My Credit (Май Кредит)

My Credit (Май Кредит)


Зміст статті:

 1. MyCredit - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

MyCredit - сервіс онлайн кредитування

МФО MyCredit - зручний сервіс для отримання грошей в будь-який час доби. Компанія працює на ринку України з 2016 року під керівництвом ТОВ «Перше надійне агентство необхідних кредитів». З перших днів фірма видавала мікрокредити онлайн без довідок про доходи та бюрократичну тяганину.

Компанія з перших днів запуску працювала на ринку кредитів на карту, який став бурхливо розвиватися в Україні в період з 2015 по 2018 рр. При оцінці інформації в кожній заявці використовуються складні алгоритми з елементами штучного інтелекту. За рахунок автоматичного скорингу компанія схвалює заявки протягом 15 хвилин, за статистикою позитивне рішення доводиться на 9 з 10 запитів.

My Credit має бронзову премію PaySpace Magazine Awards, отриману в 2018 році, а також срібло PaySpace Magazine Awards в 2017 році. Мета таких конкурсів - визначення лідерів ринку в сегменті кредитування онлайн .

Що потрібно для отримання кредиту?

Важлива відмінність МФО від банків в тому, що взяти кредити онлайн може кожен бажаючий українець, який проживає на території країни, - не має прив'язки до місця розташування відділення компанії. При цьому не доведеться збирати довідки, підтверджувати свій офіційний заробіток, так що шанси на отримання позики є у кожного. Якщо є доступ до мережі Інтернет, карта банку, оформлена на ваше ім'я, знаєте дані паспорта та ІПН, то можна оформляти заявку на кредит онлайн .

Виплачують гроші відразу на карту, не потрібно відвідувати відділення фінансової компанії. При цьому MyCredit працює з будь-якими статусами банківських карток - соціальними, зарплатними, дебетовими, для виплат, кредитними. Головне, щоб пластик належав банку, розташованому в Україні.

Умови онлайн кредитування

Якщо ви є новим клієнтом мікрофінансової компанії, то ви не зможете оформити кредит онлайн більше 6 тис. гривень під 0,01% в день. Але з кожним разом сума буде збільшуватися.

Стандартні умови:

 • Сума кредиту від 100 до 15 тис. гривень.
 • Термін 30 днів, то мінімальна ставка в день буде 0,01%, максимальна - 1,99%.
 • Термін оплати 64 дня, то мінімальна ставка в день буде 0,64%, максимальна - 1,60%.
 • Річний відсоток становить від 3,71% до 20974,75%. Подати заявку на кредит онлайн на карту може будь-який громадянин України незалежно від сфери роботи, освіти, соціального стану і якості кредитної історії. Для цього потрібно мати мобільний телефон, паспорт і ІПН під рукою.

Як взяти кредит в мікрофінансовій компанії?

Гроші видаються на банківську карту, що вважається найшвидшим способом отримання онлайн-фінансування від МФО. Для підписання договору не потрібно відвідувати офіс компанії.

Процедура отримання кредиту на карту проста: 

 1. На офіційному сайті компанії слід вибрати суму і термін оплати кредиту за допомогою зручного калькулятора.
 2. Далі тиснемо кнопку «Отримати гроші», система направить нас у вкладку «Контактні дані». Даємо номер телефону, вносимо в спеціальне віконце код перевірки з повідомлення.
 3. Проходимо реєстрацію в особистому кабінеті. Доведеться придумати пароль. Після аккаунт дозволить переглядати залишок по кредиту, суму переплати, уточнювати акції та вигідні пропозиції від фінансової організації.
 4. Заповнюємо заявку на кредит. Там потрібно вказати свої особисті дані з паспорта, ІПН, мета позики і тип зайнятості.
 5. Вказуємо дані карти, куди потрібно перевести кредит. Для цього вписуємо 16 цифр на лицьовій частині + дату закінчення дії платіжного інструменту + CVV / CVC код. Не варто переживати, що ці дані потраплять до третіх осіб, так як система надійно захищає персональну інформацію. Це підтверджено сертифікатом PCI DSS, який спеціально розроблений VISA і MasterCard.
 6. Проходимо перевірку карти. У разі успішної верифікації прийде повідомлення на номер телефону. Цей код потрібно вказати у вікні заявки на кредит. Якщо СМС не прийшло, то перевірте додаток інтернет-банкінгу. Деякі банки можуть надіслати повідомлення відразу туди.
 7. Після потрібно в особистому кабінеті відстежувати стан заявки.
 8. При схваленні кредиту ви отримаєте повідомлення на телефон або електронну пошту. Потрібно вивчити кредитний договір, який знайдете в особистому кабінеті. Після ознайомлення натисніть кнопку «Згоден». В якості підтвердження система використовує цифровий код, яким він підтверджує свою згоду з усіма пунктами договору.
 9. Протягом 2-х хвилин гроші надійдуть на картку. Радимо вказувати в анкеті на мікрокредит достовірні дані, інакше отримаєте відмову. Правильно заповнена заявка без помилок швидше розглядається системою.

