Мікропозик, мікрокредит

мікропозик, мікрокредит - oncredit style=

Мікропозики онлайн: що це таке і навіщо вони потрібні?

Мікрокредити - спеціальний фінансовий продукт, який з'явився на ринку України не так давно. Попит на такий вид кредитування зростає з кожним днем ​​через швидкість отримання необхідної суми грошей на банківську картку, не відвідуючи банківські установи або відділення мікрофінансових організацій. Оптимізація часу і мінімальний пакет документів - основні переваги мікрокредитування на ринку фінансових послуг в Україні.

Попит на мікропозики зростає серед таких споживачів, як фізичні особи і представників малого бізнесу.

Такий вид кредитування дуже зручний тим, що він не передбачає збору великого пакету документів, відсутністю поручителів і застав, а також не береться до уваги кредитна історія позичальника.

Оформити мікропозику тепер просто, як купити через Інтернет мобільний телефон, іграшки для дітей або оплатити путівки у відпустку.

Взяти мікрокредит швидко в Україні можливо за допомогою послуг, які надає мікрофінансова організація ОнКредит. З розвитком сучасних технологій мікрофінансові організації використовують спеціальні алгоритми для обробки заявок клієнтів. Ці алгоритми називаються кредитний скоринг. Скоринг застосовується не тільки в сфері мікрокредитування, а й в інших сферах, як страхові компанії та мобільні оператори.

Через ефективну і миттєву обробку заявок клієнтів, позичальник може отримати потрібну суму грошей в день подачі онлайн заявки, яка заповнюється на сайті ОнКредит.

Для того, щоб отримати мікропозику на банківську картку, Вам необхідно вказати в онлайн заявці на сайті компанії наступну інформацію про Вас:

  • Паспортні дані або дані, які є в Вашій ID карті;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер банківської карти, яка була видана банківською установою на території України.

Також банківську картку необхідно верифікувати. Процес верифікації банківської картки займає кілька хвилин, але це дає гарантію компанії ОнКредит, що зазначена в заявці, кредитна картка належить саме Вам, і нею не заволоділи треті особи з метою шахрайських операцій.

Коли позичальник оформив онлайн заявку, то вона обробляється за допомогою кредитного скорингу, а потім потрапляє до менеджера компанії, який приймає рішення про видачу або невидачу позичальнику кредитних коштів.

Отримати мікрокредит через Інтернет також просто, як і здійснити онлайн покупку в Інтернет магазині. Отримати мікрокредит онлайн на картку займає всього 15 хвилин Вашого часу.

Після позитивного рішення менеджера з видачі кредитних коштів, вони миттєво зараховуються на Вашу банківську картку, яку Ви вказали при заповненні онлайн заявки на сайті OnCredit.

Оформити мікропозику може кожен повнолітній громадянин України. Нерезидентам України, а також особам, що не досягли 18-річного віку, позика не видається. Віковий діапазон для видачі позики становить з 18 до 70 років.

Термінову мікропозику можна оформити з будь-якого населеного пункту України, де є вільний доступ до мережі Інтернет. Тепер не потрібно витрачати час на походи до відділення мікрофінансових організацій. Вся процедура проходить в онлайн режимі.

Взяти мікрокредит можна від 500 грн. до 15 000 грн. При першому зверненні мікропозика надається в сумі від 500 грн. до 3000 грн. Максимальний термін користування позикою - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми.

Як погасити терміновий мікрокредит?

Погасити термінову мікропозику можна 4 зручними для позичальника варіантами. Сума погашення мікрокредиту становить з основної суми кредиту («тіло» кредиту) і нарахованих відсотків за кожен день користування коштами.

Для погашення термінового мікрокредиту можна скористатися платіжними терміналами, Інтернет банкінгом в банку, в якому Ви обслуговуєтесь, Особистим кабінетом на сайті OnCredit, у банківському відділенні будь-якого банку країни.

Як продовжити моментально і швидко мікрокредит OnCredit?

Для продовження мікропозики в OnCredit достатньо сплатити лише відсотки, що набігли, які були нараховані за кожен день користування кредитними коштами.

Послуга з продовження кредиту називається - пролонгація. Пролонгація дозволяє продовжити кредитний договір ще на 10 днів. Можливо необмеженею кількістю користуватися послугою пролонгації, при оплаті суми за користування кредитними коштами. Коли позичальник готовий сплатити всю суму з погашення, договір кредитування вважається закритим, так як обидві сторони виконали свої зобов'язання один перед одним.

Отримати кредит онлайн на картку – легкий та доступний спосіб для отримання кредитних коштів всього за 15 хвилин!

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Ніна з Чернігова подала заявку на 6 800 грн в OnCredit
girl
Петро з Тернополя подав заявку на 9 600 грн в OnCredit
girl
Денис з Рівного оплатив кредит на 14 300 грн в OnCredit
girl
Юлія з Тернополя оплатила кредит на 12 200 грн в OnCredit
girl
Олена з Одеси подала заявку на 8 600 грн в OnCredit
girl
Жанна з Сум оплатила кредит на 4 700 грн в OnCredit
girl
Ірина з Черкас подала заявку на 2 600 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Чернівців подала заявку на 11 300 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Рівного подала заявку на 5 900 грн в OnCredit
girl
Леонід з Чернівців отримав кредит на 3 500 грн в OnCredit
girl
Анна з Львова оплатила кредит на 13 500 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Рівного оплатила кредит на 1 700 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Києва отримала кредит на 13 000 грн в OnCredit
girl
Вадим з Чернігова оплатив кредит на 1 100 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Івано-Франківська оплатила кредит на 14 200 грн в OnCredit
girl
Вероніка з Миколаєва оплатила кредит на 12 900 грн в OnCredit
girl
Семен з Чернігова отримав кредит на 7 300 грн в OnCredit
girl
Максим з Хмельницького оплатив кредит на 5 700 грн в OnCredit
girl
Георгій з Івано-Франківська отримав кредит на 6 700 грн в OnCredit
girl
Михайло з Миколаєва подав заявку на 8 800 грн в OnCredit