Verocash (Верокеш)

Verocash (Верокеш)

Зміст статті:

 1. Verocash - сервіс онлайн кредитування
 2. Що потрібно для отримання кредиту?
 3. Умови онлайн кредитування.
 4. Як погасити кредит?
 5. Що кажуть клієнти?
 6. Контакти

Про компанію Verocash

В Україні зареєстровано понад 700 мікрофінансових компаній. Всі вони пропонують швидкі кредити без черг, поручителів і довідок про доходи. Одним з таких є сервіс онлайн кредитування Verocash. Мета його створення - сприяти розвитку ринку мікропозик і допомогти людям якомога простіше взяти гроші на короткий термін.

Тепер не потрібно доводити свою платоспроможність, збирати документи і довідки, розмовляти з менеджерами у відділенні, витрачати час на тривалі черги і дорогу до банку. Онлайн кредит в Verocash дають всім бажаючим навіть з негативною кредитною історією.

Ця компанія є частиною міжнародної корпорації Management Financial Group, яка в східній і центральній Європі надає небанківські фінансові послуги. В Україні Verocash спеціалізується на видачі мікропозик без страхування і переплат на термін до 30 днів і онлайн розстрочки.

Що потрібно для отримання кредиту?

Перед тим як видати гроші на будь-який термін, банки ретельно перевіряють майбутнього позичальника. Клієнтам потрібно зібрати великий пакет документів, взяти довідку про доходи на 3 місяці.

Verocash розуміє, що багато українців хочуть швидше оформити кредит , тому вимоги до позичальників мінімальні:

 • Наявність карти банку.
 • ІПН та паспорт (паперовий варіант або ВД).
 • Вік від 18 до 65 років.
 • Наявність контактного телефону та електронна пошта.

В обов'язковому порядку буде проведена верифікація карти, тому використовуйте тільки свою особисту карту, а не карту друга чи сусіда. На картковому рахунку повинен бути позитивний баланс - мінімум 1 гривня. Це необхідно для перевірки.

Як взяти кредит онлайн на карту в Verocash:

 1. Розрахуйте кредит за допомогою калькулятора на сайті. Слід вибрати суму до 5000 гривень і термін до 30 днів. Праворуч від калькулятора буде вказана інформація по кредиту - розмір переплати, дата погашення, вся сума кредиту з урахуванням відсотків, реальна процентна ставка.
 2. Заповніть заявку на кредит. Потрібно пройти реєстрацію на сайті, а всі інші дії із заповненням анкети - проводити в особистому кабінеті.
 3. Прив'язати до акаунта свою карту, на яку потрібно зарахувати гроші.
 4. Отримати гроші.

Якщо ви заповнили заявку без помилок, заробітної плати досить для погашення кредиту, то вам швидко переведуть кошти. У разі позитивного рішення потрібно буде прочитати і підписати електронний кредитний договір за допомогою СМС-повідомлення. Якщо після цього гроші не надійшли на рахунок протягом 5 хвилин, то потрібно перевірити регламент роботи банку, який випустив картку.

Умови онлайн кредитування

На головній сторінці сервісу онлайн кредитування Verocash є кредитний калькулятор, де ви можете попрацювати з параметрами позики, вибрати для себе найбільш прийнятний варіант.

У МФО діють 3 програми кредитування:

1. Продукт «Кредит під 0,01%».

 • Тип позики - для нових клієнтів. 
 • Сума - від 500 до 3500 гривень.
 • Термін погашення - 7 днів.
 • Ставка - 0,01% на день.

Це акційні умови за умови точного дотримання термінів погашення заборгованості. Стандартний відсоток в цій компанії - 1,65% на день, річний - 594%. Вона буде використовуватися, якщо клієнт не встигне погасити борг за 7 днів і вийде на прострочення або підпише пролонгацію. В останньому випадку відсоток в період пролонгації буде базовим.

МФО дозволяє підписувати до 12 пролонгацій по одному продукту на термін до 7, 14 або 30 днів. Вся процедура проходить в особистому кабінеті.

2. Продукт Lucky Start.

 • Тип кредиту - для нових клієнтів (якщо програма під 0% тимчасово не працює), повторна позика.
 • Термін оплати - від 7 до 30 днів.
 • Сума кредиту - від 500 до 3500 гривень.
 • Ставка - 1,65% на день, річний процент складає 594%.

Також є можливість продовжити термін дії договору на 7, 14 або 30 днів в особистому кабінеті, всього дозволено не більше 12 пролонгацій за одним кредитним продуктом.

