Crediton - умови кредитування, відгуки

Crediton - умови кредитування, відгуки - oncredit
Опис послуг кредитування компанії Кредітон

Crediton.ua: кредит онлайн до 10 000 гривень.

Сучасні технології спрощують доступ до будь-якої інформації. Сьогодні, щоб отримати невелику суму грошей, не потрібно навіть виходити з дому. Ще 5 років тому для отримання позики потрібно було звертатися в банк. При цьому для оформлення кредиту потрібно було збирати спеціальний пакет документів, який обов'язково включав довідку з місця роботи із зазначенням доходу потенційного позичальника. Тепер за допомогою послуг мікрофінансових організацій, які видають кредити онлайн, потрібна сума грошей зараховується на банківську карту в будь-якій точці нашої країни. Для оформлення такої позики досить мати доступ до Інтернету та 15 хвилин вільного часу. Сьогодні не потрібно витрачати час на поїздку до відділення банку або інших кредиторів, стояти в черзі, поки звільниться менеджер. І головне, не потрібно витрачати час на збір документів. У банківській установі не може отримати кредит безробітний, люди з поганою кредитною історією або без офіційного працевлаштування, пенсіонери або студенти. Мінімальний вік для отримання позики в банку - 23 роки. Також потрібно надати офіційне підтвердження доходу або шукати поручителів. Менеджери в банку можуть відмовити в позиці, не вказуючи причину. Витрачений час на збір документів і на подачу заявки може виявитися невиправданим.

Тому перед тим, як звернутися в банк потрібно враховувати, що рівень схвалюваних заявок набагато нижче, ніж в мікрокредитній компанії Кредитон. Рівень схвалених заявок в CreditOn становить близько 70%. Це означає, що майже кожен бажаючий може взяти кредит на карту.

Умови кредитування в Кредитон

Умови для отримання грошей на карту у даного кредитора діляться для нових і постійних клієнтів. Новачки можуть взяти до 4000 гривень на термін до 28 днів. Процентна ставка для всіх клієнтів сервісу онлайн кредитування однакова - 1,8% на добу.

Рівень схвалюваних заявок для нових позичальників становить 70%, а для постійних клієнтів - 90%. Люди, які беруть кредит не вперше можуть отримати знижку на пролонгацію до 50% і знижену процентну ставку за програмою лояльності. Такі позичальники можуть отримати гроші на карту всього за 1 хвилину.

На сервісі зазначено, що нові позичальники отримують кредит за 5 хвилин. Але виходячи з того, що пишуть у відгуки, процедура займає хвилин 20. Також новачки можуть скористатися промокодом для зниження процентної ставки по позиці і отримати до 20% знижки на пролонгацію кредитного договору.

Крім кредитування фізичних осіб, Кредитон здійснює кредитування юридичних осіб. Дана програма називається Бізнес Crediton. Відповідно до неї можна отримати до 500 000 гривень строком до 12 місяців. Такий кредит отримують:

 • кафе, бари, ресторани,
 • магазини,
 • салон краси,
 • аптеки,
 • інтернет магазини.

Відсоткова ставка за таким видом кредиту дорівнює 0,2% в день. Розглянемо приклад. Сума позики = 250 000 грн. на термін 12 місяців. Щомісячний платіж становить 29 084 гривні, тобто по закінченню дванадцятимісячного строку дії кредитного договору позичальник сумарно заплатить 349 008 гривні. Розмір переплати дорівнює 99 008 грн. Наскільки такий займ вигідний для представників малого бізнесу, повинен вирішувати кожен позичальник в індивідуальному порядку. Що потрібно для оформлення кредиту для бізнесу в Кредит он вказано на офіційному сайті кредитора в розділі Бізнес Crediton.

Документи для отримання кредиту

Як у більшості представників мікрофінансових організацій, у даного кредитора мінімальні вимоги до своїх позичальників. Для оформлення позики знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібно мати при собі банківську картку Visa/MasterCard. Кредит перераховують на карту будь-якого українського банку.

Як отримати кредит онлайн?

