Centro.Credit (ЦентроКредит)

Centro.Credit (ЦентроКредит)

Зміст статті:

 1. ЦентроКредіт - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію ЦентроКредіт

«ЦентроКредіт» - сучасний сервіс онлайн кредитування який дозволяє отримати гроші на карту будь-якого банку або готівкою в понад 300 відділеннях по всій країні. Кожен день організація допомагає людям вирішувати свої фінансові проблеми, дозволяючи взяти кредити онлайн без черг, збору великого пакета документів і спілкування з банківськими менеджерами.

Головна мета МФО - зробити процес видачі грошей максимально простим і прозорим. Близько 84% кредитів схвалюється в системі, а для відповіді по заявці знадобиться всього 15 хвилин.

Що потрібно для отримання кредиту?

Сервіс онлайн кредитування Centro.Credit є постійним партнером компанії Ломбард «Центральний». Це найбільша компанія в Україні на ринку ломбардних послуг, була заснована в 1999 році. Кредити на карту готові видати всім бажаючим у віці від 16 до 70 років.

Послугами можуть скористатися офіційно не працевлаштовані громадяни України, студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці, у яких немає серйозних прострочень в оплаті заборгованості по кредиту в минулому. Щоб приєднатися до числа клієнтів МФО, потрібно вислати компанії сканкопію паспорта та ІПН, дати номер карти банку, вказати свій телефонний номер і електронну пошту. Всі заявки система обробляє миттєво, в компанії великий відсоток позитивних відповідей.

Не варто боятися залишати особисті дані на сайті, оскільки компанія використовує надійну інтернет-технологію Secure Socket Layer (SSL), яка забезпечить приватність вашої інформації на сайті. Обробка операцій по карті відповідає високим вимогам систем Verified by Visa і MasterCard SecureCodе, в процесі роботи «ЦентроКредіт» спирається на міжнародний стандарт безпеки даних - PCI DSS.

Щоб оформити кредит онлайн на сайті сервісу онлайн кредитування Centro.Credit потрібно:

 1. Вибрати суму і термін кредиту за допомогою зручного кредитного калькулятора на сайті. Це дозволить відразу дізнатися дату погашення, підсумкову суму до оплати.
 2. Заповнити анкету на кредит онлайн , яка забере не більше 10 хвилин.
 3. Надати сканкопії паспорта та ІПН.
 4. Дочекатися відповіді від системи.
 5. При позитивному рішенні гроші будуть зараховані на карту миттєво.

Вам не доведеться покидати дім або робоче міце, щоб підписати договір або відкрити картку для переказу грошей – оформлення договору відбувається онлайн. При цьому електронний договір має таку ж юридичну силу, як і паперовий, який ви підписуєте в банку або у відділенні МФО.

Після реєстрації на сайті у вас з'явиться доступ до особистого кабінету. Додатково буде проведена верифікація пластикової карти, на балансі якої необхідно мати мінімум 1 гривню. Рахунок повинен бути оформлений саме на вас.

Умови онлайн кредитування

Постійні клієнти «ЦентроКредіт» можуть розраховувати на найвигідніші умови. В мікрофінансовій компанії діє вигідна програма лояльності, яка допомагає знизити базовий відсоток до мінімуму, що дозволяє менше переплачувати. В компанії можна отримати гроші без довідки про доходи і застави, а сума кредиту становить від 500 грн до 15 тис. грн під 1,65% на день.

Якщо плануєте отримати гроші під заставу, то сума буде не обмежена, при цьому ставки будуть максимально низькими, майже як в банку. Якщо потрібно кредитування онлайн на карту для бізнесу, то юридичним компаніям краще звертатися відразу до відділу по роботі з малим та середнім бізнесом «ЦентроКредіт», зв'язатися з ними можна за телефоном 0 800 407 151.

Як погасити кредит?

