Credit7

Зміст статті:

 1. Credit7 - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію Credit7

Сервіс онлайн кредитування Credit7 пропонує оформити кредит онлайн всього за 7 хвилин. Тепер не потрібно відвідувати банки, вистоювати черги, спілкуватися з менеджерами, заповнювати заявки і збирати великий пакет документів. Досить зайти на сайт МФО «Кредіт 7» і скористатися його послугами в будь-який зручний час.

Сервісом володіє фірма ТОВ «Лінеура Україна» зі 100% іноземним капіталом. Власник компанії - громадян Литви Трофімовас Борисас.

Що потрібно для отримання кредиту?

У компанії «Креді 7» отримати гроші в борг може будь-який громадянин України, який досяг 18 років. Гроші організація готова видати пенсіонерам, офіційно безробітним особам, жінкам в декретній відпустці, інвалідам. При цьому вся процедура проходить повністю онлайн, а гроші після схвалення заявки моментально перераховують на банківську карту.

На перший кредит у фірми безстрокова акція - він видається всім новим клієнтам безкоштовно.

Щоб оформити «Кредит 7» позику, потрібно підготувати:

 • Паспорт (паперовий варіант або пластикову версію), ІПН.
 • Карту банку.
 • Номер мобільного телефону.
 • Електронну пошту.

При повторному отриманні позики процес проходить швидше, від подачі заявки до отримання грошей проходить десь 7 хвилин. Документи вам не знадобляться, адже всі дані вже є в системі. Проходити повторну ідентифікацію треба лише за умови зміни даних - зміни паспорта, рівня доходів чи роботодавця. У деяких випадках, якщо процедура перевірки даних клієнта виявила помилки, то система може запросити додаткові документи (на розсуд компанії).

Процес узгодження заявки в мікрофінансовій компанії «Кредит 7» для нових клієнтів відбувається таким чином:

 1. Потрібно на головній сторінці сайту натиснути кнопку «Увійти» в правому кутку екрану.
 2. У новому вікні потрібно вказати номер мобільного телефону, якщо ви вже проходили реєстрацію в системі, в іншому випадку тисніть кнопку «Зареєструватися».
 3. Внести у відповідне поле ПІБ та контактні дані, ознайомитися з правилами надання кредиту від МФО.
 4. Вказати дату народження, свою домашню адресу, місце роботи і рівень доходів.
 5. Вписати паспортні дані та реквізити карти (це 16 цифр на лицьовій стороні картки).

Для існуючих клієнтів процес входу в особистий акаунт проходить за допомогою телефону, на який приходить код у вигляді повідомлення. Далі потрібно на головній сторінці вибрати за допомогою калькулятора термін і суму мікропозики і натиснути кнопку «Отримати кредит». Після того, як ви це зробите, відкриється вікно подачі заявки, в якому потрібно вказати ІПН, номер карти, підтвердити дані при реєстрації.

Якщо у позичальника є промокод, то саме час його вписати у відповідне поле. Електронний договір підписується як у всіх інших МФО - через СМС-повідомлення. Якщо ви погоджуєтесь із його умовами, потрібно натиснути кнопку «Підписати», тоді прийде код, який потрібно вписати в потрібне поле на сайті компанії.

Така процедура підписання кредитного договору є чимось на зразок підпису паперового договору у відділенні банку або МФО, має таку ж юридичну силу.

Умови онлайн кредитування

З 08.01.2021 року сервіс онлайн кредитування Credit7 оновив ряд документів для клієнтів. Їх можна знайти в розділі «Про нас». До них належать «Пам'ятка для споживача», «Обов'язкова інформація для клієнта» і «Зразок Кредитного договору з 08.01.2021 року». Пропонуємо Вам ознайомитися з ними перед подачею заявки на кредит.

Взяти позику в цій мікрофінансовій компанії можна на таких умовах:

 • Сума кредиту до 10 000 гривень.
 • Термін оплати - від 3 до 30 днів.
 • Ставка - 1,9% на день (річний відсоток 693,50%).

Кредити можуть видаватися і за іншими ставками в рамках проведення акцій і спеціальних пропозицій, участі клієнта в програмах лояльності, при використанні промокоду, про що позичальникам повідомляють безпосередньо на сайті. Для нових клієнтів кредити видають під більш вигідний відсоток - 0,01% на день (річна процентна ставка - 3,65%).

Компанія заявляє, що новачкам теж можуть видати до 10 000 гривень, але по факту - від 3000 до 5000 гривень в руки. Час розгляду заявки - не більше 15 хвилин для нових клієнтів і до 7 хвилин для існуючих клієнтів. Вік позичальників, які можуть подавати заявку онлайн, - від 18 років до 65 років.

