KLT Credit (КЛТ Кредит)

KLT Credit (КЛТ Кредит)


Зміст статті:

 1. KLT Credit - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію KLT Credit

Рекламою мікропозик жителів України не здивуєш - пропозиції оформити кредит на карту можна зустріти в громадському транспорті, ЗМІ, в мережі. Пересічному українцеві важко розібратися з такою кількістю акцій і вигідних пропозицій, доведеться довго вивчати сайт, задавати питання службі підтримки, так як на сайті викладені неповні дані, робити оптимальний вибір.

На фоні всіх компаній виділяється «Клт Кредит», яка працює тільки віддалено. Свого часу мікрофінансових компанія відмовилася від видачі готівки в офісах, так як сучасні технології дозволяють надавати гроші в борг через інтернет. Та й для позичальників це максимально зручно - не потрібно змінювати звичний режим дня, витрачати час на поїздку до офісу фірми, чекати своєї черги, заповнювати заявку і підписувати договір з менеджером. На сайті МФО гроші видають максимально швидко - всього за 15 хвилин.

Що потрібно для отримання кредиту?

Для оформлення кредиту онлайн на карту в сервісі онлайн кредитування «КЛТ кредит» потрібно при собі мати:

 • Паспорт.
 • ІПН.
 • Карту банку, оформлену на ваше ім'я.
 • Телефон, знати e-mail.

Гроші видають в Україні тільки повнолітнім особам, як цього вимагає законодавство.

Процес кредитування онлайн на сайті МФО:

 1. На головній сторінці компанії слід вибрати потрібну суму грошей за допомогою онлайн-калькулятора.
 2. Вкажіть термін кредитування.
 3. Заповніть поля заявки із зазначенням вашої особистої інформації.
 4. Надішліть заявку на розгляд.
 5. Дочекайтеся результату, який приходить миттєво.
 6. Отримайте гроші на карту.

Якщо при першому зверненні позичальник витратити всі 15 хвилин на кредит онлайн , то при повторному зверненні процедура скоротитися до декількох хвилин.

Умови онлайн кредитування

Моментальний кредит на карту має багато переваг, але недолік один - високий відсоток. Саме тому через випадковий виходу на прострочення клієнти переплачують істотну суму. Але слід пам'ятати, що мікрокредитування розраховане на погашення боргу за короткий час - від кількох днів до кількох місяців, так що велика переплата не встигне набігти.

Умови отримання позики для нових клієнтів:

 • Сума кредиту - від 500 до 2,5 тис. грн.
 • Термін оплати - 30 днів.
 • Ставка - 1,65% в день.

Умови для постійних клієнтів:

 • Термін повернення від 7 до 65 днів.
 • Участь в програмі лояльності, де можна отримати кредит зі знижкою.
 • Автоматичне підтвердження заявки.
 • Гроші в кредит в розмірі від 500 до 10000 гривень.

Ліміт по кредиту для існуючих клієнтів підвищується поетапно, що стимулює людей до довготривалого співробітництва та до своєчасної оплати боргу. Не всім подобається сума кредиту для новачків в розмірі 2,5 тис. гривень. Але це зрозуміло, тому що кредитор не хоче ризикувати своїми грошима.

У період кризи компанія також вирішила відмовитися від своєї програми лояльності, коли надавала гроші з істотними знижками за відсотками для постійних позичальників. При цьому навіть в таких важких умовах вона пропонує промокодом і інші «плюшки», щоб підстьобнути інтерес у людей.

На сайті вказано, що в компанії не зможуть взяти кредити онлайн люди з проблемною кредитною історією. Але так як система автоматично перевіряє заявки на видачу грошей, то записи в БКІ МФО не запитує. Додаткові відсотки за отримання, обслуговування та повне погашення боргу не стягуються, приховані платежі - відсутні.

Як погасити кредит?

Є кілька зручних варіантів погашення борг в мікрофінансової компанії, досить вибрати найбільш підходящий для себе:

1. Через особистий кабінет

Це найшвидший варіант оплати, так як потрібно знати тільки дані вашої карти - 16 цифр на лицьовій частині, CVV-код і вказати СМС, який прийде на ваш телефон для завершення транзакції.

2. За допомогою функціоналу терміналу

Такі установки є в кожному супермаркеті міста, ТРЦ, магазині. Просто виберіть потрібну компанію в розділі «Банки», вкажіть суму, номер договору. При оплаті буде комісія.