Повернути борг Centro.Credit можна різними способами:

 • Оплата кредиту в особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Для цього можна використовувати карту, яку ви раніше прив'язали до аканту, або будь-яку іншу, головне, щоб на ній була сума, достатня для закриття боргу. Для цього слід зайти в особистий кабінет, потім в розділ «Поточний кредит», а після - перевести гроші в рахунок погашення позики.
 • Через платіжний термінал, який є в будь-якому супермаркеті, ТРЦ вашого міста. Вибирайте найближчий до вашої роботи або дому. Заздалегідь уточніть суму і номер договору. Цю інформацію можна уточнити в особистому кабінеті або подивитися в електронному договорі, який для підписання вам вислали на пошту. Компанія співпрацює з терміналами мереж City 24, EasyPay, IBox і ПриватБанк. Оплата проходить таким чином. На екрані потрібно вибрати розділ «Банківські операції» або знайдіть категорію «Банки і страхування», після вибираєте «Банки», а потім знаходите в списку МФО «Центрокредіт». Далі потрібно дати номер свого телефону, який був зазначений при реєстрації на сайті, суму і номер договору. Потім натиснути кнопку «Оплатити». Не забудьте забрати чек. Важливо пам'ятати, що погашення потрібно робити за пару днів до дати, зазначеної в договорі, бо не всі термінали день в день проводять платежі.
 • Готівкою у відділенні МФО. Для цього потрібно дати касиру суму і номер свого телефону. Після можна погасити кредит на мапі миттєво без комісії.
 • Банківським переказом. Для цього треба звернутися у будь-який банк України. Необхідно дати реквізити, які є у вашому особистому кабінеті або на сайті МФО. У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, ІПН і номер телефону.

Якщо виникли фінансові негаразди, то можна продовжити кредит на карту на більш зручну дату для погашення. Зробити це можна в особистому кабінет, сплативши нараховані відсотки за допомогою банківської карти Visa/MasterCard в будь-який зручний час. При бажанні таку ж процедуру можна виконати за допомогою терміналів самообслуговування.

За допомогою банківського переказу теж можна зробити продовження кредитного договору. Для цього потрібно вказати в призначенні платежу «Продовжити кредит, Ваш ІПН, № договору» і погасити відсотки на дату операції. Реквізити переказу можна знайти на сайті компанії.

Що кажуть клієнти

Щоб почитати Centro.Credit відгуки, можна звертатися на профільні сайти, типу nominal.com.ua, liga.net, minfin.com.ua і finance.ua. Є відгуки й на основному ресурсі сервісу онлайн кредитування «ЦентроКредіт» - centro.credit , але там останні відгуки за липень 2019 року.

Якщо вивчати відсоток позитивних відгуків, то він досить великий, негативні стосуються зазвичай того, що люди просто не читають уважно умови кредитного договору, вчасно не погашають борги.

Контакти

Додзвонитися до служби можна за телефоном 0 800 40 71 51. Юридична адреса компанії - місто Київ, вулиця Кирилівська, будинок 160, корпус Б. Час роботи сервісу Пт, Сб, Нд, Пн з 9:00 до 18:00, а Вт, Ср, Чт - з 8:00 до 20:00. Написати скаргу також можна по електронній пошті - info@centro.credit.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Михайло з Рівного оплатив кредит на 11 600 грн в OnCredit
girl
Тарас з Вінниці оплатив кредит на 4 600 грн в OnCredit
girl
Денис з Луцька отримав кредит на 4 500 грн в OnCredit
girl
Георгій з Чернігова оплатив кредит на 8 300 грн в OnCredit
girl
Олена з Києва подала заявку на 11 700 грн в OnCredit
girl
Микола з Чернігова подав заявку на 2 700 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Херсона оплатила кредит на 2 700 грн в OnCredit
girl
Федір з Луцька отримав кредит на 2 100 грн в OnCredit
girl
Інеса з Полтави отримала кредит на 2 400 грн в OnCredit
girl
Вадим з Тернополя отримав кредит на 11 700 грн в OnCredit
girl
Микола з Києва отримав кредит на 8 300 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Херсона оплатила кредит на 1 000 грн в OnCredit
girl
Микола з Івано-Франківська подав заявку на 14 100 грн в OnCredit
girl
Юлія з Кіровограда отримала кредит на 900 грн в OnCredit
girl
Оксана з Кіровограда оплатила кредит на 9 800 грн в OnCredit
girl
Гліб з Чернівців оплатив кредит на 13 800 грн в OnCredit
girl
Павло з Одеси оплатив кредит на 8 800 грн в OnCredit
girl
Денис з Хмельницького оплатив кредит на 5 200 грн в OnCredit
girl
Антон з Миколаєва отримав кредит на 9 000 грн в OnCredit
girl
Анна з Рівного отримала кредит на 7 000 грн в OnCredit