Швидко Гроші

Швидко Гроші

Зміст статті:

 1. Швидко Гроші - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

МФО «Швидко Гроші» - лідер українського сектора мікрокредитування

Фірма одна з перших вивела на ринок унікальний продукт - видачу позики на невелику суму за 20 хвилин. Для цього акціонери компанії вивчили досвід міжнародних фінансових компаній, щоб адаптувати продукт під українські реалії.

Зараз сервіс онлайн кредитування «Швидко Гроші» видає гроші на будь-які потреби, не потрібно шукати фінансових поручителів, заставу. При цьому взяти кредити онлайн можна без додаткових комісій, платежів або страхових договорів.

Що потрібно для отримання кредиту?

Для отримання потрібної суми грошей за допомогою сервісу онлайн кредитування «Швидко Гроші» потрібні:

 • Паспорт або його пластикова версія.
 • Постійний дохід.
 • Відповідність віковим критеріям - від 18 до 70 років.
 • Українське громадянство.
 • Наявність ІПН, актуального номера мобільного телефону.
 • Бути власником банківської картки з позитивним балансом для проходження верифікації.

На сайті вказано, що всім бажаючим, кому потрібен кредит онлайн в МФО «Швидко Гроші», потрібно мати трудовий дохід, але його сума не встановлена. Після заповнення заявки система автоматично розрахує суму кредиту залежно від рівня зарплати. Ця організація схвалює в середньому 90% всіх заявок від клієнтів.

Отримати гроші зможуть навіть соціально незахищені верстви населення - студенти, жінки в декретній відпустці, пенсіонери, офіційно не працевлаштовані громадяни України.

Подати заявку на кредит можна в такий спосіб:

 1. Перейти на сайт МФО.
 2. Скористатися кредитним калькулятором, щоб вказати суму і термін майбутньої позики.
 3. Внести у форму анкети особисті дані (якщо берете кредит в цій організації вперше). Важливо дати повну і правдиву інформацію, оскільки навіть одна помилка через неуважність призведе до відмови.
 4. Дочекатися дзвінка від співробітника МФО, а після бесіди отримати відповідь по заявці.
 5. При позитивному рішенні можна отримати переказ на карту або забрати готівку у відділенні компанії.

Якщо отримуєте кредит в «Швидко Гроші» вже повторно, то вся процедура подачі заявки проходить в особистому кабінеті. Вона забирає не більше 2-х хвилин. Передзвонювати співробітники кредитної компанії не будуть. Гроші відразу переведуть на карту, яка прив'язана до вашого аккаунту.

Умови онлайн кредитування

При першому зверненні в сервіс онлайн кредитування «Швидко Гроші» ви зможете отримати від 1000 до 7000 гривень.

Для постійних клієнтів кредитування онлайн проводиться на таких умовах:

 • Сума кредиту - від 1000 до 20 тис. гривень.
 • Термін погашення - до 30 днів.
 • Відсоток - невідомо, оскільки на сайті обтічно написано, що він залежить від розміру кредиту і терміну користування. За фактом скрізь є приклади з описом нарахування відсотків - в розмірі 2% на день. Можна взяти цю інформацію за основу.

Працює послуга пролонгації позики, якщо клієнт погасить нараховані відсотки на дату продовження кредитного договору. Якщо надумаєте погасити борг достроково, то ніяких комісій за процедуру не буде, а відсотки перерахують.

Як погасити кредит?

Погасити кредит онлайн на карту можна різними способами:

 • Через будь-яке відділення мікрофінансової компанії «Швидко Гроші», які є не тільки в столиці України, а й в регіонах.
 • Через термінал. Просто знайдіть термінал ближче в роботі або вдома, виберіть зручне для оплати час відповідно до процедури. Сума зайде на ваш кредитний рахунок протягом декількох днів, так що враховуйте цей нюанс. Бажано робити погашення заздалегідь.
 • Через сайт за допомогою функціоналу особистого кабінету. Для цього можна використовувати карту, прив'язану до аккаунту або будь-яку іншу діючу, яка у вас є.

