Де взяти 1000 грн.?

Де взяти 1000 грн.? - oncredit
На сьогоднішній день часом гостро стоїть питання: «Де ж взяти грошей?»

Найчастіше ми звикли брати в борг не менше 500 грн. або 1000 грн. Так де ж взяти цю суму грошей? У цій статті розглянемо кілька варіантів.

Перший варіант - це позичити гроші у родичів або у друзів. Але якщо Вам потрібна ця сума грошей, наприклад, в кінці місяця, не факт, що Ваше найближче оточення прийде Вам на допомогу, тому що зазвичай в останні дні кожного місяця, у всіх закінчуються гроші. Тим не менш, шанс все ж є.

Другий варіант - взяти гроші під заставу ювелірних, хутряних виробів або побутової техніки в ломбарді. Але навіщо відносити свої особисті речі в ломбард ?! Там можна швидко отримати гроші, не забувайте при цьому враховувати, що зазвичай вартість заставного майна занижена.

Третій варіант - це взяти кредит в банку. Отримати кредитну картку з певним кредитному лімітом, безумовно можна. Перед походом в банк варто сходити на роботу і взяти довідку про доходи. І не варто забувати, що банк приймає рішення не так швидко про видачу кредитних коштів, потрібно буде почекати кілька днів.

Четвертий варіант - щось продати з особистих речей на майданчиках безкоштовних дошок оголошень.

П'ятий варіант - взяти 1000 гривень в борг у мікрофінансової організації «ОнКредит». Всього за 15 хвилин можна отримати потрібну суму грошей. Для оформлення позики в «ОнКредит» не потрібно навіть виходити з дому, все, що Вам потрібно - це вільний доступ до мережі Інтернет. Весь процес оформлення і отримання проходить в режимі онлайн. Від Вас потрібні тільки документи, які засвідчують Вашу особу (паспорт та ідентифікаційний код) та банківська картка, яка була оформлена в будь-якій банківській установі України. При позитивному рішенні менеджера компанії «ОнКредит», саме на цю картку Вам будуть надані грошові кошти. Термін, на який можна взяти гроші становить від 1 до 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день від взятої суми.

Лого
50015000
Коментарі
Залиште свій коментар

Ваш коментар успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

Ми вже отримали Ваш коментар! Дякуємо!

Схожі новини
Де взяти гроші прямо зараз?
Насправді взяти грошей є багато способів, але сьогодні ми розглянемо найреальніші можливості отримати гроші.
Детальніше
Лого
Де взяти гроші на подорож?
Подорожі бувають різними.
Детальніше
Лого
Ключові умови договору позики
Оформляючи мікрокредит в компанії «ОнКредит», Ви підписуєте в онлайн режимі кредитний договір.
Детальніше
Лого
Що робити, якщо Ви не можете погасити борг?
Оформляючи мікрокредит в компанії «ОнКредит» не варто забувати про те, що по закінченню терміну користування грошовими коштами, потрібно буде погашати позику.
Детальніше
Лого

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!