InterCash Ukraine (ІнтерКеш Юкрейн)

InterCash Ukraine (ІнтерКеш Юкрейн)

Зміст статті:

 1. InterCash Ukraine - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію InterCash Ukraine

Ринок мікрокредитування України переповнений різними пропозиціями. Деякі організації пропонують вигідні відсотки, інші - високий відсоток узгодження заявок, треті - зручну послугу пролонгації та інші бонуси. Але саме сервіс онлайн кредитування InterCash Ukraine виділяється на їх фоні, бо видає різні типи кредитів - без застави, під заставу і навіть продає франшизу.

Компанія «Інтеркеш Україна» , більш відома, як UkrCash, працює з 2014 року в Ужгороді. Девіз фірми - «Чесно, швидко, зручно», саме так фірма позиціонує свої послуги жителям України.

Що потрібно для отримання кредиту?

Компанія пропонує взяти кредити онлайн всім українцям віком від 18 до 70 років. Важливо мати українське громадянство, постійну реєстрацію (що говорить про те, що переселенці не зможуть отримати кредит онлайн ), паспорт та ІПН. Далі потрібно пройти реєстрацію на сайті і заповнити просту заявку на кредит. В анкеті потрібно вказати такі дані:

 • ПІБ, адреса постійної реєстрації, номер телефону, свою електронну пошту.
 • Придумати пароль.
 • Вказати контакти родича чи друга. Зазвичай компанія не передзвонює на вказані в системі номери.
 • Дані про своє працевлаштування, розмір заробітної плати.
 • Контактні дані роботодавця. Після реєстрації на сайті люди отримують доступ до свого особистого кабінету, де можна подавати заявку на онлайн кредит.
 • Вказавши термін і суму кредиту можна відправляти анкету на розгляд.

При позитивному рішенні ви отримаєте кредитний договір на електронну пошту, він одразу відобразиться в особистому кабінеті. Потрібно його уважно прочитати і погодитися з його умовами за допомогою СМС-повідомлення. Ця процедура схожа на підписання паперового договору у відділенні банку. В особистому кабінеті позичальника буде знаходитися вся корисна інформація - стан кредиту, особисті дані людини, його карти, які він прив'язав до акаунту. При бажанні можна завжди подати нову заявку на кредит після погашення старої позики, продовжити або сплатити борг, отримати бонуси від компанії.

Умови онлайн кредитування

Компанія пропонує різні програми кредитування:

 • Позика до зарплати до 5000 гривень.
 • Кредити без застави до 50 000 гривень - для існуючих клієнтів.
 • Мікрокредити для підприємців.
 • Гроші під заставу машини.

Якщо ви новий клієнт, то зможете оформити кредит онлайн тільки на невелику суму. Отримати першу позику можна на таких умовах:

 • Сума кредиту - від 500 до 5 тис. гривень.
 • Термін погашення заборгованості - від 1 до 21 дня.
 • Відсоток - 2% в день.

Постійні клієнти можуть розраховувати на кредитування онлайн на більш високі ліміти - до 50 000 гривень. Термін погашення при цьому буде від 90 до 365 днів. Зараз немає програм під 0,01% в день для нових клієнтів, але в кінці осені вона тільки закінчилася, так що стежте за всіма акціями фінансової організації, щоб не пропустити вигідну пропозицію. При цьому гроші під такий низький відсоток видавали на строк до 7 днів.

Як погасити кредит?

Закрити кредит в мікрофінансовій компанії «Інтеркеш Україна» можна різними способами:

 1. Прийти у відділення МФО і оплатити борг готівкою. Дізнатися адресу найближчого представництва можна на сайті компанії. Вони є в Ужгороді і в Закарпатській області.
 2. За допомогою банківської карти в особистому кабінеті. Для цього можна використовувати карту, яку прив'язали до акаунту при проходженні верифікації, або будь-яку іншу з достатньою сумою на рахунку для погашення.
 3. Через платіжні термінали. Вони є в будь-якому ТРЦ і супермаркеті біля вашої роботи або будинку. Для цього потрібно знати номер кредитного договору та суму. Всю цю інформацію дивіться в особистому кабінеті або в кредитному договорі, який був висланий позичальнику на електронну пошту. Важливо пам'ятати, що така операція матиме комісію, плюс до всього платіж йде в середньому 2-3 дні, так що враховуйте цей момент, коли будете планувати погашення кредиту.
 4. У касі будь-якого банку. Можна вибрати будь-яку установу, але у InterCash Ukraine є свої партнери, які пропонують низький відсоток за свої послуги. Простіше скористатися їхніми послугами, щоб не переплачувати.

