Miloan


Зміст статті:

 1. Miloan - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію Miloan

Онлайн кредит - кращий варіант вирішення фінансових проблем. В умовах життя в мегаполісі людям потрібні швидкі рішення, і сервіс онлайн кредитування Miloan готовий в цьому допомогти. При цьому не потрібно стояти в чергах, збирати великі пакети документів або вести перемови з менеджерами, які будуть оцінювати ваш зовнішній вигляд і робити суб'єктивні оцінки.

Можливість оформлення позики на сайті МФО дозволяє отримати гроші в будь-якій точці на планеті всього за кілька кліків. Працює мікрофінансова організація з 2016 року, надає кошти цілодобово.

Що потрібно для отримання кредиту?

Отримати кредит онлайн можуть всі громадяни України у віці від 18 до 65 років. Компанії неважливо офіційне працевлаштування позичальників, рівень доходу, якість кредитної історії і соціальний статус. Отримати швидкий позику можуть пенсіонери, студенти та офіційно безробітні люди. Навіть якщо ви отримуєте лише дохід від оренди декількох квартир в місті, то це не перешкода для отримання грошей в борг.

Щоб оформити кредит Miloan, необхідно:

 1. За допомогою кредитного калькулятора вибрати термін і суму майбутньої позики.
 2. Заповнити коротку форму анкети, вказавши свої дані.
 3. Після отримання позитивної відповіді прив'язати свою банківську картку до особистого кабінету.
 4. Потім система надішле на вашу електронну адресу кредитний договір для ознайомлення.
 5. Якщо згодні з пунктами угоди, то досить його підписати за допомогою СМС-повідомлення.
 6. Залишиться тільки дочекатися переказу грошей.

Всі ці етапи треба пройти клієнтам, які оформляють свій перший кредит в цьому МФО, коли у них немає ще доступу в особистий кабінет, а організація не робила перевірку особистих даних. У цьому випадку заповнення і перевірка заявки забирає не більше 15 хвилин. Якщо кредит тут уже брали, вчасно закрили, є історія взаємин з МФО, то процес отримання кредитних коштів займе не більше 5 хвилин.

Клієнти Miloan можуть спростити процедуру заповнення заявки, якщо скористаються сервісом авторизації BankID. Ця опція була розроблена для того, щоб жителі України могли мати доступ до фінансових, комерційних і державних послуг, де потрібно обов'язково проходити ідентифікацію особистості. Система працює цілодобово, прискорює процес отримання кредиту.

Умови онлайн кредитування

Якщо ви вперше намагаєтеся оформити онлайн кредит в Miloan , то система не видасть більше 500 - 15 000 гривень на термін до 30 днів. Ставка при цьому буде всього 0,01% в день. Починала компанія з видачі 3000 гривень на термін до місяця, але зараз готові перерахувати 15 000 гривен всього за 15 хвилин. Існуючі клієнти мікрофінансової компанії можуть скористатися промокодом і акціями, які теж дозволяють істотно знизити базовий відсоток 1,9% на день.

В мікрофінансовій компанії Miloan можна отримати відмову у видачі кредиту. Але найчастіше вона пов'язана з тим, що клієнти не потрапляють у вікову вилку з 18 до 65 років або допустили помилку в особистих даних при заповненні заявки. Перед відправкою заповненої анкети потрібно уважно перечитати інформацію. Негативне рішення можна отримати також при оформленні кредиту на карту родича чи друга, якщо є багато незакритих прострочень в банку або інших МФО.

Як погасити кредит?

Компанія пропонує такі варіанти онлайн-погашення кредиту:

 • За допомогою банківської карти в особистому кабінеті. Йдеться про картку, яку використовували для отримання кредиту і проходження верифікації на сайті.
 • Картою будь-якого банку без входу в особистий кабінет.
 • Через інтернет-банкінг Приват24. Для цього потрібно знати номер свого кредитного договору та суму для погашення. Цю інформацію можна знайти в своєму кабінеті на сайті Miloan.

