Терміновий кредит

термінові кредити - oncredit

Як отримати кредит терміново в ОнКредіт?

Взяти терміновий кредит - часом досить гостре питання для кожного з нас. Часом складаються ситуації, коли оформити терміновий кредит потрібно тут і зараз. У кожного з нас може статися форс-мажорні ситуації, які ми зовсім не чекаємо, але вони волею долі відбуваються в нашому житті.

Отримуючи певну суму доходу, ми плануємо щомісячний бюджет, в який входять стандартні вид витрат:

  • оплата комунальних платежів;
  • витрати на проїзд;
  • покупка продуктів харчування;
  • покупка одягу і взуття;
  • витрати на розваги.

Такий орієнтовний перелік є у кожного з нас. Але де взяти кошти, коли ламається побутова техніка, поламався автомобіль, не вистачає грошей на ремонт житла, раптово покликали на весілля і потрібно купити подарунок молодятам? Або Ви захворіли, а грошей на лікування і на ліки немає?

Для таких форс-мажорних витрат був створений сервіс онлайн кредитування, який дозволяє отримати потрібну позичальнику суму грошей всього за 15 хвилин. Процедура оформлення мікрокредиту стала особливо популярною серед фізичних осіб і представників малого бізнесу.

Фізичні особи можуть отримати терміновий кредит навіть, якщо у них немає офіційних джерел доходу. Тому що при оформленні позики компанія ОнКредит не вимагає довідок про доходи, де буде вказано офіційний дохід на місяць.

Терміново взяти онлайн кредит може кожен повнолітній громадянин України. Кредити надаються студентам, пенсіонерам, мамам в декреті, і тим, хто працює неофіційно.

Також сервіс онлайн кредитування не передбачає застави або поручителів.

Мікрофінансові організації набирають свою популярність з кожним днем, тому що це зручно, швидко і ефективно. З розвитком науково-технічного прогресу, більше не потрібно відвідувати відділення мікрофінансових організацій, тому що процедура оформлення позики повністю проходить в режимі онлайн. Все, що Вам необхідно - це вільний доступ до мережі Інтернет. Отримати термінову позику можна з будь-якої точки України, з будь-якого населеного пункту. Особливо це зручно для тих, хто живе в невеликих містах або в селищах. Тепер оформити позику - простіше, ніж зробити покупки в Інтернет магазинах.

Оформлення термінового кредиту - зручна процедура ще й тим, що вона вимагає мінімального пакету документів. Для оформлення позики на сайті ОнКредит достатньо заповнити заявку, в якій потрібно вказати свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані кредитної картки, яка була видана будь-яким банком України.

Єдина умова, яку необхідно зробити - це верифікувати банківську картку. Процедура верифікації займає до 5 хвилин. Верифікація банківської картки дає підтвердження нашій компанії, що картка належить саме Вам, що нею не заволоділи треті особи, і відповідно в результаті гроші будуть перераховані безпосередньо тій людині, яка заповнила онлайн заявку на сайті ОнКредит.

Після заповнення онлайн анкети, вона проходить обробку за допомогою спеціальних алгоритмів, які називаються кредитний скоринг. Ці алгоритми побудовані на основі штучного інтелекту. Кредитний скоринг також активно використовується страховими компаніями і мобільними операторами. Потім, після перевірки кредитного скорингу, Вашої анкети, вона потрапляє до менеджера OnCredit, який приймає рішення про видачу грошових коштів, які Ви вказали при заповненні заявки. При позитивному рішенні гроші будуть зараховані на Вашу кредитну картку протягом декількох хвилин. Гроші будуть зараховані саме на ту картку, яку Ви вказали в заявці, і яка пройшла процес верифікації.

Онлайн терміново на картку кредит може бути наданий від 1 дня до 29 днів. Терміново взяти гроші можна в сумі від 500 грн. до 15 000 грн. Якщо Ви вперше звертаєтеся в компанію OnCredit, то Ви можете розраховувати на позику в розмірі від 500 грн. до 3000 грн. Процентна ставка становить 1,9% в день від взятої суми кредиту.

Як погасити термінові кредити?

Щоб погасити позику, яка була видана нашою компанією, можна скористатися одним з нижче перерахованих способів:

  • за допомогою платіжних терміналів;
  • через Особистий кабінет на сайті OnCredit;
  • через банківські відділення будь-якого банківського установи країни;
  • за допомогою Інтернет банкінг банку, в якому Ви обслуговуєтесь.

Сума погашення кредиту складається з «тіла» кредиту і нарахованих відсотків, які були нараховані за кожен день користування коштами. Щоб порахувати, яку суму Вам потрібно буде погасити в кінцевому підсумку можна скористатися онлайн калькулятором, який знаходиться на нашому сайті.

Як продовжити терміновий кредит?

Може трапитися так, що у позичальника не вистачає всієї суми для погашення кредиту після закінчення терміну використання кредитними коштами. У таких випадках можна скористатися послугою пролонгації кредитного договору. Оформити пролонгацію можна після оплати відсотків, які набігли за час користування коштами. Пролонгація дозволяє продовжити договір по кредиту ще на 10 днів. Кількість можливих пролонгацій - необмежена кількість.

<
50015000
Відгуки
Залиште свій відгук

Ваш відгук успішно надіслано і буде відображено після модерації. Дякуємо!

modules.reviews.more_than_once_feedbackj


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА»

Отримати гроші
girl
Віталій з Ужгорода оплатив кредит на 5 700 грн в OnCredit
girl
Оксана з Києва отримала кредит на 3 800 грн в OnCredit
girl
Анна з Одеси подала заявку на 4 800 грн в OnCredit
girl
Євгенія з Харкова оплатила кредит на 5 200 грн в OnCredit
girl
Інеса з Чернівців подала заявку на 700 грн в OnCredit
girl
Ірина з Вінниці подала заявку на 5 500 грн в OnCredit
girl
Катерина з Запоріжжя оплатила кредит на 5 000 грн в OnCredit
girl
Тарас з Одеси отримав кредит на 14 500 грн в OnCredit
girl
Олексій з Івано-Франківська отримав кредит на 5 400 грн в OnCredit
girl
Леонід з Чернівців отримав кредит на 800 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Дніпропетровська подав заявку на 3 300 грн в OnCredit
girl
Ксенія з Рівного оплатила кредит на 9 200 грн в OnCredit
girl
Поліна з Херсона подала заявку на 9 900 грн в OnCredit
girl
Анатолій з Львова оплатив кредит на 15 000 грн в OnCredit
girl
Олексій з Дніпропетровська отримав кредит на 10 400 грн в OnCredit
girl
Богдан з Тернополя подав заявку на 1 300 грн в OnCredit
girl
Вадим з Вінниці отримав кредит на 4 200 грн в OnCredit
girl
Людмила з Хмельницького отримала кредит на 11 600 грн в OnCredit
girl
Ніна з Ужгорода отримала кредит на 7 000 грн в OnCredit
girl
Ніна з Ужгорода оплатила кредит на 8 700 грн в OnCredit