Як ми втрачаємо гроші?

Як ми втрачаємо гроші? - oncredit
Стаття про те, як ми витрачаємо і втрачаємо гроші

Хтось веде облік своїх доходів і витрат, а хтось розкидається направо і наліво, а потім в кінці місяця не вистачає грошей, щоб оплатити комуналку і проїзд. Як ми втрачаємо гроші? Як заощадити там, де це можливо і уникнути грошових витрат? Деякі з нас не приділяють належну увагу дрібним витратам. Наприклад, хтось не враховує комісію під час зняття готівки з банкомату або не скористався зареєстрованим подарункові сертифікати в магазини. Якщо взяти ці дрібниці окремо, то вони дійсно виглядають незначно та не можуть впливати на сімейний бюджет. Але якщо ми підсумовуємо ці витрати, то набігає кругла сума грошей.

На чому найчастіше втрачають гроші українці?

1. Банківська комісія.

Зазвичай банки стягують комісію за:

  • використання банківських карт. Комісія може коливатися від декількох сотень до декількох тисяч гривень на рік.
  • Переказ коштів з картки на картку. Особливо комісія буде збільшуватися, якщо переказ грошей здійснюється між картами різних банківських установ.
  • Зняття готівки через банкомат іншого банку або кредитних грошей.
  • Валютна конвертація.

Уникнути цих витрат можна, якщо правильно використовувати банківські продукти. Наприклад, зарплатні або соціальні банківські карти позбавлені комісії за використання. Якщо переводити гроші не з карти на карту, а використовувати реквізити отримувача грошей, можна уникнути комісії. У деяких банках вона відсутня. Якщо Ви оформляєте кредит онлайн на кредитну карту, то краще його отримувати на платіжну (дебетову) карту. Інакше під час зняття готівки, потрібно сплатити чималі відсотки. Щоб уникнути комісії за зняття готівки використовуйте соціальні або зарплатні картки для даних операцій. Для того, щоб уникнути валютних конвертацій, зробіть собі карту для проведення валютних операцій (в доларах або в євро).

2. Подарункові сертифікати.

Сьогодні дуже зручно дарувати подарункові карти або сертифікати на різні свята. Але той, хто дарує може не враховувати той факт, що людині, якій призначається подарунок, може бути не потрібна. Карта чи сертифікат можуть бути марними, тому що людині нічого не потрібно в цьому магазині. Як вчинити? У подарункових карт або сертифікатів повинні бути термін користування. Дуже важливо або встигнути самому скористатися таким подарунком, або встигнути передарувати. Тоді не потрібно буде думати, що подарувати людині, до якої Ви зібралися на свято.

3. Проїзні на транспорт.

На метро, ​​трамвай, автобус і на інші види транспорту існують проїзні квитки, які дозволяють економити на проїзді в громадському транспорті. Проїзні діють або на певний період часу, або надає потрібні кількість поїздок. Купувати проїзні вигідніше, ніж купувати квитки для оплати проїзду щоразу.

4. Абонементи.

Принцип економії на абонементах такий же, як і у проїзних. Наприклад, купуючи абонемент в спортзал, Ви платите за 1 заняття менше, ніж якби відвідували спортивний зал і оплачували разово заняття. Чим частіше будете відвідувати спортзал, тим менше буде коштувати одне заняття. Якщо купити річний абонемент і прийти займатися 5 разів, то така покупка буде невиправдано дорогою.

5. Використання старих тарифів мобільного зв'язку.

Тарифні плани часто змінюються у мобільних операторів. Кожен новий тариф стає більш вигідним у порівнянні з попередніми. Мобільні оператори, змагаючись між собою, намагаються запропонувати своїм клієнтам максимально вигідні умови обслуговування мобільного зв'язку. Якщо не стежити за новими тарифами, можна досить довго переплачувати, не знаючи про нові пропозиції. Ганяючись за найдорожчими тарифами, варто враховувати реальне використання пакетних послуг. Якщо Ви оплачуєте безлімітний зв'язок для дзвінків на інші оператори, а самі тільки телефонуйте всередині мережі, це навряд чи можна назвати раціональним використанням грошей.

6. Зняття всіх грошей з банківської карти.

Знімаючи з картки гроші повністю зі своєї зарплатної, пенсійної чи студентської банківської картки, Ви позбавляєте себе можливості оплачувати товари або послуги в режимі онлайн або в магазині за допомогою карти. Також Ви позбавляєте себе приємних бонусів, наприклад, кешбек. Кешбек може заощадити кілька тисяч гривень на рік для Вас, що може автоматично поповнити Ваш бюджет. Зберігайте свої гроші, а не втрачайте. Завжди можна взяти займ онлайн на карту цілодобово в ОнКредит. Через 15 хвилин гроші у Вас на карті. Позика видається за двома документами: паспорт і код. Користуватися кредитними продуктами може кожен з нас грамотно і з вигодою для себе. Оформляючи онлайн кредит в компанії ОнКредит, Ви отримуєте миттєвий позику до 15000 гривень на свою банківську карту. OnCredit надає мікрокредити по всій території України цілодобово 365 днів на рік.

Лого
50015000
Коментарі
Залиште свій коментар

Ваш коментар успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

Ми вже отримали Ваш коментар! Дякуємо!

Схожі новини
Депозити в Україні
Якщо у Вас виходить збирати і відкладати гроші, то варто задуматися над тим, щоб примножити їх.
Детальніше
Лого
Де швидко знайти гроші?
Що робити, якщо не вистачає грошей, а вони потрібні терміново.
Детальніше
Лого

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Федір з Ужгорода отримав кредит на 8 400 грн в OnCredit
girl
Леонід з Сум оплатив кредит на 3 900 грн в OnCredit
girl
Леонід з Чернігова отримав кредит на 14 100 грн в OnCredit
girl
Анна з Ужгорода подала заявку на 6 000 грн в OnCredit
girl
Федір з Полтави оплатив кредит на 5 200 грн в OnCredit
girl
Катерина з Харкова оплатила кредит на 1 900 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Черкас подав заявку на 3 200 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Ужгорода оплатила кредит на 4 600 грн в OnCredit
girl
Антон з Миколаєва подав заявку на 11 000 грн в OnCredit
girl
Олег з Черкас отримав кредит на 700 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Івано-Франківська отримав кредит на 10 900 грн в OnCredit
girl
Михайло з Тернополя оплатив кредит на 8 100 грн в OnCredit
girl
Леонід з Чернівців отримав кредит на 9 300 грн в OnCredit
girl
Олена з Ужгорода отримала кредит на 12 200 грн в OnCredit
girl
Петро з Кіровограда подав заявку на 12 900 грн в OnCredit
girl
Наталя з Одеси оплатила кредит на 4 200 грн в OnCredit
girl
Катерина з Києва отримала кредит на 7 000 грн в OnCredit
girl
Ніна з Рівного подала заявку на 6 300 грн в OnCredit
girl
Людмила з Львова оплатила кредит на 2 400 грн в OnCredit
girl
Інеса з Івано-Франківська оплатила кредит на 5 400 грн в OnCredit