Як погасити кредит?

Сплатити заборгованість по кредиту можна різними способами:

 1. За допомогою банківської карти через інтернет-банкінг Приват24. Там потрібно перейти в розділ «Оплата кредитів в інших банках» і знайти МФО. Якщо не виходить, то досить дати повні реквізити, які знайдете в особистому кабінеті і вказати суму заборгованості. Погашення через Приват24 здійснюється без комісії.
 2. На сайті мікрофінансової компанії. Для цього потрібно авторизуватися на головній сторінці «Кредит 7», зайти в розділ з поточними кредитами і там натиснути кнопку «Оплатити».
 3. Погашення онлайн може бути виконано за допомогою банківської карти, реквізити якої були вказані при реєстрації на сайті.
 4. У терміналах Ibox, які є в будь-якому ТРЦ або супермаркеті біля вашої роботи або дому. Для цього потрібно перейти в розділ «Банки» або «Оплата кредиту» і вибрати компанію «Кредит 7». Потім потрібно вказати суму і номер кредитного договору. Всі ці дані є в особистому кабінеті або вказані в кредитному договорі, який приходив позичальнику на електронну пошту. Важливо пам'ятати, що не всі термінали проводять оплату за кредитом день в день, деякі виконують платежі протягом 2-х днів, тому враховуйте цей нюанс при погашенні заборгованості.
 5. У касі банку. Для цього дайте касиру потрібну суму грошей разом з повними реквізитами, які можна знайти в особистому кабінеті. У призначенні платежу потрібно вказати номер договору, ІПН і телефон.

Коли непередбачені фінансові проблеми не дозволяють погасити борг вчасно, Credit7 пропонує підписати пролонгацію кредиту. Для цього потрібно авторизуватися на сайті і вибрати в особистому кабінеті опцію «Пролонгація». Далі потрібно погасити нараховані відсотки і потім продовжити договір на той самий термін, на який він був узятий раніше.

Що кажуть клієнти

Прочитати свіжі Credit7 відгуки можна на сайтах: hotline.finance; liga.net; maanimo.com та інших. На самому сайті мікрофінансової компанії credit7.ua можна знайти відгуки клієнтів. Найчастіше це позитивні відгуки від позичальників, але є і негативні. Вони пов'язані з тим, що люди рідко читають кредитний договір повністю, що ще гірше - виходять на прострочення, не підписавши заздалегідь пролонгацію. В результаті компанія нараховує великі штрафні санкції, псується кредитна історія.

Контакти

Додзвонитися до служби підтримки можна за телефоном 0 800 33 07 33, усі дзвінки в межах України безкоштовні.

Співробітники допоможуть клієнтам в робочий час - Пн-Пт: з 9-00 до 21-00 і в Сб-Нд: з 9-00 до 19-00. При бажанні можна звернутися з питаннями по електронній пошті, що зручно, якщо потрібно надати скріншоти - info@credit7.ua .

Юридична адреса компанії - місто Київ, вулиця Дніпровська Набережна, б. 25, п. 318. З питань кредитної заборгованості краще звертатися за телефоном 044 227 57 39, адреса електронної пошти - delay@credit7.ua.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Георгій з Сум подав заявку на 14 500 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Вінниці подала заявку на 11 100 грн в OnCredit
girl
Руслан з Львова подав заявку на 6 300 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Кіровограда отримала кредит на 1 100 грн в OnCredit
girl
Олена з Львова подала заявку на 9 300 грн в OnCredit
girl
Вадим з Харкова подав заявку на 13 400 грн в OnCredit
girl
Сергій з Києва оплатив кредит на 11 400 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Запоріжжя подав заявку на 8 900 грн в OnCredit
girl
Жанна з Харкова отримала кредит на 15 000 грн в OnCredit
girl
Микола з Рівного отримав кредит на 4 500 грн в OnCredit
girl
Світлана з Чернівців отримала кредит на 3 600 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Житомира оплатив кредит на 500 грн в OnCredit
girl
Ніна з Вінниці отримала кредит на 14 000 грн в OnCredit
girl
Леонід з Чернігова оплатив кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Олександр з Харкова оплатив кредит на 13 400 грн в OnCredit
girl
Павло з Житомира подав заявку на 9 900 грн в OnCredit
girl
Петро з Сум оплатив кредит на 14 200 грн в OnCredit
girl
Федір з Ужгорода отримав кредит на 5 700 грн в OnCredit
girl
Юлія з Києва подала заявку на 4 100 грн в OnCredit
girl
Олександр з Харкова оплатив кредит на 3 800 грн в OnCredit