Cначала відсотки або основний борг?

Оберіть суму:
грн
-+
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Cначала відсотки або основний борг? - oncredit
Чи можливо оплатити спочатку відсотки за позикою, а потім основний борг?

Багатьох позичальників цікавить це питання, тому ми і вирішили висвітлити його в даному матеріалі.

Звертаючись в МФО за позикою, варто уважно вивчити всі умови кредитного договору. Щоб надалі не вийшло ніяких непорозумінь.

У компанії «ОнКредит» умови кредитування - прості і прозорі. За кожен день користування коштами Вам нараховуються відсотки - 1,9% в день. Оплатити спочатку відсотки за позикою, а потім суму боргу не можна. Чому? Тому що відсотки нараховуються за кожен день використання грошових коштів. Наприклад, якщо Ви взяли 1000 грн. на 10 днів, то по закінченню цього терміну Вам необхідно сплатити 1190 грн. Так працює механізм нарахування відсотків за позикою.

Тому не можна оплатити спочатку відсотки, а потім «тіло» кредиту, щоб зменшити суму позики.

Якщо Ви хочете заощадити і зменшити суму нарахованих відсотків, то можна погасити всю суму позики достроково. Не всі МФО пропонують таку послугу своїм клієнтам, не скрізь можна погасити позику достроково. Цей пункт повинен бути прописаний у кредитному договорі. Тому перед укладенням договору, уважно прочитайте кожен пункт.

Компанія «ОнКредит» дозволяє своїм клієнтам достроково погасити всю суму, що дозволяє зменшити суму відсотків, і як наслідок всю суму кредиту.

При достроковому погашенні перераховуються відсотки. Наприклад, якщо Ви взяли 1000 грн. на 10 днів, а можете погасити позику вже через 5 днів. То в результаті, Вам потрібно буде заплатити не 1190 грн., а 1095 грн.

Єдиний випадок, коли клієнт може погасити тільки відсотки, а потім всю суму позики, якщо він користується послугою пролонгації кредитного договору. Пролонгація - це продовження користуванням грошових коштів ще на 10 днів.

Вона активується самостійно в особистому кабінеті на сайті «ОнКредит» після оплати відсотків по кредиту. Правда, варто враховувати, що по закінченню цих 10 днів, потрібно оплатити і відсотки, і «тіло» кредиту. Пролонгація дозволяє клієнтам уникнути штрафів і пені за просрочення платежів. Вона використовується в разі, якщо у позичальника на день оплати кредиту немає всієї суми для його погашення.

Лого
Схожі новини
Заблокована карта. Що робити?
Важко уявити своє життя без банківського "пластику".
Детальніше
Лого
Як розпізнати двійника МФО?
З розвитком мікрофінансових послуг, все частіше з'являються шахраї.
Детальніше
Лого
Приватний займ: за і проти
Приватний займ: переваги і недоліки - чи варто його оформляти?
Детальніше
Лого
Які організації видають позику?
Про те, що кредит можна отримати в банку - знають усі.
Детальніше
Лого

Отримати гроші