредиту, збирати великий пакет документів. Просто залиште заявку на сайті МФО і отримайте гроші в найближчому відділенні. Бренд Cashpoint належить компанії «Бі Ел Джи мікрофінансів», директор - Бурченко Олександр Борисович.

Що потрібно для отримання кредиту?

Мікрофінансова компанія видає гроші на карту студентам, жінкам в декретній відпустці , пенсіонерам, особам без офіційного працевлаштування, з мінімальною заробітною платою.

Ось на таких умовах можна оформити кредит в Cashpoint:

 1. Українське громадянство , вид на постійне місце проживання.
 2. Вік - від 21 до 99 років.
 3. Наявність персональної банківської карти.
 4. Можливість надати контакти людини, яка зможе підтвердити особистість позичальника.

Можна заздалегідь набрати співробітників служби підтримки компанії , щоб отримати повну і грамотну консультацію з приводу кредиту і умов його погашення. Відсоток стягується тільки за кількість днів користування позикою, тому вигідно погасити його раніше.

Процес оформлення заявки на сайті МФО виглядає таким чином:

 • На головній сторінці сайту потрібно вибрати термін і суму кредиту. Натиснути кнопку «Надіслати».
 • Вказати свої дані для реєстрації на сайті - електронну пошту і номер телефону .
 • Заповнити заявку на кредит на карту, тому потрібно мати під рукою ІПН і паспорт. Важливо не наробити помилок, щоб не отримати відмову.
 • Вибрати найближче відділення біля роботи або дому. На сайті є докладна інформація з картою вашого міста, що дозволить швидко визначитися з місцем видачі позики.
 • Дочекатися позитивної відповіді, взяти паспорт і отримати гроші у відділенні мікрофінансової компанії. На заповнення заявки знадобиться не більше 5 хвилин.

Якщо немає можливості заповнити заявку онлайн, можна все зробити разом з менеджером у відділенні Cashpoint. Весь процес оформлення заявки і отримання позики готівкою триває 20 хвилин. Отримати гроші тепер можна в ломбардах «Благо», адже кредити Cashpoint: оформляються під цим брендом. Це дуже зручно, бо не в усіх містах є відділення «Кешпоінт», тому співпраця з ломбардом дозволить жителям навіть невеликих районних центрів отримати позику на будь-які потреби .

Умови онлайн кредитування

Компанія пропонує вигідні умови кредитування:

 • Ставка - 1,71% в день.
 • Сума кредиту - від 200 до 8000 гривень.
 • Термін оплати заборгованості - від 7 до 15 днів з можливістю дострокового погашення.

Такі умови по відсотках вважаються дуже вигідними на ринку мікрокредитування в Україні, але сума кредиту онлайн не найвища. Клієнтів ще зупиняє той факт, що гроші доводиться отримувати у відділенні, бо одразу на карту їх не переказують. Про умови неустойки на сайті майже немає інформації. Потрібно уважно вичитувати договір перед його підписанням.

Як погасити кредит?

Щоб повернути борг МФО, можна скористатися різними методами:

 1. Погасити борг картою через сервіси Fondy. При цьому на сервісі часто проводять технічно роботи, тому трапляється, що він НЕ працює з 23:59:59 до 06:00. Перейшовши на сервіс оплати, уведіть номер договору і натисніть кнопку «Оплатити». При бажанні можна використовувати для погашення не тільки свою особисту карту, бо оплата проходить через EasyPay і PayMaster. Досить вказати номер карти , CVV-код з зворотної сторони пластика і термін дії.
 2. Готівкою у відділенні мікрофінансової компанії. Повернути кредит на карту можна в будь-якому офісі Cashpoint, причому зробити це може будь-хто, не обов'язково позичальник. Для оплати назвіть касиру номер договору, дату оформлення і суму.
 3. Через термінали ПриватБанку, які можна знайти майже у всіх магазинах міста. Просто виберіть розділ «Оплата кредитів інших банків », знайдіть назву свого МФО, вкажіть номер договору , ПІБ, свій ІПН і суму до погашення.

Компанія пропонує вигідні умови пролонгації кредиту, якщо не виходить вчасно закрити борг. Це краще, ніж виходити на прострочення і псувати свою кредитну історію. Зробити це можна тільки у відділенні, а при собі потрібно мати паспорт та ІПН. Пролонгація доступна на термін 3, 7 і 15 днів. Доведеться сплатити відсотки на момент підписання нового договору і комісію за послуги.

Завжди можна закрити тіло кредиту, щоб у майбутньому не переплачувати МФО. Менеджер Cashpoint розповість про всі тонкощі пролонгації кредиту під час консультації.

Що кажуть клієнти

Почитати про Cashpoint відгуки можна прямо на сайті компанії - cashpoint.ua. Є інші незалежні сервіси, як otzyvua.net, deltafinance.com.ua , minfin.com.ua і finance.ua .

Відгуки про роботу компанії більше позитивні, люди відзначають швидкість отримання відповіді по кредитах і низький відсоток. Багатьом не подобається невелика сума кредиту, оскільки інші компанії вже видають до 20 000 гривень, а Cashpoint - не більше 8000 гривень. Інші зазначають невеликий термін кредитування - до 14 днів , а також той факт, що гроші потрібно отримувати безпосередньо у відділенні компанії.

Мікрокредити зручні тим, що їх можна взяти онлайн в будь-який час доби, без прив'язки до часу роботи офісу , як це було раніше в банках. МФО Cashpoint застосовує традиційні методи видачі кредиту, тому клієнти скаржаться, що не можуть взяти гроші у святкові дні, вихідні або навіть вночі. Але є плюси в тому, що фірма недавно об'єдналася з ломбардом «Благо», у якого дуже широка сітка офісів в Україні .

Контакти

Зв'язатися зі співробітниками служби підтримки можна за телефоном 0 (800) 30-30-32. Загальні питання вирішуються через електронну службу office@cashpoint.ua . Графік роботи колл-центру - Пн-Пт : 9: 00-18: 00, Сб-Нд : 10: 00-17: 00.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Тарас з Черкас оплатив кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Георгій з Рівного отримав кредит на 12 300 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Ужгорода оплатила кредит на 13 000 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Черкас оплатила кредит на 10 700 грн в OnCredit
girl
Алла з Львова подала заявку на 3 700 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Херсона отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Олена з Івано-Франківська отримала кредит на 2 600 грн в OnCredit
girl
Іван з Сум подав заявку на 7 600 грн в OnCredit
girl
Людмила з Полтави отримала кредит на 1 100 грн в OnCredit
girl
Андрій з Запоріжжя подав заявку на 12 900 грн в OnCredit
girl
Олег з Києва отримав кредит на 14 900 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Вінниці отримала кредит на 10 100 грн в OnCredit
girl
Антон з Івано-Франківська отримав кредит на 8 200 грн в OnCredit
girl
Іван з Хмельницького отримав кредит на 1 400 грн в OnCredit
girl
Руслан з Запоріжжя отримав кредит на 7 200 грн в OnCredit
girl
Світлана з Сум отримала кредит на 1 600 грн в OnCredit
girl
Сергій з Ужгорода подав заявку на 7 400 грн в OnCredit
girl
Євген з Ужгорода подав заявку на 14 400 грн в OnCredit
girl
Семен з Черкас подав заявку на 11 100 грн в OnCredit
girl
Олександр з Івано-Франківська подав заявку на 5 300 грн в OnCredit