Якщо виникли фінансові негаразди і не виходить вчасно закрити борг, то сервіс онлайн кредитування «Швидко Гроші» пропонує послугу пролонгування позики. Для цього досить сказати про це співробітникам компанії, оплатити нараховані відсотки. Ніяких додаткових комісій і платежів компанія не стягує. При цьому максимальний термін погашення заборгованості становить - 3 роки. Якщо не будете підписувати договір, змінювати дату оплати, то компанія може почати процес примусового стягнення боргу через прострочення. Додатково буде штраф в розмірі 2% за кожний день несплати.

Умови пролонгації позики на карту

Продовжити кредитний договір можна у відділенні або через особистий кабінет. При цьому відсоток залишиться незмінний, а термін буде таким самим, як і в основному договорі. У цьому випадку позичальник не вийде на прострочення, його кредитний рейтинг не буде падати.

Пам'ятайте! Досить погасити тільки нараховані відсотки, а сам платіж за основним боргом буде перенесений на іншу дату. Якщо є можливість, то можна закрити трохи тіло кредиту, тоді в майбутньому будете менше платити МФО. Кількість пролонгацій в рамках одного договору - необмежена.

Що кажуть клієнти

Якщо хочете Швидко Гроші відгуки почитати, то переходьте на профільні фінансові сайти, де люди часто залишають негативні відгуки. Це не дивно, оскільки позитивні відгуки позичальники не поспішають залишати в інтернеті. Серед позитивних відгуків клієнти відзначають лояльне ставлення до позичальників, вигідні умови кредитування, швидку відповідь по заявці.

Можна оформити кредит онлайн не тільки працюючому населенню, а й студентам і пенсіонерам. Тут схвалюється 9 з 10 заявок, а це хороший показник. Якщо немає можливості погасити борг, то можна скористатися опцією пролонгації кредиту, яка має необмежений термін дії. Якщо трапляються негативні відгуки, то найчастіше вони пов'язані з нарахуванням штрафних санкцій, але це зазвичай провина позичальників, які неуважно читають договір або погашають заборгованість невчасно.

Контакти

Компанія має понад двісті представництв у всіх куточках країни. Мережа постійно розширюється, фірма розвивається. Адреси і телефони найближчого відділення можна дізнатися на сайті. Працюють представництва з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 годин. Є єдиний номер телефону - 0 800 20 10 50, де всі дзвінки безкоштовні по Україні.

Офіційний сайт, де можна запросити кредит на карту - sgroshi.com.ua. Юридична адреса кредитної фірми - місто Київ, вулиця Саксаганського, 133 А.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Поліна з Чернівців подала заявку на 8 100 грн в OnCredit
girl
Марія з Миколаєва отримала кредит на 12 500 грн в OnCredit
girl
Георгій з Полтави подав заявку на 2 300 грн в OnCredit
girl
Світлана з Миколаєва отримала кредит на 2 500 грн в OnCredit
girl
Георгій з Рівного подав заявку на 14 800 грн в OnCredit
girl
Олена з Івано-Франківська оплатила кредит на 14 000 грн в OnCredit
girl
Ніна з Чернігова отримала кредит на 6 800 грн в OnCredit
girl
Антон з Запоріжжя отримав кредит на 5 800 грн в OnCredit
girl
Інеса з Луцька подала заявку на 13 300 грн в OnCredit
girl
Леонід з Одеси оплатив кредит на 3 700 грн в OnCredit
girl
Олег з Миколаєва оплатив кредит на 5 100 грн в OnCredit
girl
Олег з Одеси подав заявку на 3 500 грн в OnCredit
girl
Гліб з Полтави отримав кредит на 8 500 грн в OnCredit
girl
Михайло з Дніпропетровська подав заявку на 2 800 грн в OnCredit
girl
Ніна з Чернівців отримала кредит на 9 900 грн в OnCredit
girl
Гліб з Кіровограда подав заявку на 10 900 грн в OnCredit
girl
Поліна з Вінниці отримала кредит на 4 700 грн в OnCredit
girl
Іван з Чернігова подав заявку на 1 000 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Вінниці оплатила кредит на 6 600 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Львова подала заявку на 12 200 грн в OnCredit