3. Через касу будь-якого банку

Дайте в касі оператору повні дані кредиту, які знайдете в вашому онлайн-договорі (він прийшов до вас на пошту при підписанні договору) або використовуйте дані в особистому кабінеті.

4. Через інтернет-банкінг

Провести погашення можна через Приват24 або інший інтернет-банк.

Якщо не встигаєте вчасно закрити заборгованість в мікрофінансової компанії, то можна скористатися послугами пролонгації - на 10, 20, 30 днів. Потрібно лише вчасно погасити нараховані відсотки по взятому кредиту. Коли вийдете на прострочення, то організація має право ініціювати примусове стягнення коштів через судову інстанцію, передати справу колекторам і відправити дані в БКІ. За кожен день прострочення (ця інформація вказана в кредитному договорі) буде нарахована пеня в розмірі 3% від загальної суми кредиту і нарахованих раніше відсотків.

Що кажуть клієнти

Мікрофінансових компанія KLT Credit - надійний вибір для тих, хто готовий погашати кредит вчасно, чесно виконувати умови кредитної угоди. Але ставлення до боржників в цій компанії жорстке. Так що велика частина негативних відгуків по КЛТ кредит стосуються тих людей, які не погашають борг вчасно.

Почитати деякі з них можна на цих сайтах: deltafinance.com.ua; liga.net; minfin.com.ua; ikredit.in.ua; loanexpert.net.ua; loando.ua. Трохи зустрічається відгуків від людей, які оформили кредит онлайн на сайті самої організації в розділі «Відгуки». Якщо клієнти вчасно закрили борги, то все рекомендують КЛТ кредит як надійне МФО в Україні. Далі з позитивного відзначають зручний і простий інтерфейс, тому взяти гроші в борг можуть навіть невпевнені користувачі з комп'ютером.

Все, що потрібно робити - це виконувати підказки системи, слідувати інструкціям, які будуть раз у раз вилазити при заповненні заявки. Є навіть відеоінструкція на сайті - це зручно. Клієнти пишуть, що заявку погоджують майже миттєво, швидше позначених на сайті 15 хвилин, але це стосується роботи скорингової системи, десь 20 хвилин потрібно ще витратити на заповнення реєстраційної форми та особистих даних.

Раніше були вигідні програми для клієнтів - до 40% знижки на відсотки по кредиту, а зараз ця програма з 2019 року згорнулася. При цьому МФО періодично надсилає на пошту і телефон повідомлення з промокодом, тобто не забуває про клієнтів.

Контакти

Служба підтримки працює цілодобово, завжди можна звернутися з будь-яких питань по телефону - 0-800-21-73-73, 066-144-73-73, 096-144-73-73 або 063-144-73-73 або електронною поштою - support@kltcredit.ua або info@kltcredit.ua . На сайті є телефони відділу по роботі з проблемною заборгованістю і відділу маркетингу.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Тарас з Сум отримав кредит на 11 500 грн в OnCredit
girl
Руслан з Сум отримав кредит на 14 700 грн в OnCredit
girl
Наталя з Вінниці подала заявку на 2 600 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Харкова подала заявку на 3 300 грн в OnCredit
girl
Ірина з Херсона подала заявку на 5 700 грн в OnCredit
girl
Гліб з Тернополя отримав кредит на 1 900 грн в OnCredit
girl
Петро з Чернівців отримав кредит на 12 300 грн в OnCredit
girl
Антон з Житомира отримав кредит на 10 200 грн в OnCredit
girl
Юлія з Миколаєва подала заявку на 13 000 грн в OnCredit
girl
Тарас з Луцька оплатив кредит на 12 600 грн в OnCredit
girl
Ірина з Києва подала заявку на 13 900 грн в OnCredit
girl
Віталій з Львова подав заявку на 9 100 грн в OnCredit
girl
Оксана з Сум отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Олексій з Чернігова отримав кредит на 2 300 грн в OnCredit
girl
Олена з Харкова оплатила кредит на 3 500 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Миколаєва оплатила кредит на 14 000 грн в OnCredit
girl
Богдан з Ужгорода оплатив кредит на 9 300 грн в OnCredit
girl
Юлія з Ужгорода отримала кредит на 2 900 грн в OnCredit
girl
Олександр з Ужгорода отримав кредит на 14 600 грн в OnCredit
girl
Олег з Івано-Франківська подав заявку на 5 800 грн в OnCredit