MoneyBOOM (МаніБум)

MoneyBOOM (МаніБум)


Зміст статті:

 1. MoneyBOOM - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію MoneyBOOM

Сервіс MoneyBOOM дозволяє оформити кредит онлайн на карту протягом 7 хвилин. Заявки від клієнтів компанія приймає цілодобово. Щоб взяти потрібну суму грошей, не потрібно здійснювати додаткові дії - все зручно зробити в особистому кабінеті. Власником ТМ MoneyBOOM є фінансова організація «Інфінанс», 100% український капітал. При цьому МФО не приваблює депозити від юридичних або фізичних осіб, а кредитування здійснюється за рахунок інвестицій засновників.

Що потрібно для отримання кредиту?

Взяти в «Манібум» кредит на карту може будь-який громадянин України віком від 18 років. Важливо мати банківську карту, оформлену на ваше ім'я. Один раз пройшовши процедуру реєстрації та заповнення анкети, в майбутньому більше не доведеться все це робити, а заявки будуть узгоджуватися автоматично.

Отримати перший кредит можна таким чином:

 1. На головній сторінці сайту потрібно розрахувати суму і термін позики, скориставшись функціями кредитного калькулятора.
 2. Підібравши потрібні параметри, слід натиснути кнопку «Згоден».
 3. Заповніть заявку на кредит онлайн на карту , вказавши свої особисті дані. Після потрібно дочекатися повідомлення на свій номер телефону, де буде пароль для реєстрації в системі.
 4. В особистому кабінеті відкривається доступ до заповнення даних про платіжну картку і про себе.
 5. Після заповнення заявки потрібно відправити анкету на позику і дочекатися протягом 7 хвилин відповіді.
 6. При позитивному рішенні слід підписати електронний договір. Це відбувається шляхом отримання повідомлення на мобільний номер телефону. Якщо потрібен паперовий варіант, то досить відправити запит на адресу info@infinance.com.ua або замовити зворотний дзвінок.
 7. Протягом 7 хвилин гроші будуть на мапі.

Щоб отримати наступний кредит в цій компанії, потрібно:

 1. На головній сторінці слід увійти в особистий кабінет, вказавши свій номер телефону, пароль, щоб була дана при реєстрації.
 2. Перевірити свої особисті дані, номер карти, внести зміни, якщо є в цьому необхідність.
 3. Вибрати в особистому кабінеті термін і суму позики.
 4. Через пару хвилин отримати відповідь і гроші на карту.

Щоб вигідніше взяти кредити онлайн в MoneyBOOM, можна використовувати промокодом для нових і постійних клієнтів сервісу. Компанія постійно влаштовує розіграші цінних призів, робить знижки і акції. Якщо підпишіться на соціальні групи МФО, то не пропустіть вигідні пропозиції.

Умови онлайн кредитування

Компанія не пропонує новим клієнтам безвідсоткових кредитів, але умови досить вигідні: 

 • Сума позики - від 250 до 20000 гривень.
 • Термін погашення - від 5 до 30 днів.
 • Відсоток - від 1,75% (акційні умови) до 3,5% (максимальна ставка) в день.

При першому зверненні можна взяти кредит онлайн на суму 5000 гривень, але потім сума буде постійно зростати. Якщо вчасно не закрити борг, то ставка зросте до максимального рівня за кожен день прострочення.

Як погасити кредит?

Погашення заборгованості в МФО MoneyBOOM проводиться в будь-який час, що зручно для клієнтів. Головне закривати кредит не пізніше останнього дня користування позиковими засобами. Всі позичальники платять відсотки тільки за фактичну кількість днів користування кредитом.

Повернути борг можна 4 способами:

1. Через карту банку

Для цього на головній сторінці потрібно зайти в особистий кабінет, вказавши свої особисті дані при реєстрації. Після слід вибрати розділ «Поточний кредит» і опцію «Погашення кредиту» або «Оплата відсотків». Потім залишиться тільки натиснути кнопку «Оплатити». Далі потрібно ввести дані карти - 16 цифр на лицьовій частині пластика. Протягом кількох хвилин кредит буде погашений. За такий платіж відсутній комісія, закривати заборгованість краще до 18 годин останнього дня користування кредитом.

2. За допомогою терміналу

У цьому випадку теж відсутня комісія, але погашати борг краще трохи раніше - до 16 годин останнього дня користування позиковими засобами. Термінали самообслуговування є в будь-якому супермаркеті або магазині вашого міста. Там потрібно вибрати на екрані розділ з банками і натиснути на іконку MоneyBOOM. Далі вибрати операцію оплати заборгованості. Після слід вказати свій номер мобільного телефону, який використовується для входу в особистий кабінет на сайті МФО. Оплата проходить миттєво.

