Споживчий кредит

споживчий кредит - oncredit

Як отримати споживчий кредит?

Щоб взяти споживчий кредит на покриття вартості будь-яких товарів і послуг, можна скористатися різними видами позики.

Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день - це споживчий кредит, який надають мікрофінансові організації. Такий вид кредитування досить популярний серед фізичних осіб і представників малого бізнесу.

Отримати споживчий кредит може кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років. Максимальний вік, при якому видають споживчий кредит - 70 років. Особи, які молодші за 18 років або старше 70 років не можуть отримати мікрокредит в компанії ОнКредит. Також нерезиденти України не можуть скористатися сервісом онлайн кредитування.

Споживчий кредит - це вид кредитування, який допомагає покрити будь-які товари і послуги. При оформленні позики, менеджери компанії ніколи не запитують, на які потреби Вам необхідна та сума грошей, яку Ви вказали при заповненні онлайн заявки.

Кредит на споживчі потреби може бути оформлений з кожної точки України. Він може бути оформлений з мобільного пристрою, планшета, комп'ютера, ноутбука. Тепер можна навіть не виходити з дому, щоб оформити споживчий кредит. Швидкі споживчі кредити видаються в будь-якому населеному пункті України, Вам необхідний тільки хороший доступ до мережі Інтернет.

Отримати споживчий кредит в мікрофінансової організації набагато простіше, ніж отримати подібний вид кредиту готівкою. Швидкі споживчі кредити в МФО ОнКредит оформлюється всього за 15 хвилин Вашого часу. Він не вимагає довідок про доходи, поручителів, застав, а також менеджери компанії не звертають особливої ​​уваги на Ваше кредитне минуле, тобто на кредитну історію позичальника.

Споживчий кредит онлайн набагато практичніше, ніж отримання споживчого кредиту готівкою. Для отримання кредиту готівкою позичальникові необхідно витратити досить багато часу, щоб знайти відповідне відділення МФО, підлаштуватися під режим його роботи, а також просидіти в черзі, поки звільниться менеджер для оформлення мікропозик.

Щоб оформити споживчий кредит Вам потрібен доступ до Інтернету, Ви заповнюєте заявку на сайті ОнКредит, де вказуєте тільки:

  • паспортні данні;
  • номер ідентифікаційного коду;
  • номер банківської карти.

Після заповнення заявки, її розглядає менеджер компанії, який приймає рішення щодо видачі позики. При позитивному рішенні потрібна Вам сума грошей перераховується на зазначену Вами банківську карту в заявці через кілька хвилин. Сума споживчої позики в ОнКредит становить від 500 грн. до 15 000 грн. Максимальний термін використання грошовими коштами - 29 днів. Процентна ставка - 1,9% в день в залежності від взятої суми.

Як погасити споживчий кредит?

Швидкий споживчий кредит можна погасити 4 можливими варіантами:

  • через банківські відділення банків на території України;
  • через платіжні термінали;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;
  • через Internet banking.

Після закінчення терміну користування грошовими коштами, які були надані OnCredit, Вам потрібно оплатити загальну суму, яка складається з основної суми мікрокредиту і нарахованих відсотків.

Як продовжити споживчий кредит в OnCredit?

Для продовження споживчого кредиту в нашій компанії є зручний сервіс, який називається пролонгація кредитного договору. Вона полягає в тому, що позичальник має право продовжити ще на 10 днів. Для того, щоб скористатися послугою пролонгації необхідно оплатити тільки відсотки, які були зараховані за дні користування кредитними коштами. Коли позичальник оплачує всю суму по взятому займу, кредитний договір вважається закритим, так як обидві сторони виконали зобов'язання один перед одним.

50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Світлана з Кіровограда отримала кредит на 9 900 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Хмельницького оплатила кредит на 2 800 грн в OnCredit
girl
Ірина з Чернігова отримала кредит на 3 200 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Луцька оплатила кредит на 13 800 грн в OnCredit
girl
Андрій з Запоріжжя отримав кредит на 12 200 грн в OnCredit
girl
Оксана з Хмельницького отримала кредит на 800 грн в OnCredit
girl
Юлія з Тернополя отримала кредит на 9 400 грн в OnCredit
girl
Алла з Чернівців отримала кредит на 11 200 грн в OnCredit
girl
Тетяна з Запоріжжя подала заявку на 800 грн в OnCredit
girl
Леонід з Запоріжжя подав заявку на 12 400 грн в OnCredit
girl
Денис з Черкас отримав кредит на 9 600 грн в OnCredit
girl
Павло з Вінниці подав заявку на 5 400 грн в OnCredit
girl
Ольга з Полтави подала заявку на 13 500 грн в OnCredit
girl
Олексій з Тернополя подав заявку на 3 800 грн в OnCredit
girl
Олег з Рівного отримав кредит на 1 700 грн в OnCredit
girl
Антон з Вінниці подав заявку на 4 800 грн в OnCredit
girl
Дар'я з Луцька отримала кредит на 12 300 грн в OnCredit
girl
Жанна з Запоріжжя отримала кредит на 14 500 грн в OnCredit
girl
Софія з Ужгорода отримала кредит на 2 200 грн в OnCredit
girl
Георгій з Одеси отримав кредит на 12 900 грн в OnCredit