Вигідне погашення кредитів. А так можна було?

Вигідне погашення кредитів. А так можна було? - oncredit
З оформленням кредиту в більшості випадків не виникає труднощів. Деякі проблеми можуть бути при погашенні заборгованості.

Співпраця з компанією ОнКредит гарантує клієнтам відсутність будь-яких труднощів. Погасити кредит можна найзручнішим способом.

Способи погашення кредиту

Кожен клієнт самостійно обирає той спосіб погашення кредиту, який він вважає найбільш доступним, а за необхідності заборгованість погашається достроково. В On Credit погасити кредит можна різними способами.

Перелічимо найпопулярніші варіанти:

  • термінали самообслуговування;
  • відділення будь-якого українського банку;
  • в особистому кабінеті;
  • з використанням інтернет-банкінгу.

Останні способи не потребують особистої присутності позичальника в офісі компанії. Досить внести необхідну суму грошей через Інтернет, щоб повернути кредит. Погашення заборгованості через особистий кабінет проходить в режимі онлайн, передбачає використання банківської карти.

Видається онлайн кредит через Інтернет, що зручно всім позичальникам. Клієнт має можливість погасити позику через сучасні термінали самообслуговування. Такі термінали встановлені у великих торгових центрах, невеликих магазинах і громадських місцях. У відділеннях українських банків також можна погасити мікропозику. Потрібно знати реквізити МФО, правильно вказати призначення платежу.

Важливі нюанси

Видається онлайн кредит на карту максимально швидко. Позичальник звертається за фінансовою допомогою, заповнює анкету, очікує схвалення від представників МФО. Заявка оформляється з будь-якого пристрою. Після схвалення гроші надходять на карту українського банку. Погасити заборгованість потрібно за певний період часу.

Якщо клієнт не може вчасно оплатити суму позики, то кращим рішенням стане пролонгація договору. Оформляється пролонгація на сайті компанії. Пролонгація договору допоможе уникнути штрафних санкцій і додаткових відсотків. У МФО діє автоматична пролонгація кредиту.

Кредит на карту терміново можуть оформити усі повнолітні позичальники. Цією послугою користуються навіть клієнти з поганою КІ. Послуги мікрокредитування дозволяють поліпшити КІ, а процедура оформлення позики займає 5-15 хвилин. При повторному зверненні позичальники отримують знижені процентні ставки, знижки на пролонгацію.

Умови кредитування стають ще більш вигідними. Для зручності всіх клієнтів розроблені різні методи погашення заборгованості. Одним позичальникам підходить інтернет-банкінг, а іншим клієнтам більше подобаються класичні способи (через касу банку).

Лого
50015000
Коментарі
Залиште свій коментар

Ваш коментар успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

Ми вже отримали Ваш коментар! Дякуємо!


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!