CCloan (ССЛоан)

CCloan (ССЛоан)


Зміст статті:

 1. CCloan- сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

CCloan- сервіс онлайн кредитування

«ССЛоан» працює на кредитних ринках Грузії та Іспанії, з 2015 року почала свою діяльність в Україні. З сервісом можна в будь-який момент отримати кредит на карту , не покидаючи квартиру або робочий офіс. Компанія має сайт, на якому можна подати заявку онлайн, ознайомитися з інформацією про видачу позики. Дізнатися більше про новини компанії можна з соціальних мереж і месенджерів.

Що потрібно для отримання кредиту?

Сервіс онлайн кредитування CCloan пропонує оформити кредит онлайн протягом 10-15 хвилин новим клієнтам, що існують - отримують гроші за 2-5 хвилин. До клієнтів організація ставить мінімальні вимоги, які засновані політикою фірми, а також спираючись на законодавство України.

Отримати кредит онлайн на карту легко при виконанні таких вимог:

 • Наявність карти банку, паспорта, ІПН.
 • Мобільний номер телефону.
 • Доступ до інтернету і трохи часу на заповнення заявки.
 • Вік - від 20 до 65 років.

Щоб отримати позику в цьому МФО, слід заповнити просту заявку на сайті, вказати особисті дані в анкеті, погодитися з умовами Договору та Правилами компанії, а також дати добро на обробку персональних даних. Всі заявки «ССЛоан» обробляє в будь-який час доби автоматично, так що можна отримати потрібну суму грошей у вихідні, нічний час або в свята.

Умови онлайн кредитування

«ССЛоан» видає гроші на таких умовах:

 • Сума від 100 до 15 000 гривень.
 • Відсоток - 1,99% в день, реальний - 726,35%.
 • Ставка на перший кредит в цьому закладі - 0,01% в день.
 • Термін погашення - до 30 днів.

Не переживайте за свої особисті дані на сайті, так як у сервісу високі стандарти захисту персональних даних. Організація впровадила шифрування даних своїх клієнтів, яке відповідає нормам міжнародних правил інфобезпеки. Часто в компанії можна взяти кредити онлайн по промокодом, проводяться різні акції, пропонують бонуси. Обов'язково підпишіться на новини компанії, щоб бути в курсі всіх розіграшів від МФО. Подивитися всі оновлення можна в розділі «Новини» на головній сторінці сайту.

Діє постійна акція «Приведи друга», яка дозволить отримати 300 гривень за кожного запрошеного друга, який оформив позику в компанії за допомогою партнерського посилання. Самі запрошені теж отримують грошові бонуси.

Як отримати кредит

Схема кредитування онлайн в «ССЛоан»:

1. Реєстрація на сайті

Заповніть поля анкети, де потрібно вказати свої паспортні дані, 2 номера людей, з якими можна зв'язатися, якщо ви будете поза зоною доступу. Після слід підтвердити заявку, зробити своє фото з документом - скористайтеся веб-камерою. В кінці залишиться поставити галочку про те, що погоджуєтеся з умовами Договору та Правилами отримання позики.

2. Верифікація карти

В особистому кабінеті вказують 16 цифр з лицьової частини пластика, потім система перевірить ім'я власника карти. Для цього буде заблоковано суму в розмірі 1 гривні, а на наступний день ці гроші повернуться на рахунок.

3. Вибір суми і терміну кредиту

Також потрібно вказати варіант отримання грошей - на карту або через відділення «Нової Пошти». Другий варіант зручний тим, якщо процедура запиту кредиту проходить в денний час роботи відділення транспортної компанії. Це останній етап, залишиться тільки дочекатися вердикту скорингової системи.

4. Схвалення кредиту

Якщо отримали повідомлення на номер і / або електронну пошту про те, що позика була схвалена, то потрібно підписати Договір. Зробити це можна в особистому кабінеті. Після чого гроші зарахують на карту протягом 30 секунд. Залишиться тільки скористатися грішми і погасити потім борг вчасно.

Як погасити кредит?

Мікрофінансова компанія «ССЛоан» пропонує різні варіанти для оплати заборгованості:
 • Через функціонал особистого кабінету
 • Можна зробити платіж за допомогою карти Visa / MasterCard, GooglePay і PrivaPay, також є опція погашення через мобільний рахунок «СМАРТ ГРОШІ» від Kyivstar. Ці системи працюють цілодобово, тому оплата проходить миттєво.

