Loany (Лоані)


Зміст статті:

 1. LOANY - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію LOANY

З 2015 року українці можуть швидко отримати короткострокові і довгострокові мікрокредити в МФО LOANY онлайн. Гроші фінансова організація переводить відразу на карту. Права на бренд належать ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія».

Якщо коротко, то видають гроші на термін від 30 днів до місяця, процедура максимально проста, як покупка їжі і будь-яких товарів в інтернет-магазині. Вирішити всі свої фінансові питання можна онлайн, не доведеться навіть відвідувати офіс. Сервіс не вимагає додаткові документи, крім паспорта та ІПН. На заповнення заявки і отримання грошей знадобиться не більше 15 хвилин.

Що потрібно для отримання кредиту?

Позичальники можуть отримати кредит на карту на сайті компанії LOANY цілодобово. Для цього важливо українське громадянство, а критерії до віку - від 18 до 60 років. Обов'язково потрібно мати при собі паспорт та ІПН для заповнення заявки на позику. Ще важливою умовою є наявність постійної реєстрації на території України (крім зони АТО та АР Крим) і мобільний номер телефону.

В анкеті онлайн потрібно буде вказати свою електронну пошту і дані дебетової картки Visa або MasterCard будь-якого банку. При цьому наявність незакритих кредитів в інших банках не позбавляє можливості отримати інший кредит в цьому МФО. Якщо заробітної плати буде досить для оплати всіх позик, то причин у відмові LOANY не бачить. У будь-якому випадку все буде вирішувати скорингова система, яка спирається на свої внутрішні алгоритми розрахунку.

Якщо у вас ще немає реєстрації в системі, то потрібно виконати кілька кроків:

 1. Пройти реєстрацію на сайті, вказавши ПІБ, свою електронну пошту і придумати пароль.
 2. Перейти до заповнення анкети, зробивши приватне фото, вказавши дані з паспорта (важливо все уважно переписати, щоб не допустити помилок), свою адресу проживання, реєстрації.
 3. Додати до заяви скан паспорта.
 4. Ознайомитися з правилами роботи МФО.
 5. Погодитися на обробку особистої інформації.
 6. Дати згоду на вилучення вашої кредитної справи в БКІ.
 7. Вказати дані карти, куди потрібно зарахувати кредит.

Далі можна подати вже в особистому кабінеті заявку на кредит, вказавши тільки суму, тип позики і термін. Далі потрібно натиснути кнопку «Підтвердити». Відповідь за заявкою система надішле на електронну пошту або в вигляді повідомлення на телефон. Статус обробки анкети можна побачити і в особистому кабінеті.

Перевірка даних клієнта проходить за стандартною схемою. МФО запитує дані в Бюро кредитних історій, щоб подивитися платоспроможність людини, його попередня співпраця з фінансовими компаніями. Ця перевірка дозволить скоринговій програмі самостійно визначити максимальний ліміт позики. На все системі потрібно не більше 2-х хвилин.

Постійні клієнти оформляють кредит онлайн набагато швидше. Для цього потрібно авторизуватися на сайті, зайти в свій кабінет. Там потрібно вказати термін, тип і суму кредиту. Далі - вислати заявку на розгляд. На всі маніпуляції потрібно 2 хвилини.

Умови онлайн кредитування

Мікрофінансова компанія пропонує всім клієнтам 2 варіанти кредитування.

Розглянемо всі продукти від LOANY

Термінова позика 

В МФО можна оформити онлайн кредит на таких умовах:

 • Сума кредиту - 1 тис. до 10 тис. гривень. Для нових клієнтів є не більше 5 тис. гривень.
 • Термін погашення - від 1 до 30 днів.
 • Відсоток - 2% в день, або 730% річних.
 • Оплата заборгованості - один раз в кінці терміну дії кредитного договору.

Розумна позика

В цьому випадку можна оформити кредит LOANY на таких умовах:

 • Сума кредиту - 6 тис. до 25 тис. гривень. Для нових клієнтів є не більше 10 тис. гривень.
 • Термін погашення - від 1 до 6 місяців, але перший кредит дадуть на термін до 3-х місяців.
 • Відсоток - 1,2% в день, або 450% річних.
 • Оплата заборгованості - щомісяця рівними платежами (ануїтет).

Мікрофінансова організація не нав'язує свої послуги, тому на сайті всіляко нагадують про те, що вибір клієнта про отримання кредиту повинен бути зваженим і свідомим. Потрібно уважно прочитати кредитний договір, задати питання менеджеру компанії, обміркувати свої можливості, і тільки після цього натиснути на кнопку «Отримати гроші». При схваленні заявки підписувати онлайн договір доведеться за допомогою СМС-повідомлення, яке вам надішлють на смартфон.

