Forza Credit


Зміст статті:

 1. Forza Credit - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію Forza Credit

Сервіс онлайн кредитування Forza Credit пропонує швидке рішення для оформлення кредиту на карту без залучення поручителів або пошуку застави. Досить заповнити заявку протягом 5 хвилин і гроші відразу переведуть на картку. Швидкі кредити надаються в будь-який час доби, компанія не цікавиться, на що ви витрачатимете кошти. Транзакції проходять дистанційно, сервіс не вимагає великого пакету документів - досить паспорта (хоч паперовий, хоч ID) та ІПН.

Що потрібно для отримання кредиту?

У МФО Forza Credit все прозоро і просто. Щоб взяти кредит на карту, потрібно відповідати таким вимогам:

 • Вік від 18 до 65 (70) років. Дані щодо граничного порогу віку на сайті різняться. Вказано 70 років і 65 років. Краще уточнити перед отриманням кредиту. Оператор відповів, що до 72 років, тому враховуйте цей момент при оформленні заявки на кредит.
 • Українське громадянство.
 • Наявність стабільного доходу, але довідки показувати не потрібно.
 • Необхідно мати постійну реєстрацію і карту будь-якого українського банку з позитивним балансом - не менше 1 грн. У заявці обов'язково вказати номер мобільного телефону і свою електронну адресу. Крім 2-х документів, потрібно підготувати фото паспорта, ІПН, підключити WEB-камеру до гаджета з інтернетом.

Щоб оформити кредит онлайн, необхідно виконати кілька простих дій:

 1. Скористатися кредитним калькулятором на сайті для вибору суми, терміну кредиту, програми позики. Далі залишиться лише натиснути кнопку «Надіслати заявку».
 2. Далі з'явиться діалогове вікно, де потрібно вказати свій особистий номер мобільного телефону, потім натиснути кнопку - «Увійти».
 3. На ваш телефон відразу прийде код, який слід ввести в окреме віконце. Тоді система направить вас на сторінку, де потрібно вказати дату народження і код.
 4. Заповнити анкету, вказавши свої особисті дані. Потім натиснути «Продовжити».
 5. Внести паспортні дані, відомості про місце роботи, розмір заробітної плати.
 6. Вкажіть контактні дані одного з родичів, колеги по роботі або друга. Компанія зазвичай не передзвонює для перевірки своїх клієнтів.
 7. Перевірте свої дані на наявність помилок, якщо будуть помилки, то система відмовить у видачі кредиту.
 8. Щоб завершити заявку кредит онлайн на карту, потрібно прикріпити до неї скан-копії документів паспорта, дочекатися, коли вони повністю завантажаться, а після натиснути кнопку «Продовжити».
 9. Додатково потрібно сфотографуватися разом з відкритим паспортом на 1 сторінці. Зробити це можна за допомогою вашої веб-камери або телефону.
 10. Далі вказуємо номер дебетової картки, термін її дії, ПІБ на лицьовій стороні і тризначний код на звороті частини карти.

В результаті верифікації буде заблокована сума на рахунку до 1 гривні, яка через 5 хвилин буде повернута. Після перевірки карта буде закріплена за профілем позичальника, її можна буде використовувати в майбутньому для погашення заборгованості. Залишиться лише підписати кредитний договір і дочекатися отримання грошей.

Умови онлайн кредитування

Якщо ви вперше оформлюєте кредитування онлайн на карту через онлайн сервіс Forza Credit, то зможете взяти від 500 до 5000 гривень (за іншими умовами на сайті вказана сума до 4000 гривень!). Але ставка буде мінімальна - всього 0,01% на день на термін від 5 до 15 днів. Ця програма називається «15 днів під 0,01% за програмою Форза».

Якщо не вийде погасити заборгованість протягом 15 днів, то система перерахує кредит з 1-го дня позики за ставкою 1,85% в день. З кожним новим кредитом ліміт буде підвищуватися. Реальна річна процентна ставка за цією програмою становить 3,65% річних. Якщо будете оформляти пролонгацію, то варто розраховувати тільки на стандартний відсоток.