3. У касі будь-якого банку

Комісія за проведення операції залежить від тарифів конкретного банку, але погашати заборгованість краще до 14 год останнього дня користування кредитом. Перед оплатою потрібно роздрукувати платіжний документ на сайті, вказати там суму, ваше ПІБ та номер телефону. Далі досить відвідати будь-яке відділення банку, дати платіжку і гроші касирові. Протягом робочого дня борг буде закритий.

4. У касі банку-партнера

Комісія в цьому випадку становить 0,2% від суми позики, але не менше 15 гривень. Оплачувати заборгованість краще до 14 год останнього дня користування кредитом. На прикладі ОТР банку це виглядає таким чином. Ви заходите в касу цієї установи в робочий час, говорите касиру, що плануєте закрити борг по мікрокредитів компанії «Інфінанс» або код ЄДРПОУ 39083990. Далі передаєте повну суму за договором і протягом робочого дня позика буде погашена.

Слід пам'ятати, що фактичною датою оплати позики буде дата зарахування грошей на рахунок. Щоб не було непорозумінь, бажано погашати кредити в МФО заздалегідь, використовуючи наші рекомендації вище. В іншому випадку дуже легко можна вийти на прострочення, якщо внести гроші в останній момент.

Що кажуть клієнти

Про сервіс MoneyBOOM відгуки на 89% позитивні, що говорить про надійність і безпеку фірми. Власники МФО Михайло Власенко і Валентин Мужчук володіють ще 3 кредитними компаніями, які пропонують позики в мережі, - це Money1Click, Pozichka і GroshiE. Можна додатково подивитися відгуки про роботу цих організацій.

Багато рекомендують кредитування онлайн в «Манібум» , так як тут дуже швидко видають потрібну суму грошей, а консультанти ввічливі і готові допомогти. Якщо заздалегідь зателефонувати менеджерам і сказати, що є проблеми з погашенням боргу, то вони допоможуть оформити пролонгацію кредиту.

Всі відгуки можна подивитися на сайтах: otzyvua.net, deltafinance.com.ua, giraf.ua, maanimo.com, minfin.com.ua, liga.net. Там можна зустріти негативні відгуки від позичальників, то найчастіше вони пов'язані з тим, що люди не погашають борги вчасно і виходять на прострочення. У цьому випадку компанія застосовує санкції, що законно, але багатьом не подобається додаткова переплата.

Контакти

Якщо потрібно вирішити швидко питання, то можна зв'язатися з технічною підтримкою через соціальні мережі та месенджери, замовити зворотний дзвінок прямо на сайті або написати електронного листа за адресою inf o@infinance.com.ua . Головний офіс ТОВ «Інфінанс» знаходиться за адресою м. Київ, вул. Жилянська, б. 41.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Максим з Полтави подав заявку на 5 000 грн в OnCredit
girl
Руслан з Луцька оплатив кредит на 14 900 грн в OnCredit
girl
Антон з Чернігова подав заявку на 7 700 грн в OnCredit
girl
Антон з Луцька подав заявку на 4 200 грн в OnCredit
girl
Гліб з Харкова оплатив кредит на 13 100 грн в OnCredit
girl
Федір з Києва подав заявку на 6 600 грн в OnCredit
girl
Федір з Тернополя оплатив кредит на 1 400 грн в OnCredit
girl
Михайло з Вінниці отримав кредит на 8 800 грн в OnCredit
girl
Денис з Миколаєва отримав кредит на 15 000 грн в OnCredit
girl
Віталій з Ужгорода подав заявку на 10 200 грн в OnCredit
girl
Марія з Сум оплатила кредит на 7 100 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Києва подав заявку на 3 500 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Полтави оплатила кредит на 6 800 грн в OnCredit
girl
Петро з Івано-Франківська подав заявку на 14 300 грн в OnCredit
girl
Євген з Чернігова отримав кредит на 13 200 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Хмельницького отримала кредит на 13 400 грн в OnCredit
girl
Софія з Житомира оплатила кредит на 10 800 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Дніпропетровська подала заявку на 14 300 грн в OnCredit
girl
Богдан з Миколаєва оплатив кредит на 14 500 грн в OnCredit
girl
Юлія з Києва оплатила кредит на 11 500 грн в OnCredit