3. Найбільший за сумою кредит онлайн - Uno vero.

 • Тип кредиту - для нових та існуючих клієнтів.
 • Сума - від 3500 до 20 тис. гривень.
 • Термін погашення - від 2 до 9 місяців.
 • Відсоток по кредиту - 0,68% на день, річна ставка - 245%.
 • Форма оплати заборгованості - ануїтет, або рівні платежі.

У цій програмі, як і всі кредити від Verocash, немає прихованих комісій або платежів.

Як погасити кредит?

Компанія пропонує різні можливості, щоб оплатити частковою сумою або повністю кредит на карту, і для цього не потрібно залишати офіс або дім.

Ось кілька варіантів:

 • Через особистий кабінет на сайті. Ця операція проходить без оплати додаткової комісії. Потрібно просто зайти в свій акаунт, вибрати суму, і вона автоматично спишеться з карткового рахунку.
 • Оплата кредит на карту без реєстрації на сайті. Зробити це можна за допомогою спеціального сервісу компанії. Потрібно вказати свій номер кредитного договору та ІПН. Якщо з якимись даними виникла проблема, уточнити можна через службу підтримки в телефонному режимі - 0800606100. Далі вказується сума та реквізити карти.
 • У касі банку. Досить звернутися в будь-який зручний для вас банк, дати касиру повні реквізити кредитного договору до оплати. Їх можна подивитися в особистому кабінеті або в електронному договорі, який позичальнику висилали на пошту.

Якщо немає можливості вчасно закрити кредит, то можна просто продовжити термін його оплати. Для цього компанія пропонує до 12 пролонгацій на договір, максимальний термін послуги - 30 днів.

Пролонгація може бути виконана у 2-х випадках:

 1. За певну кількість днів або на дату оплати заборгованості. Якщо ви хочете продовжити термін погашення до закінчення терміну дії договору, то важливо буде оплатити нараховані відсотки на дату підписання нового договору.
 2. Після виходу на прострочення, але не пізніше 5 днів. Якщо ви підписуєте пролонгацію вже в рамках дії грейс-періоду, то крім нарахованих відсотків, доведеться внести штрафи за прострочення.

Що кажуть клієнти

У мережі Verocash відгуки можна подивитися на сайтах finance.ua та banki.ua. Зазвичай вони позитивні, але якщо зустрічається негатив, то він частіше пов'язаний з тим, що люди просто не читають умови кредитного договору.

Контакти

Юридична адреса фінансової компанії Verocash - г. Киев ул. Оболонська набережна 15, корпус 4. Всі питання, пов'язані з отриманням, обслуговуванням кредиту можна задати за телефонами +380 67 338 65 38 та +380 800 606 100.

Є адреса електронної пошти - info@verocash.com.ua . Дзвінки в межах території України з усіх операторів мобільного зв'язку або міських номерів - безкоштовні.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Павло з Львова подав заявку на 9 600 грн в OnCredit
girl
Андрій з Миколаєва отримав кредит на 2 700 грн в OnCredit
girl
Наталя з Сум подала заявку на 14 000 грн в OnCredit
girl
Олег з Львова подав заявку на 8 200 грн в OnCredit
girl
Марія з Івано-Франківська подала заявку на 2 400 грн в OnCredit
girl
Дмитро з Дніпропетровська подав заявку на 13 300 грн в OnCredit
girl
Олексій з Хмельницького оплатив кредит на 4 500 грн в OnCredit
girl
Поліна з Чернівців оплатила кредит на 5 800 грн в OnCredit
girl
Віталій з Чернівців подав заявку на 3 500 грн в OnCredit
girl
Олег з Тернополя отримав кредит на 13 400 грн в OnCredit
girl
Павло з Черкас подав заявку на 3 100 грн в OnCredit
girl
Вадим з Кіровограда отримав кредит на 8 200 грн в OnCredit
girl
Семен з Чернівців отримав кредит на 3 700 грн в OnCredit
girl
Наталя з Житомира отримала кредит на 2 700 грн в OnCredit
girl
Віталій з Хмельницького подав заявку на 4 100 грн в OnCredit
girl
Богдан з Луцька отримав кредит на 4 400 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Хмельницького отримала кредит на 10 700 грн в OnCredit
girl
Руслан з Житомира подав заявку на 5 200 грн в OnCredit
girl
Катерина з Черкас отримала кредит на 14 200 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Ужгорода отримала кредит на 10 900 грн в OnCredit