Споживчий кредит

споживчий кредит - oncredit

Як отримати споживчий кредит?

Щоб взяти споживчий кредит на покриття вартості будь-яких товарів і послуг, можна скористатися різними видами позики.

Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день - це споживчий кредит, який надають мікрофінансові організації. Такий вид кредитування досить популярний серед фізичних осіб і представників малого бізнесу.

Отримати споживчий кредит може кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років. Максимальний вік, при якому видають споживчий кредит - 70 років. Особи, які молодші за 18 років або старше 70 років не можуть отримати мікрокредит в компанії ОнКредит. Також нерезиденти України не можуть скористатися сервісом онлайн кредитування.

Споживчий кредит - це вид кредитування, який допомагає покрити будь-які товари і послуги. При оформленні позики, менеджери компанії ніколи не запитують, на які потреби Вам необхідна та сума грошей, яку Ви вказали при заповненні онлайн заявки.

Кредит на споживчі потреби може бути оформлений з кожної точки України. Він може бути оформлений з мобільного пристрою, планшета, комп'ютера, ноутбука. Тепер можна навіть не виходити з дому, щоб оформити споживчий кредит. Швидкі споживчі кредити видаються в будь-якому населеному пункті України, Вам необхідний тільки хороший доступ до мережі Інтернет.

Отримати споживчий кредит в мікрофінансової організації набагато простіше, ніж отримати подібний вид кредиту готівкою. Швидкі споживчі кредити в МФО ОнКредит оформлюється всього за 15 хвилин Вашого часу. Він не вимагає довідок про доходи, поручителів, застав, а також менеджери компанії не звертають особливої ​​уваги на Ваше кредитне минуле, тобто на кредитну історію позичальника.

Споживчий кредит онлайн набагато практичніше, ніж отримання споживчого кредиту готівкою. Для отримання кредиту готівкою позичальникові необхідно витратити досить багато часу, щоб знайти відповідне відділення МФО, підлаштуватися під режим його роботи, а також просидіти в черзі, поки звільниться менеджер для оформлення мікропозик.

Щоб оформити споживчий кредит Вам потрібен доступ до Інтернету, Ви заповнюєте заявку на сайті ОнКредит, де вказуєте тільки:

  • паспортні данні;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер банківської карти.

Після заповнення заявки, її розглядає менеджер компанії, який приймає рішення щодо видачі позики. При позитивному рішенні потрібна Вам сума грошей перераховується на зазначену Вами банківську карту в заявці через кілька хвилин. Сума споживчої позики в ОнКредит становить від 500 грн. до 15 000 грн. Максимальний термін використання грошовими коштами - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми.

Як погасити споживчий кредит?

Швидкий споживчий кредит можна погасити 4 можливими варіантами:

  • через банківські відділення банків на території України;
  • через платіжні термінали;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;
  • через Internet banking.

Після закінчення терміну користування грошовими коштами, які були надані OnCredit, Вам потрібно оплатити загальну суму, яка складається з основної суми мікрокредиту і нарахованих відсотків.

Як продовжити споживчий кредит в OnCredit?

Для продовження споживчого кредиту в нашій компанії є зручний сервіс, який називається пролонгація кредитного договору. Вона полягає в тому, що позичальник має право продовжити ще на 10 днів. Для того, щоб скористатися послугою пролонгації необхідно оплатити тільки відсотки, які були зараховані за дні користування кредитними коштами. Коли позичальник оплачує всю суму по взятому займу, кредитний договір вважається закритим, так як обидві сторони виконали зобов'язання один перед одним.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано и буде відображено після модерації.

Ви вже залишали відгук цього тижня! Спробуйте пізніше.


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Андрій з Полтави отримав кредит на 12 400 грн в OnCredit
girl
Наталя з Рівного оплатила кредит на 13 500 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Ужгорода отримала кредит на 7 000 грн в OnCredit
girl
Софія з Львова подала заявку на 3 100 грн в OnCredit
girl
Ірина з Івано-Франківська отримала кредит на 13 200 грн в OnCredit
girl
Ольга з Тернополя оплатила кредит на 5 700 грн в OnCredit
girl
Марія з Львова оплатила кредит на 13 300 грн в OnCredit
girl
Жанна з Луцька отримала кредит на 1 700 грн в OnCredit
girl
Інеса з Тернополя подала заявку на 15 000 грн в OnCredit
girl
Інеса з Одеси отримала кредит на 14 500 грн в OnCredit
girl
Софія з Вінниці оплатила кредит на 12 700 грн в OnCredit
girl
Інеса з Миколаєва оплатила кредит на 11 000 грн в OnCredit
girl
Наталя з Запоріжжя оплатила кредит на 600 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Запоріжжя подала заявку на 14 800 грн в OnCredit
girl
Катерина з Чернівців подала заявку на 9 000 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Івано-Франківська оплатила кредит на 5 900 грн в OnCredit
girl
Людмила з Івано-Франківська оплатила кредит на 1 700 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Івано-Франківська отримала кредит на 800 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Києва оплатила кредит на 3 500 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Житомира оплатив кредит на 13 500 грн в OnCredit