У будь-який час людина може відмовитися від позики, якщо він ще не прийшов на карту. Якщо умови кредитного договору влаштовують клієнта, то кошти переведуть на картковий рахунок миттєво. Важливо вказати для цього тільки свою особисту карту, а не карту друга або родича. В системі буде проведена верифікація, яка обов'язково знайде такі відхилення. У такому разі клієнту відмовлять у кредитуванні.

Як погасити кредит?

Оплатити свій борг в мікрофінансовій організації можна в будь-який момент. При частково достроковому погашенні буде виконуватися перерахунок суми кінцевої оплати, адже відсотки по кредиту нараховуються на залишок заборгованості. Тому завжди вигідно погашати достроково, навіть в МФО. Якщо оплачуєте борг повністю і достроково, то відсотки потрібно закривати на дату погашення. Повну суму до сплати можна побачити в особистому кабінеті.

Для всіх клієнтів LOANY доступні такі варіанти закриття заборгованості:

 1. За допомогою платіжної картки Visa або MasterCard через свій кабінет на сайті.
 2. Через функціонал Приват24 для фізичних осіб.
 3. Використання накопичених бонусів, кількість яких можна подивитися в особистому кабінеті.
 4. Перерахування грошей з банківського рахунку за допомогою інтернет-банкінгу.
 5. Готівкою через термінали самообслуговування від City24 або Приватбанку.
 6. У відділенні банку за допомогою готівки. Для цього краще скористатися списком банків-партнерів LOANY, що дозволить заощадити на оплаті відсотків.

Оплатити кредит швидше і простіше можна за допомогою платіжної картки. Партнером мікрофінансової організації є платіжна система LiqPay, яка приймає операції від Visa і MasterCard будь-яких банків-емітентів. В цьому випадку гроші приходять на ваш кредитний рахунок миттєво. Інформація про це відразу видно в особистому кабінеті. Це єдиний варіант, коли при погашенні боргу з вас не буде списана комісія.

Що кажуть клієнти

Почитати LOANY відгуки можна на сайті самої організації loany.com.ua/feedback/all або на інших профільних ресурсах, наприклад, finance.ua або banki.ua. Якщо на сайті вони майже всі позитивні, то на banki.ua є незадоволені клієнти.

Здебільшого негатив зумовлений незнанням умов кредитного договору. В результаті люди виходять на прострочення, не підписують пролонгацію по кредиту, що позначається на штрафах і загальній сумі переплати.

Контакти

Компанія зареєстрована за адресою: м Київ, проспект Перемоги, буд. 26, офіс 129. Написати листа можна по електронній пошті mail@loansinfo.com.ua або support@loansinfo.com.ua . Служба підтримки працює з 07:00 до 24:00. Є гаряча лінія - 0 800 300 359.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Катерина з Ужгорода отримала кредит на 7 100 грн в OnCredit
girl
Вадим з Херсона оплатив кредит на 2 400 грн в OnCredit
girl
Сергій з Запоріжжя отримав кредит на 7 400 грн в OnCredit
girl
Олег з Львова подав заявку на 14 200 грн в OnCredit
girl
Павло з Миколаєва подав заявку на 900 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Житомира оплатила кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Дніпропетровська отримав кредит на 3 700 грн в OnCredit
girl
Руслан з Миколаєва отримав кредит на 7 200 грн в OnCredit
girl
Семен з Тернополя отримав кредит на 4 800 грн в OnCredit
girl
Денис з Луцька подав заявку на 6 400 грн в OnCredit
girl
Семен з Хмельницького подав заявку на 14 400 грн в OnCredit
girl
Олег з Києва подав заявку на 7 000 грн в OnCredit
girl
Леонід з Сум отримав кредит на 12 100 грн в OnCredit
girl
Вадим з Ужгорода оплатив кредит на 13 300 грн в OnCredit
girl
Юлія з Ужгорода отримала кредит на 3 400 грн в OnCredit
girl
Михайло з Хмельницького отримав кредит на 11 900 грн в OnCredit
girl
Жанна з Ужгорода оплатила кредит на 3 700 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Одеси подала заявку на 15 000 грн в OnCredit
girl
Леонід з Львова оплатив кредит на 2 100 грн в OnCredit
girl
Руслан з Луцька отримав кредит на 12 500 грн в OnCredit