Види погашення кредиту на карту готівкою:

 • За допомогою терміналу EasyPay і IBox, які є в будь-якому ТРЦ або магазині. Для цього потрібно ввести номер договору і суму до оплати.
 • Через менеджерів відділення «Нової Пошти».
 • За допомогою терміналу від ПриватБанку. Це найшвидший варіант обслуговування, адже гроші приходять на кредитний рахунок миттєво. Погашення проходить день в день, без прострочень.

Якщо не встигаєте вчасно погасити кредит на карту, то можна оформити пролонгацію позики. Вона видається на 3, 7 або 15 днів. У підсумку день оплати просто переноситься на будь-яке зручне для клієнта число, яке не призведе до нарахування відсотків за прострочення.

Розроблено нову послугу від мікрофінансової компанії - це погашення в процесі підписання пролонгації ще й частини кредиту. В цьому випадку сума за пролонгування кредитного договору включає в себе нараховані відсотки на дату продовження договору, частина тіла кредиту і фіксовану комісію за надання послуги. Потрібно погасити тіло кредиту залежно від терміну продовження договору, якщо на 3 дні, то 3% від суми боргу, 15 днів, значить 10%.

Що кажуть клієнти

В цілому Miloan відгуки в інтернеті позитивні. Якщо не влаштовують умови кредиту онлайн, є рекомендації щодо поліпшення обслуговування, то можна на офіційному сайті залишити свою скаргу. Клієнти найчастіше вибирають цю компанію серед інших МФО, оскільки їх приваблюють численні акції, низький відсоток, можливість дострокового погашення без відсотків, швидку відповідь по заявці і отримання грошей.

У цій компанії багато варіантів погашення боргу, хороша програма пролонгації кредиту. При оформленні, судячи з відгуків клієнтів, компанія часто дає менше суму, ніж зазначено в заявці. Так що загальна рекомендація - запитувати в Miloan трохи більше бажаної суми кредиту.

Деякі клієнти незадоволені, що доводиться завантажувати фото паспорта в програму, але це робиться тільки для підтвердження особи та боротьби з шахраями. Завжди є альтернатива - проходження авторизації через систему BankID, тоді не доведеться робити селфі.

Контакти

Користувач сайту може в будь-який час подати заяву на сайті зі свого особистого кабінету. Служба підтримки працює не цілодобово, а тільки з 8:00 до 20:00, при цьому вони не працюють у вихідні та святкові дні.

Додзвонитися до співробітників можна по телефону 0443373667. У формі зворотного зв'язку на сайті можна вказати тему звернення, скріншоти помилки, свої питання з приводу оформлення та обслуговування позики. Така опція знаходиться в розділі «Контакти».

Команда технічної підтримки намагається максимально швидко відповідати на всі запити клієнтів. Є варіант написання скарги або питання електронною поштою info@miloan.ua.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Денис з Івано-Франківська отримав кредит на 4 900 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Рівного отримав кредит на 13 600 грн в OnCredit
girl
Федір з Черкас отримав кредит на 4 100 грн в OnCredit
girl
Олег з Харкова оплатив кредит на 14 500 грн в OnCredit
girl
Жанна з Рівного оплатила кредит на 5 700 грн в OnCredit
girl
Андрій з Житомира подав заявку на 11 300 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Вінниці подала заявку на 12 200 грн в OnCredit
girl
Світлана з Миколаєва оплатила кредит на 9 400 грн в OnCredit
girl
Антон з Харкова отримав кредит на 5 200 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Ужгорода отримала кредит на 6 800 грн в OnCredit
girl
Оксана з Києва оплатила кредит на 14 300 грн в OnCredit
girl
Тарас з Ужгорода подав заявку на 14 500 грн в OnCredit
girl
Олег з Миколаєва оплатив кредит на 700 грн в OnCredit
girl
Денис з Житомира подав заявку на 12 200 грн в OnCredit
girl
Євген з Тернополя отримав кредит на 700 грн в OnCredit
girl
Алла з Чернігова подала заявку на 7 400 грн в OnCredit
girl
Софія з Херсона оплатила кредит на 1 600 грн в OnCredit
girl
Федір з Луцька оплатив кредит на 11 100 грн в OnCredit
girl
Георгій з Миколаєва подав заявку на 9 900 грн в OnCredit
girl
Віталій з Херсона отримав кредит на 11 600 грн в OnCredit