Як погасити кредит?

Після закінчення дії кредитного договору потрібно повернути гроші, отримані в борг:

 • В інтернеті за допомогою функціоналу в особистому кабінеті. Для цього використовуємо банківську карту.
 • За допомогою телефону (зручно для клієнтів «Приватбанку»), зателефонувавши в службу підтримки, вказавши реквізити для оплати оператору.
 • У терміналах ПриватБанку або Easy Pay, які можна знайти в будь-якому супермаркеті міста.
 • У касах будь-якого банку України.
 • У терміналах самообслуговування Ibox, EasyPay, City24, «Банку Фамільний», 2 click, 24 non Stop.

Важливо дати повні платіжні дані касиру, перевірити платіжку на наявність помилок, помилок, щоб транзакція не зависла в необроблених платежах. У МФО MyCredit діє зручна програма, за допомогою якої легко продовжити свій договір, якщо немає грошей для повної оплати кредиту.

Що кажуть клієнти

Сервіс, судячи з відгуків My Credit, користується попитом серед студентів, пенсіонерів та громадян, у яких немає офіційного місця роботи. Якщо і є негативні відгуки про роботу кредитної компанії, то вони пов'язані з тим, що люди не читають умови кредитного договору. Процедура отримання позики швидка, але потрібно обов'язково почитати умови кредитного договору, задати питання (якщо будуть) службі підтримки. Вона працює цілодобово.

Контакти

МФО My Credit працює на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 р №282. Є багатоканальна лінія для зв'язку - 0 800 214 111. Головний офіс установи знаходиться в Києві за адресою: площа Арсенальна, будинок 1-Б. Написати побажання або зауваження співробітникам компанії можна на електронну пошту support@mycredit.ua.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Георгій з Житомира подав заявку на 12 700 грн в OnCredit
girl
Богдан з Дніпропетровська оплатив кредит на 11 100 грн в OnCredit
girl
Поліна з Луцька оплатила кредит на 7 300 грн в OnCredit
girl
Світлана з Полтави оплатила кредит на 13 100 грн в OnCredit
girl
Денис з Житомира подав заявку на 10 200 грн в OnCredit
girl
Софія з Львова оплатила кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Віталій з Херсона оплатив кредит на 7 800 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Луцька подав заявку на 9 000 грн в OnCredit
girl
Ірина з Харкова отримала кредит на 3 400 грн в OnCredit
girl
Юлія з Чернівців подала заявку на 8 900 грн в OnCredit
girl
Георгій з Тернополя подав заявку на 900 грн в OnCredit
girl
Наталя з Івано-Франківська отримала кредит на 9 200 грн в OnCredit
girl
Сергій з Вінниці оплатив кредит на 10 800 грн в OnCredit
girl
Людмила з Києва подала заявку на 2 300 грн в OnCredit
girl
Денис з Львова оплатив кредит на 5 800 грн в OnCredit
girl
Марія з Івано-Франківська оплатила кредит на 5 900 грн в OnCredit
girl
Павло з Дніпропетровська отримав кредит на 9 500 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Херсона отримала кредит на 14 300 грн в OnCredit
girl
Гліб з Ужгорода оплатив кредит на 9 100 грн в OnCredit
girl
Тарас з Львова оплатив кредит на 12 400 грн в OnCredit