Якщо не виходить вчасно закрити кредит на карту мікрофінансової компанії, то завжди можна підписати пролонгацію позики. Для цього потрібно звернутися до менеджерів компанії, які підкажуть подальші кроки. В результаті ви не вийдете на прострочення, кредитний рейтинг залишиться незмінним, потрібно буде погасити тільки відсотки на дату підписання нового договору. При цьому основну суму за договором - тіло кредиту - потрібно буде повертати вже в іншу дату.

Що кажуть клієнти

Інформації про InterCash Ukraine відгуки в мережі немає. Річ у тому, що компанія, напевно, провела ребрендинг, вийшла на новий рівень обслуговування. Бо в Ужгороді з 2014 року кредит онлайн на карту можна було отримати тільки на сайті pozika.com.ua .

Якщо є бажання, то можна почитати відгуки про роботу цієї організації, але, швидше за все, акціонери InterCash Ukraine - нові люди, тому відгуки можуть бути необ'єктивними і неактуальними. Але варто трохи почекати, тоді на профільних сайтах можна буде отримати потрібну інформацію. На момент написання відгуку зайти через браузер на сайт ukrcash.net не виходило, довелося скористатися іншими ресурсами. Швидше за все, основний ресурс тільки наповнюють новою інформацією, і ще встановлені не всі налаштування безпеки.

Контакти

InterCash Ukraine зареєстровано за тією ж адресою, що і pozika.com.ua - м. Ужгород, вул. Швабська, 17. Пояснень в мережі немає з приводу зміни імені, але фірма активно просуває новий бренд. Контактні номери телефонів помінялися - +38 (095) 117 89 07. Відділення компанії працюють з пн-пт: 09: 00-18: 00, в сб з 09: 00-16: 00, неділя - вихідний день. Можна зв'язатися по пошті - hr@ukrcash.net .

Не забудьте, що працює велика мережа представництв по Україні, компанія активно розвивається, тому всі питання можна задати менеджерам у відділенні. Адреси відділень можна знайти на сайті МФО у вкладці: «Контакти та ВП».

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Олег з Дніпропетровська отримав кредит на 7 200 грн в OnCredit
girl
Олексій з Києва отримав кредит на 4 300 грн в OnCredit
girl
Ольга з Вінниці подала заявку на 7 500 грн в OnCredit
girl
Алла з Тернополя оплатила кредит на 10 900 грн в OnCredit
girl
Денис з Львова отримав кредит на 7 700 грн в OnCredit
girl
Олена з Запоріжжя оплатила кредит на 7 500 грн в OnCredit
girl
Олена з Харкова подала заявку на 13 700 грн в OnCredit
girl
Антон з Чернігова оплатив кредит на 10 700 грн в OnCredit
girl
Денис з Івано-Франківська подав заявку на 12 600 грн в OnCredit
girl
Марія з Черкас отримала кредит на 14 500 грн в OnCredit
girl
Антон з Львова оплатив кредит на 5 000 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Києва оплатила кредит на 4 400 грн в OnCredit
girl
Віталій з Миколаєва отримав кредит на 1 800 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Чернівців отримала кредит на 12 100 грн в OnCredit
girl
Руслан з Сум оплатив кредит на 6 500 грн в OnCredit
girl
Богдан з Одеси оплатив кредит на 3 800 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Херсона подала заявку на 800 грн в OnCredit
girl
Денис з Полтави оплатив кредит на 3 100 грн в OnCredit
girl
Юлія з Харкова подала заявку на 4 900 грн в OnCredit
girl
Алла з Ужгорода оплатила кредит на 8 000 грн в OnCredit