Moneyveo (Манівео)

Moneyveo (Манівео)


Зміст статті:

 1. Манівео - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію Манівео

У компанії «Манівео» готові надати кредит будь-якому жителю України. Якщо виникли тимчасові фінансові труднощі, то простіше звернутися в сервіс онлайн кредитування, ніж випрошувати гроші у родичів. Отримати кредит онлайн зможуть навіть ті, кому свого часу відмовив банк, соціально незахищені категорії населення, студенти, жінки в декреті, люди без офіційного працевлаштування, які отримують зарплату в конверті, пенсіонери.

Відкрилася організація в 2013 році, ставши біля витоків мікрокредитування в Україні. Зараз вони готові видати до 17 000 гривен на 30 днів. Всі кредити миттєво перераховують на карту. 90% капіталу «Манівео» належить нерезиденту - «Манівео Холдинг Б.В.», а решта частина акцій - фонду «Кайлас».

Що потрібно для отримання кредиту?

Для заповнення заявки на отримання кредиту на сайті потрібно мати доступ до інтернету, а також паспорт і ІПН під рукою. Це гарантія, що ви правильно заповните всі поля заявки, без помилок. Щоб отримати кредитні кошти, потрібно надати системі дані своєї карти банку, куди будуть перераховані кошти. Всі заявки на кредити система «Манівео» приймає цілодобово, тому можуть видавати гроші за запитом.

Для отримання кредиту потрібно:

 • Вказати дані банківської картки.
 • Відповідати віковим критеріям - від 18 до 90 років.
 • Мати паспорт та ІПН.
 • Вписати в анкету мобільний номер телефону.

Персональна інформація клієнтів, які бажають взяти кредит онлайн на карту, надійно захищена програмами шифрування. МФО використовує міжнародні стандарти безпеки даних платіжних карт, рівень захисту від постачальника PCI DSS становить 1, є всі підтверджуючі сертифікати. Заповнювати заявку на кредит потрібно онлайн за допомогою зручного калькулятора на головній сторінці. Важливо в заявці вказати дані особистої платіжної картки, інакше система видасть відмову.

Всі користувачі, які планують оформити кредит онлайн в МФО, повинні пройти ідентифікацію на сайті МФО - це вимога Нацбанку України. Процес не забере багато часу, адже на все потрібно не більше 5 хвилин. Для підтвердження своєї особи можна вибрати 1 з 3-х варіантів авторизації - це BankID НБУ, «Дія» або Бюро кредитних історій (БКІ).

Умови онлайн кредитування

При першому зверненні в МФО ліміт позики буде мінімальним, але все одно це хороша сума грошей. У компанії клієнтам пропонують 2 варіанти пакета кредитування - Smart і Comfort.

При цьому умови кредитування такі:

 • Сума кредиту - 17 000 гривень при першому зверненні в рамках програми Smart або Comfort; для існуючих клієнтів розмір кредиту підвищено до 22 тис. гривень і 30 тис. гривень відповідно.
 • Термін погашення заборгованості - до 30 днів для програми Smart і до 18 тижнів для продукту Comfort.
 • Базова ставка по кредиту становить 1,7% на рік, всі деталі можна почитати в умовах кредитного договору.
 • Реальна відсоткова ставка - 3,66%, або 622,2% річних.

Оформлення кредиту відбувається тільки через інтернет. Якщо мова йде про акційні умови кредитування, є програми для нових клієнтів, які можуть взяти невелику суму під 0,01%. Важливо стежити за новинами МФО, щоб не пропустити вигідну для себе пропозицію. При появі прострочень в системі дається ще 3 дні для пільгового періоду, коли можна оплатити борг або підписати пролонгацію позики. Рішення з приводу кредиту скорингова система приймає протягом декількох хвилин після подачі заявки на кредит.

Для оформлення кредиту кожен користувач має вказати термін і суму позики, варіант програми кредитування. В процесі оформлення компанія може запросити інші документи, які передбачені чинним законодавством України або внутрішніми документами фірми. Зазвичай мова йде про закордонний паспорт, довідки про погашення боргу в іншому банку. Справа в тому, якщо інформація з БКІ покаже, що у людини 3 прострочених кредити, то потрібні будуть документи, які допоможуть прояснити ситуацію.

Якщо клієнти порушують терміни погашення кредиту «Смарт», то ставка за кредитом може помінятися. За кожен день несплати заборгованості буде нараховуватися 2,3% від розміру позики протягом 90 днів. Для клієнтів, які оформили позику за програмою «Комфорт», буде штраф в розмірі 28% від кожного чергового платежу по кредиту. Максимальна кількість штрафів - не перевищує позначку в 50% від суми боргу.