  • За допомогою терміналів

  Компанія підписала договори про співпрацю з системами IBOX, «СИСТЕМА», EasyPay, 2сlick, «ПриватБанк», GLOBAL MONEY.

  • Через банки

  Оплатити свій кредит онлайн можна в касі будь-якого банку або через інтернет-банкінг. Реквізити для оплати можна знайти в особистому кабінеті.

  • На сайті

  Повернути борг можна через оплату на таких сервісах - pogashay, easypay, privat24 і global24. Якщо не виходить вчасно повернути борг, то просто оформіть пролонгацію кредиту.

  Також МФО пропонують таку послугу для людей, у яких є прострочення до 30 днів. Пам'ятайте, що оформити цю опцію не вийде при оплаті через касу банку або банківським переказом, бо всі гроші підуть на оплату заборгованості. Щоб скористатися пролонгацією позики, просто закрийте відсотки на дату продовження договору.

  Що кажуть клієнти

  Згідно відгуками клієнтів CCloan, компанія пропонує лояльні вимоги до позичальників - гроші видають в режимі 24/7, вимоги до документів мінімальні, не потрібно підтверджувати свій дохід, збирати довідки, шукати поручителів, заставу. Отримати гроші можна віддалено, відразу на карту. На все знадобиться до 15 хвилин. У цей час входить і верифікація карти.

  З мінусів клієнти відзначають обов'язкове селфі з паспортом, що не завжди зручно. Та й фото повинно бути чітким, інакше доведеться переробляти. Інші просто бояться робити знімки, але це нормальна практика для українських МФО. Зараз багато компаній переходять на авторизацію за допомогою BankID. За свої фото та особисті дані карти, паспортні дані не варто переживати, тому що інформація повністю конфіденційна.

  Компанія добре ставиться до боржників, якщо ви відчуваєте, що виходите на прострочення, просто наберіть співробітників по телефону, вони допоможуть вирішити питання в вашу користь. Головне не ховатися, не ігнорувати дзвінки оператора.

  Контакти

  Ліцензія МФО - ФК №В0000108 від 23.12.2020. Головний офіс компанії знаходиться в Києві по вул. Михайла Максимовича, 8. Написати свої побажання і запитання можна на електронну адресу help@ccloan.com.ua . Телефони для зв'язку з співробітниками: +38 073 593-09-90, +38 044 222-77-33 і 0 800 75 0027.

  50015000
  Відгуки
  Залиште свій відгук

  Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

  modules.reviews.more_than_once_feedbackj


  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

  Отримати гроші
  girl
  Марія з Івано-Франківська подала заявку на 11 000 грн в OnCredit
  girl
  Інеса з Чернігова отримала кредит на 9 500 грн в OnCredit
  girl
  Олександр з Полтави оплатив кредит на 10 500 грн в OnCredit
  girl
  Олег з Києва оплатив кредит на 900 грн в OnCredit
  girl
  Дар'я з Хмельницького подала заявку на 15 000 грн в OnCredit
  girl
  Микола з Рівного оплатив кредит на 1 700 грн в OnCredit
  girl
  Богдан з Дніпропетровська оплатив кредит на 800 грн в OnCredit
  girl
  Софія з Хмельницького отримала кредит на 5 400 грн в OnCredit
  girl
  Світлана з Луцька подала заявку на 7 600 грн в OnCredit
  girl
  Поліна з Запоріжжя отримала кредит на 13 500 грн в OnCredit
  girl
  Поліна з Хмельницького оплатила кредит на 10 700 грн в OnCredit
  girl
  Тарас з Житомира подав заявку на 11 600 грн в OnCredit
  girl
  Ольга з Івано-Франківська подала заявку на 2 900 грн в OnCredit
  girl
  Дар'я з Тернополя подала заявку на 9 900 грн в OnCredit
  girl
  Світлана з Чернівців отримала кредит на 9 000 грн в OnCredit
  girl
  Жанна з Дніпропетровська отримала кредит на 3 800 грн в OnCredit
  girl
  Наталя з Чернівців подала заявку на 13 300 грн в OnCredit
  girl
  Євгенія з Львова отримала кредит на 9 100 грн в OnCredit
  girl
  Вероніка з Запоріжжя подала заявку на 4 500 грн в OnCredit
  girl
  Андрій з Запоріжжя оплатив кредит на 14 400 грн в OnCredit