Global Credit (Глобал Кредит)

Global Credit (Глобал Кредит)


Зміст статті:

 1. Global Credit - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Global Credit - сервіс онлайн кредитування

Компанія Global Credit успішно працює на фінансовому ринку України з 2012 року. У МФО широка мережа відділень - понад 300 офісів по всій країні, в планах - продовжувати розвивати свою філіальну мережу і далі. Працює заклад офіційно на підставі ліцензії від Нацкомфінпослуг ІК №96 від 04.12.2012 року.

Клієнтам важливо знати, що отримати кредит на карту вони можуть в будь-якому відділенні кредитної компанії і онлайн. При бажанні завжди можна підійти в офіс. Поговорити з менеджерами, уточнити для себе ряд питань. Для цього потрібно мати код і паспорт на руках, знати дані карткового рахунку. Заявку оформляють співробітники філії відразу на місці. Гроші можна буде отримати на карту або готівковим верб касі.

Якщо немає часу відвідувати відділення, то легко оформити кредит онлайн через інтернет. Важливо мати трохи часу, підключення до інтернету, ноутбук, ПК або телефон під рукою. Зробити запит на позику можна після успішної реєстрації на порталі. Знайти назву сайту Global Credit можна через будь-який пошуковик.

Що потрібно для отримання кредиту?

До позичальників МФО пред'являє такі вимоги:

 • Вік від 18 до 71 року.
 • 2 документа - ІПН та паспорт.
 • Наявність постійного доходу, це також може бути стипендія, пенсія.
 • Наявність електронної пошти та телефону.
 • Активна карта банку з плюсовим залишком.

Щоб стати постійним клієнтом, достатньо оформити кредит онлайн на будь-яку суму, вчасно його погасити. Після є можливість збільшити суму кредитування, так як новачкам дають не більше 5000 гривень при максимальній сумі в 10 000 гривен. Ставка для знову зареєстрованих позичальників - 0,01% річних.

Отримати кредит онлайн на карту можна 2-ма способами:

 1. Через сайт - заповнивши заявку, отримавши схвалення, пройшовши верифікацію за допомогою BankID. Гроші перераховують на карту протягом 5 хвилин. Якщо не хочете проходити ідентифікацію за допомогою спеціалізованого сервісу онлайн BankID, то можна відвідати один раз відділення МФО, щоб менеджери самі провели перевірку документів.
 2. Через СМС - це опція доступна тільки для постійних клієнтів. Щоб скористатися такою зручною послугою, потрібно вислати повідомлення певного формату на номер 717.

Для отримання позики по телефону потрібно набрати «сума кредиту * термін кредиту * номер вашої картки без пробілів». Наприклад, потрібно взяти 5000 гривень на 10 днів, то це виглядає так - «5000 * 10 * 1111111111111111». Для набору цього СМС використовуйте тільки цифри і зірочки на телефоні без пробілів, інакше система не прочитає запит. При позитивній відповіді позичальник отримає повідомлення з затвердженою сумою і 4-значним кодом, який потрібно відправити компанії назад. Гроші в обох випадках приходять миттєво.

Умови онлайн кредитування

Позитивне рішення залежить від правильного заповнення заявки на сайті. Сама компанія видає до 80-90% позитивних рішень за заявками.

МФО Global Credit видає кредити на таких умовах:

 • Термін оплати - від 1 до 14 днів.
 • Сума - від 200 до 10 000 (перший кредит - не більше 5000 гривень).
 • Ставка - від 0,01% до 2% в день.

При цьому, судячи з відгуків клієнтів про роботу Global Credit , термін кредиту не обмежений. При бажанні завжди можна пролонгувати позику необмежену кількість разів. Також компанія часто радує зареєстрованих користувачів промокодом, завдяки яким можна отримати більш приємні умови кредитування. Першими про них дізнаються клієнти МФО, яким приходять повідомлення на пошту. Поки що активних промокодів немає, але нові клієнти можуть взяти позику за мінімальною ставкою.

Як погасити кредит?

Закрити свою заборгованість досить просто, як і взяти кредити онлайн. В особистому кабінеті потрібно вказати суму до оплати, номер карти, з якої плануєте зробити переказ. При цьому не потрібно вказувати саме ту карту, куди була зарахована позика. Це зручно, оскільки багато МФО не погоджуються міняти картки, просять здійснювати повернення грошей тільки з верифікованої карти.

