Заблокована карта. Що робити?

Оберіть суму кредиту:
грн
Максимальна сума для нових клієнтів - 3600 грн
Введіть свій номер телефону:
У мене є промокод
Для введення промокоду Вам необхідно увійти в особистий кабінет або зареєструватися.
Увійти в особистий кабінетЗареєструватися
Натискаючи «Отримати гроші», я підтверджую свою згоду з Правила надання позик, Політика конфіденційності і Інформація про фінансову послугу.
Заблокована карта. Що робити? - oncredit
Важко уявити своє життя без банківського "пластику".

Ми отримуємо зарплату, стипендії, пенсії на банківську карту. Відкриваємо дебетові карти для накопичення власних заощаджень. Відкриваємо кредитні карти, на яких є грошові кошти банку для покриття своїх витрат, або придбання дорогих товарів або послуг.

Банківська картка може бути заблокована з різних причин. Давайте розглянемо їх нижче.

  1. Ваша карта могла бути заблокована, якщо термін її дії вже закінчився. Для цього потрібно звернутися до свого банку для перевипуску нової карти. Особливої проблеми в цьому немає. Вирішується вона зазвичай протягом тижня.
  2. Вашу банківську карту намагаються зламати зловмисники. Для цього необхідно три рази неправильно ввести пін-код і карта блокується автоматично. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, то потрібно негайно відвідати відділення банку з документами, які засвідчують Вашу особу. Краще взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код.
  3. Особисті дані користувача карти банк вирішив недостовірними. Наприклад, Ви змінили паспорт після розлучення і повернули своє дівоче прізвище, але не сказали про це банку. У такій ситуації може відбутися блокування. Щоб розблокувати картку потрібно звернутися у відділення банку з новим паспортом, і карта буде відновлена.
  4. Якщо у Вас є проблеми з погашенням кредиту, то і в такому випадку, Ваша карта може бути заблокована. Ви вчасно не погашали свої зобов'язання перед кредитором, почався судовий розгляд і арешт всіх рахунків, як наслідок.
  5. Згідно із законодавством України, якщо банк вважатиме, що Ви берете участь у відмиванні грошей або сприяєте фінансуванню тероризму, тоді Ваша карта теж буде заблокована. Для розблокування картки потрібно прийти у відділення банку з документами, які підтверджують Ваші фінансові операції.
  6. У банку відібрали ліцензію. На цей фактор Ви ніяк не зможете вплинути. Але і в цьому випадку відбувається блокування банківської картки.

Банківська картка - обов'язковий елемент при отриманні позики в компанії «OnCredit». Оформляючи мікрокредит в «ОнКредит», Ви заповнюєте онлайн заявку на сайті компанії, в якій вказуєте паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і номер банківської карти. При позитивному рішенні менеджера «ОнКредит» гроші зараховуються на Вашу карту протягом декількох хвилин.

Лого
Схожі новини
Фін. питання, на які треба знати відповіді
Щоб Ваше фінансове становище завжди було у повному порядку, сьогодні ми надамо 4 фінансових порад, які допоможуть контролювати своє фінансове становище.
Детальніше
Лого
Повторний займ - переваги для клієнтів
Повторний займ - вигідне співробітництво для обох сторін.
Детальніше
Лого
Як розпізнати двійника МФО?
З розвитком мікрофінансових послуг, все частіше з'являються шахраї.
Детальніше
Лого
Cначала відсотки або основний борг?
Чи можливо оплатити спочатку відсотки за позикою, а потім основний борг?
Детальніше
Лого

Отримати гроші