Існуючі клієнти можуть розраховувати на такі умови кредиту :

 • Відсоток - 1,85% на день.
 • Ліміт кредитування - від 500 до 23 тис. гривень з пролонгацією до 65 діб.
 • Термін погашення - від 5 до 30 днів.

Реальна річна процентна ставка за програмою «лояльних - On Line» становить 675,25% річних. Якщо оформлятимете пролонгацію, то буде стандартний відсоток, незважаючи на використання можливих промокоді та інших акцій. Додатково всі активні клієнти можуть отримати ще знижки на оплату кредиту в розмірі від 20% до 70%.

Як погасити кредит?

Мікрофінансова компанія пропонує різні способи погашення кредиту:

 1. Оплата заборгованості за реквізитами в платіжних системах LIQPAY, Portmone, iPay, EasyPay, PayHub.
 2. Використання терміналів компаній EasyPay, City24, 2Click, Система, 24NonStop.
 3. Через додаток інтернет-банкінгу Приват24.
 4. У касі будь-якого банку, але потрібно надати повні реквізити за кредитним договором. Їх можна подивитися в особистому кабінеті або в договорі, який був висланий вам для підпису на електронну пошту.

Погасити онлайн кредит можна достроково, що дозволить менше переплатити МФО по кредиту. Справа в тому, що відсотки нараховуються на залишок заборгованості, тому закривати позику вигідніше частинами. Комісій або штрафів за погашення кредиту раніше терміну немає.

Завжди можна оформити пролонгацію позики, якщо виникли непередбачені фінансові негаразди. Для цього можна зв'язатися з фахівцями МФО і розповісти про свою проблему, вони підкажуть, як діяти далі. Така послуга доступна і новим, і вже існуючим клієнтам компанії.

Що кажуть клієнти

Компанія не перший рік займається кредитуванням на фінансовому ринку України, тому вже встигла привернути багато постійних клієнтів. Є у Forza Credit відгуки позитивні, які присвячені простоті використання сайту, особистого кабінету, моментальної відповіді по заявці.

Але є клієнти, які незадоволені співпрацею з цим МФО. Зазвичай вони говорять про високі ставки під час пролонгації кредиту, хоча брали до цього позику за акційними умовами, про якість обслуговування по телефону і т.д. Більш докладно про це можна почитати на профільних сайтах sravnibank.com.ua, nominal.com.ua або finance.ua.

Контакти

Для зв'язку зі службою підтримки можна використовувати багатоканальний телефонний номер 0800300770 або електронну пошту ceo@forzacredit.com.ua . На сайті є різні варіанти спілкування зі співробітниками через месенджери, де на питання відповідає не бот, а швидкість відповіді - протягом 30 секунд. Це хороший результат.

Юридична адреса - місто Київ, вулиця В. Хвойки, д.15/15. До речі, скарги та пропозиції щодо поліпшення роботи сервісу можна надсилати поштою або телефоном.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Олександр з Сум подав заявку на 600 грн в OnCredit
girl
Олег з Миколаєва отримав кредит на 7 800 грн в OnCredit
girl
Тарас з Рівного оплатив кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Алла з Запоріжжя отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Сергій з Хмельницького подав заявку на 9 500 грн в OnCredit
girl
Марія з Житомира оплатила кредит на 14 700 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Житомира оплатив кредит на 12 300 грн в OnCredit
girl
Марія з Полтави отримала кредит на 3 900 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Харкова отримав кредит на 10 600 грн в OnCredit
girl
Олександр з Чернівців отримав кредит на 4 200 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Одеси отримала кредит на 5 400 грн в OnCredit
girl
Алла з Івано-Франківська отримала кредит на 4 300 грн в OnCredit
girl
Ольга з Рівного подала заявку на 8 600 грн в OnCredit
girl
Олена з Сум отримала кредит на 4 600 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Миколаєва оплатила кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Юлія з Дніпропетровська отримала кредит на 14 300 грн в OnCredit
girl
Наталя з Дніпропетровська отримала кредит на 11 500 грн в OnCredit
girl
Олена з Кіровограда подала заявку на 12 900 грн в OnCredit
girl
Іван з Миколаєва оплатив кредит на 10 100 грн в OnCredit
girl
Михайло з Житомира оплатив кредит на 14 700 грн в OnCredit