Для оформлення позики потрібно виконати чотири кроки:

 1. Вибрати суму і термін кредитування. Максимальна сума кредиту для постійних клієнтів становить 10000 гривень, для нових - 4000 гривень. На онлайн калькуляторі відображається вся необхідна інформація для позичальника. Наприклад, клієнт хоче взяти 2000 гривень на 10 днів. По закінченню десятиденного терміну потрібно сплатити 2360 гривень, якщо у позичальника немає промокоду. Якщо він знає промокод, то його потрібно ввести в спеціальне поле, яке знаходиться на головній сторінці МФО біля кредитного калькулятора.
 2. Далі потрібно заповнити заявку, в якій потрібно вказувати персональні дані (ПІБ, дату народження, місце реєстрації та проживання, сімейний стан, вид зайнятості), паспортні дані, номер ІПН, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 3. Прив'язати банківську карту. Для цього вказуємо її номер, CVV код і термін придатності. На кілька хвилин блокується до 5 гривень, це робиться з метою верифікації банківської карти. Після ідентифікації карти, заблокована сума знову буде доступна.
 4. Отримати гроші на карту після підписання кредитного договору в особистому кабінеті. Особистий кабінет позичальника створюється на шляху реєстрації позичальника.

Оформити таким способом позику в Кредитон може кожен повнолітній громадянин України. Можливо вас зацікавить онлайн кредит на сайті OnCredit.

Як погасити кредит?

Кожен позичальник CREDITON може погасити борг чотирма способами:

 • в особистому кабінеті на сайті кредитора або без реєстрації на головній сторінці Кредит он,
 • банківським переказом, вказавши реквізити кредитного договору,
 • оплатити в терміналах самообслуговування,
 • погасити через Інтернет банкінг.

Якщо позичальник не встигає вчасно оплатити борг по кредиту, то краще активувати послугу пролонгації. Пролонгація дозволяє користуватися позиковими грошима без нарахування штрафів і пені. Коли у позичальника є прострочення по позиці, автоматично це псує кредитну історію, кредитор нараховує штрафи і пеню, а в наслідок кредитною справою можуть зайнятися колектори.

CREDITON отзывы

Отзывы CREDITON

Слоган компании:

Crediton – увімкни свій кредит!

Лого
50015000
Коментарі
Залиште свій коментар

Ваш коментар успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

Ми вже отримали Ваш коментар! Дякуємо!

Схожі новини
CREDITON став ONCREDIT
Компанія Кредитон провела ребрендинг і змінила назву для власного бренду. З настанням весни компанія CreditOn стала OnCredit
Детальніше
Лого

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Марія з Хмельницького отримала кредит на 10 000 грн в OnCredit
girl
Леонід з Харкова отримав кредит на 10 700 грн в OnCredit
girl
Алла з Сум отримала кредит на 1 800 грн в OnCredit
girl
Жанна з Кіровограда отримала кредит на 9 900 грн в OnCredit
girl
Павло з Луцька оплатив кредит на 13 700 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Запоріжжя оплатила кредит на 12 100 грн в OnCredit
girl
Анна з Львова подала заявку на 12 100 грн в OnCredit
girl
Павло з Хмельницького отримав кредит на 1 100 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Хмельницького отримала кредит на 6 300 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Івано-Франківська подала заявку на 6 300 грн в OnCredit
girl
Петро з Києва оплатив кредит на 11 000 грн в OnCredit
girl
Олена з Тернополя отримала кредит на 3 200 грн в OnCredit
girl
Анастасія з Рівного оплатила кредит на 4 900 грн в OnCredit
girl
Сергій з Вінниці подав заявку на 14 300 грн в OnCredit
girl
Іван з Луцька отримав кредит на 2 600 грн в OnCredit
girl
Олексій з Черкас отримав кредит на 4 700 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Запоріжжя подала заявку на 12 100 грн в OnCredit
girl
Тарас з Чернігова подав заявку на 800 грн в OnCredit
girl
Софія з Рівного отримала кредит на 11 600 грн в OnCredit
girl
Віталій з Харкова подав заявку на 1 400 грн в OnCredit