Де знайти гроші на шопінг?

Оберіть суму:
грн
-+
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Де знайти гроші на шопінг? - oncredit
Шопінг - одне з найулюбленіших занять дівчат і жінок будь-якого віку.

Купуючи нову річ, аксесуари, нижню білизну - це справжнє свято кожен раз, коли вони ходять на шопінг.

На жаль, не завжди виходить ходити по магазинам з повним гаманцем грошей або із солідною сумою грошових коштів на кредитній картці. Жінкам постійно хочеться чогось нового, похід по магазинах - справжня традиція або ритуал. Часом дівчата можуть ходити по магазинах цілими днями, розглядаючи вітрини забрендованих магазинів. Сяючі вивіски так і ваблять жінок здійснювати покупки.

Що ж робити, коли не вистачає грошей на шопінг?

Зарплата ще не скоро, а знижки горять на кофтині -50%, на спідниці -60%, на купальнику -70%. Що робити в такій ситуації? Коли Ви потрапляєте в таку ситуацію, вихід є! Буквально через 15 хвилин отримати гроші на незаплановані витрати Ви можете з компанією «ОнКредит».

Як отримати гроші на картку для шопінгу?

Все, що Вам необхідно для отримання грошей в борг для незапланованих покупок - це оформити заявку онлайн на сайті компанії «ОнКредит». Все, що від Вас необхідно:

  • Бути громадянином України;
  • Вік від 18-70 років;
  • Вказати паспортні дані;
  • Вказати ІПН;
  • Також вказати номер банківської картки.

Оформити мікро кредит Ви можете з будь-якої точки України, де є доступ до мережі Інтернет. Гроші надійдуть на Вашу кредитну картку через 15 хвилин. Оформлюючи міропозику, Ви отримуєте необхідну Вам суму грошових коштів, і Ви вже можете не відмовляти собі у придбанні тієї речі, яка Вам сподобалася в магазині. Що якщо завтра її куплять, а думки про нездійснену покупку будуть Вас мучити ще не один тиждень?

Буває ж інша ситуація. Ви випадково потрапляєте на незапланований шопінг.

Наприклад, Ви пішли з подругами в кінотеатр, перед або після сеансу у Вас є трохи вільного часу, і Ви вирішили пройтися по магазинах, адже час літа, а значить час покупок, як мінімум нового купальника.

Ви йдете по магазинам, і бачите купальник Вашої мрії, але що робити, якщо у Вас немає із собою грошей? У подруг, також, як і у Вас зарплата ще тільки через декілька днів. Вихід з цієї ситуації є. Дістаєте з сумочки свій смартфон, заповнюєте онлайн-заявку на отримання мікрокредиту від компанії «ОнКредит» і вже через 15 хвилин купуєте купальник Вашої мрії! Хіба не чудово?

Висновок: Гроші на шопінг завжди можна взяти онлайн, не відвідуючи банки або мікро кредитні організації (МФО) в компанії «ОнКредит».
Лого
Схожі новини
Позичальник нарозхват
Ідеалів не існує і немає межі досконалості, але ідеальний позичальник в мікрофінансової системі все ж є. Хто ж він?
Детальніше
Лого

Отримати гроші