Мікропозик, мікрокредит

мікропозик, мікрокредит - oncredit style=

Мікропозики онлайн: що це таке і навіщо вони потрібні?

Мікрокредити - спеціальний фінансовий продукт, який з'явився на ринку України не так давно. Попит на такий вид кредитування зростає з кожним днем ​​через швидкість отримання необхідної суми грошей на банківську картку, не відвідуючи банківські установи або відділення мікрофінансових організацій. Оптимізація часу і мінімальний пакет документів - основні переваги мікрокредитування на ринку фінансових послуг в Україні.

Попит на мікропозики зростає серед таких споживачів, як фізичні особи і представників малого бізнесу.

Такий вид кредитування дуже зручний тим, що він не передбачає збору великого пакету документів, відсутністю поручителів і застав, а також не береться до уваги кредитна історія позичальника.

Оформити мікропозику тепер просто, як купити через Інтернет мобільний телефон, іграшки для дітей або оплатити путівки у відпустку.

Взяти мікрокредит швидко в Україні можливо за допомогою послуг, які надає мікрофінансова організація ОнКредит. З розвитком сучасних технологій мікрофінансові організації використовують спеціальні алгоритми для обробки заявок клієнтів. Ці алгоритми називаються кредитний скоринг. Скоринг застосовується не тільки в сфері мікрокредитування, а й в інших сферах, як страхові компанії та мобільні оператори.

Через ефективну і миттєву обробку заявок клієнтів, позичальник може отримати потрібну суму грошей в день подачі онлайн заявки, яка заповнюється на сайті ОнКредит.

Для того, щоб отримати мікропозику на банківську картку, Вам необхідно вказати в онлайн заявці на сайті компанії наступну інформацію про Вас:

  • Паспортні дані або дані, які є в Вашій ID карті;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер банківської карти, яка була видана банківською установою на території України.

Також банківську картку необхідно верифікувати. Процес верифікації банківської картки займає кілька хвилин, але це дає гарантію компанії ОнКредит, що зазначена в заявці, кредитна картка належить саме Вам, і нею не заволоділи треті особи з метою шахрайських операцій.

Коли позичальник оформив онлайн заявку, то вона обробляється за допомогою кредитного скорингу, а потім потрапляє до менеджера компанії, який приймає рішення про видачу або невидачу позичальнику кредитних коштів.

Отримати мікрокредит через Інтернет також просто, як і здійснити онлайн покупку в Інтернет магазині. Отримати мікрокредит онлайн на картку займає всього 15 хвилин Вашого часу.

Після позитивного рішення менеджера з видачі кредитних коштів, вони миттєво зараховуються на Вашу банківську картку, яку Ви вказали при заповненні онлайн заявки на сайті OnCredit.

Оформити мікропозику може кожен повнолітній громадянин України. Нерезидентам України, а також особам, що не досягли 18-річного віку, позика не видається. Віковий діапазон для видачі позики становить з 18 до 70 років.

Термінову мікропозику можна оформити з будь-якого населеного пункту України, де є вільний доступ до мережі Інтернет. Тепер не потрібно витрачати час на походи до відділення мікрофінансових організацій. Вся процедура проходить в онлайн режимі.

Взяти мікрокредит можна від 500 грн. до 15 000 грн. При першому зверненні мікропозика надається в сумі від 500 грн. до 3000 грн. Максимальний термін користування позикою - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми.

Як погасити терміновий мікрокредит?

Погасити термінову мікропозику можна 4 зручними для позичальника варіантами. Сума погашення мікрокредиту становить з основної суми кредиту («тіло» кредиту) і нарахованих відсотків за кожен день користування коштами.

Для погашення термінового мікрокредиту можна скористатися платіжними терміналами, Інтернет банкінгом в банку, в якому Ви обслуговуєтесь, Особистим кабінетом на сайті OnCredit, у банківському відділенні будь-якого банку країни.

Як продовжити моментально і швидко мікрокредит OnCredit?

Для продовження мікропозики в OnCredit достатньо сплатити лише відсотки, що набігли, які були нараховані за кожен день користування кредитними коштами.

Послуга з продовження кредиту називається - пролонгація. Пролонгація дозволяє продовжити кредитний договір ще на 10 днів. Можливо необмеженею кількістю користуватися послугою пролонгації, при оплаті суми за користування кредитними коштами. Коли позичальник готовий сплатити всю суму з погашення, договір кредитування вважається закритим, так як обидві сторони виконали свої зобов'язання один перед одним.

Отримати кредит онлайн на картку – легкий та доступний спосіб для отримання кредитних коштів всього за 15 хвилин!

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано и буде відображено після модерації.

Ви вже залишали відгук цього тижня! Спробуйте пізніше.


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Андрій з Дніпропетровська оплатив кредит на 1 100 грн в OnCredit
girl
Леонід з Києва подав заявку на 3 700 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Херсона подала заявку на 7 900 грн в OnCredit
girl
Гліб з Хмельницького подав заявку на 8 600 грн в OnCredit
girl
Вадим з Дніпропетровська отримав кредит на 13 400 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Одеси оплатила кредит на 13 500 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Черкас оплатила кредит на 14 000 грн в OnCredit
girl
Жанна з Ужгорода оплатила кредит на 10 400 грн в OnCredit
girl
Людмила з Івано-Франківська отримала кредит на 6 500 грн в OnCredit
girl
Олексій з Чернівців подав заявку на 2 700 грн в OnCredit
girl
Віталій з Тернополя отримав кредит на 13 400 грн в OnCredit
girl
Ольга з Дніпропетровська отримала кредит на 11 100 грн в OnCredit
girl
Олексій з Чернівців отримав кредит на 13 600 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Сум оплатила кредит на 4 300 грн в OnCredit
girl
Іван з Львова оплатив кредит на 9 300 грн в OnCredit
girl
Людмила з Херсона подала заявку на 12 100 грн в OnCredit
girl
Алла з Дніпропетровська отримала кредит на 4 100 грн в OnCredit
girl
Євген з Рівного отримав кредит на 11 300 грн в OnCredit
girl
Петро з Чернівців подав заявку на 8 000 грн в OnCredit
girl
Юлія з Тернополя отримала кредит на 3 500 грн в OnCredit