Інші варіанти оплати:

 • Через платіжні системи Cіtу24, ІВОХ, EasyPay, заплативши 3% комісійних.
 • У відділеннях мікрофінансової компанії «Глобал Кредит», погасивши борг готівкою.
 • У терміналах Приватбанку.
 • Через цифровий банкінг Приват24 без комісії.

Своєчасне погашення боргу - основа формування позитивної кредитної історії. Чим краще виконуєте зобов'язання позичальника, тим лояльніше компанія до вас ставиться. При наступних зверненнях за грошима сума кредиту буде збільшуватись. Якщо не виходить вчасно закрити борг з різних причин, то скористайтеся зручною послугою - пролонгація кредиту. Для цього потрібно лише оплатити всі відсотки на дату продовження договору. Все це можна зробити через особистий кабінет або оператора.

Що кажуть клієнти

Щоб зрозуміти ділову репутацію мікрофінансової компанії, слід почитати відгуки про організацію. Велика частина з них - нейтральні або позитивні. Клієнти відзначають легкість співпраці з МФО, простий інтерфейс сайту, прозорі умови отримання позики. Ця компанія дуже зручна для людей, кому потрібно трохи грошей до зарплати. Ніхто не планує брати позику на більш тривалий термін, тому переплата йде невелика.

У Global Credit готові працювати з різними верствами населення. Якщо інші українські МФО можуть відповісти відмовою, то ця компанія охоче видає гроші студентам, пенсіонерам, жінкам в декреті та інвалідам. Немає обов'язкової вимоги, що потрібно мати офіційне працевлаштування, отримувати виключно «білу» зарплату.

Також МФО не вимагає збирати довідки про доходи, оскільки кредит видають лише за наявості 2-х документів - ІПН та паспорту. Цю фірму радять знайомим і друзям, а це вищий ступінь довіри населення до кредитної організації. Звичайно, є й невеликий відсоток незадоволених позичальників. Але негатив в мережі можна зустріти тільки у непунктуальних платників кредиту, боржників, які ігнорують виплати «Глобал Кредит» у визначений термін.

Контакти

Відділення МФО є не тільки у всіх обласних містах України, а й в більш дрібних агломераціях. Звернутися до служби підтримки можна за телефонами 0 800 807-888 і (097) 097-88-88. До речі, другий номер компанія просить використовувати, якщо оформляєте кредит онлайн по СМС з-за кордону. Адреса електронної пошти - info@globalcredit.ua і help@globalcredit.ua . Знаходиться ГО компанії в Києві по вул. Кловський узвіз, 7а.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Алла з Вінниці оплатила кредит на 3 300 грн в OnCredit
girl
Юлія з Сум отримала кредит на 4 400 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Луцька подала заявку на 2 700 грн в OnCredit
girl
Вадим з Чернігова оплатив кредит на 8 500 грн в OnCredit
girl
Наталя з Хмельницького подала заявку на 8 200 грн в OnCredit
girl
Юлія з Вінниці отримала кредит на 3 200 грн в OnCredit
girl
Сергій з Запоріжжя подав заявку на 12 900 грн в OnCredit
girl
Поліна з Ужгорода отримала кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Світлана з Вінниці подала заявку на 2 900 грн в OnCredit
girl
Євген з Житомира оплатив кредит на 14 600 грн в OnCredit
girl
Вадим з Дніпропетровська отримав кредит на 13 600 грн в OnCredit
girl
Поліна з Дніпропетровська подала заявку на 3 900 грн в OnCredit
girl
Микола з Житомира отримав кредит на 5 600 грн в OnCredit
girl
Леонід з Чернігова отримав кредит на 2 800 грн в OnCredit
girl
Георгій з Харкова отримав кредит на 2 000 грн в OnCredit
girl
Антон з Чернівців оплатив кредит на 9 900 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Ужгорода подала заявку на 5 900 грн в OnCredit
girl
Євген з Житомира подав заявку на 6 500 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Полтави подала заявку на 7 400 грн в OnCredit
girl
Петро з Львова отримав кредит на 6 600 грн в OnCredit