Як отримати кредит в Манівео

Отримати кредит Smart можна через відділення «Нова Пошта». Для цього можна подати заявку онлайн на сайті, а після дочекатися відповіді від відправника NovaPay. У повідомленні буде вказана інформація про переказ грошей. Беріть паспорт і ІПН, приходьте в будь-який зручний для вас відділення. Досить сказати оператору, що ви хочете оформити кредит «Манівео », щоб він зміг швидко видати потрібну вам суму грошей. Ця послуга йде без доплати, адже МФО бере комісію на себе.

На сайті доступні інші варіант оформлення позики:

 1. Якщо перший кредит, то досить вказати на головній сторінці дані позики - термін і суму. Далі буде проста анкета для заповнення, де потрібно вказати свої особисті дані + дані платіжної карти. Після натискайте кнопку «Отримати кредит» та надсилайте заявку на розгляд. Через хвилину на сайті буде відповідь системи. Якщо рішення позитивне, то вам запропонують підписати договір. Для початку вивчіть всі положення і пункти, якщо є запитання, то не соромтеся задати їх операторам кредитної організації. Після підпису онлайн договору кошти відразу переведуть на карту. Оформлення першої заявки триває 8 хвилин.
 2. Для клієнтів, що оформляють кредит повторно, вся процедура триває не більше 2-х хвилин. Для цього не доведеться вносити свої реєстраційні дані, досить пройти авторизацію в особистому кабінеті. У розділі «Стан кредиту» буде зручний калькулятор, де потрібно вказати параметри позики.

Якщо є промокод, то можна ним скористатися, не завадить вказати суму enotcoin, які допоможуть взяти кредит трохи дешевше. Ці бали видаються клієнтам МФО в рамках програми лояльності. Потім тисніть кнопку «Отримати кредит». Через хвилину можна підписувати кредитний договір. Сервіс перекаже вам кошти миттєво.

Як погасити кредит?

Щоб оплатити заборгованість в «Манівео», можна використовувати різні варіанти:

 1. Через сайт кредитора moneyveo.ua. Для цього слід скористатися функціоналом «Особистого кабінету», можна зробити операцію без авторизації за допомогою карти або за рахунок мобільних засобів «Київстар» і Lifecell. 
 2. Онлайн через інтернет-банкінг, за рахунок мобільних засобів, через чат-бот в популярному месенджері Telegram або сервіси онлайн-платежів.
 3. Офлайн - в касі будь-якого банку, відділенні «Нова Пошта», з рахунку «Київстар» через SMS на 858, через термінали самообслуговування.

Що кажуть клієнти

Почитати про Moneyveo відгуки можна на авторитетних майданчиках, як minfin.com.ua, banki.ua та finance.ua . Явних грубих порушень з боку сайту немає, але через фінансову безграмотність населення трапляються конфліктні ситуації.

Зазвичай люди до кінця не читають договір, особливо розділ «Обов'язки сторін», де чітко прописані суми штрафів у разі непогашення заборгованості. Пам'ятайте, що в будь-якій ситуації завжди можна підписати пролонгацію позики, а не доводити справу до великих прострочень.

Контакти

Звернутися можна за безкоштовним номером (з усіх телефонів по Україні) - 0800 21 9393. Юридична адреса МФО - м. Київ, вул. Лейпцизька, будинок 15 Б. Завжди можна написати побажання або поставити запитання електронною поштою support@moneyveo.ua.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Юлія з Тернополя подала заявку на 7 100 грн в OnCredit
girl
Ніна з Сум подала заявку на 600 грн в OnCredit
girl
Юлія з Луцька отримала кредит на 1 900 грн в OnCredit
girl
Петро з Харкова подав заявку на 4 900 грн в OnCredit
girl
Олена з Львова отримала кредит на 900 грн в OnCredit
girl
Наталя з Хмельницького оплатила кредит на 9 000 грн в OnCredit
girl
Олексій з Тернополя отримав кредит на 12 000 грн в OnCredit
girl
Софія з Житомира оплатила кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Іван з Сум подав заявку на 7 600 грн в OnCredit
girl
Катерина з Дніпропетровська подала заявку на 3 000 грн в OnCredit
girl
Інеса з Одеси отримала кредит на 4 300 грн в OnCredit
girl
Софія з Одеси отримала кредит на 13 800 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Хмельницького оплатила кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Одеси подала заявку на 2 700 грн в OnCredit
girl
Юлія з Чернівців отримала кредит на 12 500 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Рівного отримала кредит на 12 200 грн в OnCredit
girl
Руслан з Сум отримав кредит на 6 400 грн в OnCredit
girl
Павло з Вінниці оплатив кредит на 1 400 грн в OnCredit
girl
Наталя з Полтави подала заявку на 8 200 грн в OnCredit
girl
Михайло з Чернігова подав заявку на 6 100 грн в OnCredit